TokFm >  Polska
Krzysztof Lepczyński
2014-01-23

Krzysztof Lepczyński

 • 2
 • 2
Komentarze (14)
Zaloguj się
 • avatar

  kriswas

  Oceniono 18 razy 18

  Trynkiewicz to pikuś. Słuchałem pana prokuratora, który wypowiedział się nt. wypocin prokuratury w spr. Macierewicza i komisji weryfikacyjnej. Słuchałem i własnym uszom przestałem wierzyć. Nawet Pani redaktor doznała jakiejś blokady. TO CO SŁYSZAŁEM, TO CZYSTA SCHIZOFRENIA! Odsłuchajcie sami dokładnie, bo czegoś takiego, to nawet nieodżałowany S. Mrożek by nie wymyślił.
  Kończę dzisiaj 57 lat i w jak najszybszym czasie podejmuję decyzję z rodziną SPIER...LANIA z tego kraju. Jak najdalej.

 • avatar

  dokowski

  Oceniono 12 razy 10

  Trynkiewicz nie jest problemem, problemem jest państwo, które nie jest państwem prawa. Naprawę państwa trzeba zacząć od wyboru polityków szanujących prawo. Trynkiewicz jest zagrożeniem o wiele mniejszym niż zwyczajny pijak za kierownicą. Teraz najważniejszym celem jest zbudowanie państwa prawa, a tymczasem debata na temat Trynkiewicza jest zwyczajnym sabotażem ludzi zainteresowanych dalszym psuciem prawa - ludzi, którzy wolą pływać w mętnej wodzie

 • avatar

  drzejms-buond

  Oceniono 10 razy 8

  Nie jestem w stanie zrozumieć czemu z powodu JEDNEGO chorego człowieka zmienia się prawo( i to jeszcze w ostatniej chwili.)obowiązujące WSZYSTKICH obywateli?

 • avatar

  orion57

  Oceniono 12 razy 8

  Panie prokuratorze:
  1. Jeśli komuś załatwimy pracę, on dzięki nam awansuje a na moim koncie pojawiają się pieniądze od tej osoby - to jak to według Pana prawnie wygląda? bo moim zdaniem to albo korupcja czystej wody lub wymuszenie. A według Pana to tylko przeoczenie podatkowe.
  2. Jeśli ktoś przekazuje do informacji publicznej nazwiska agentów - to według Pana jak nazwa tą osobę? Według mnie to zdrajca.
  3. Jeśli ktoś otrzymuje od państwa wypłatę i w ramach tej wypłaty zostaje oddelegowany do zarządzania inną firmą państwową to jak Pan do tego się odniesie? Moim zdaniem to jest pracownik państwowy a według Pana to cywil. W takim razie jakim prawem ten Pan mógł wtedy zarządza tą firmą?
  4. Jeśli człowiek nie rozliczy się z pieniędzy, nie zapłaci podatków to według Pana mała szkodliwość czynu. A według mnie to złodziejstwo.

  Sytuacji w których Pan (Pana prokuratorzy) oddala dochodzenie, mówiąc o małej szkodliwości czynu jest w Polsce wiele.
  Pytanie ostatnie- czy Pan jest na usługach PiS? Pan powie,że nie, a moim zdaniem wszystko wskazuje że odwdzięcza się Pan za to, iż PiS dał panu to stanowisko.

 • avatar

  45starsza

  Oceniono 9 razy 7

  A co zrobił minister Gowin z tą sprawą. Umie tylko utyskiwać i próbuje na swojej niekomopetencji zbić polityczny kapitał. Żałosny Pan Seremet ; opinia prokuratury w sprawie WSI to szczyt absurdu.

 • avatar

  zbigstar

  Oceniono 9 razy 5

  Prokurator to nie urzędnik publiczny, a wytworzone przez niego treści nie zawsze są dokumentami.Nie można zatem brać poważnie ich Szefa, którego wygibasy prawne zadziwiają mnie nie mniej, aniżeli ten hitlerowski "symbol szczęścia" z Białegostoku.

 • avatar

  pan_krzysio

  Oceniono 9 razy 5

  pamiętacie termin "falandyzacja" prawa? To zbyt łagodne. Od dzisiaj mamy "seremetyzację" prawa.

 • avatar

  niktwazny126

  Oceniono 6 razy 0

  Ustawa tworzona na kolanie w ostatniej chwili. A było na to duuużo czasu. Zabrakło myslenia osób odpowiedzialnych.
  "To efekt histerii, która rozpętała się w mediach. Niekoniecznie potrzebnej, bo nie ma bezpośredniego zagrożenia."- histeria histerią, ale dyrektor więzienia, w ktorym osadzony jest Trynkiewicz uważa, że ten człowiek będzie niebezpieczny. Myślę,ze ci, ktorzy mieli z Trynkiewiczem kontakt zawodowy przez ostatnie lata, wiedza to najlepiej.

 • avatar

  brodate.znawczynie.gendera

  Oceniono 5 razy -3

  Dużo gadania mediów, marnowania czasu posłów i jeszcze będziemy musieli utrzymywać gnidę w jakimś miejscu odosobnienia, gdzie pewnie tuzin aktywistów z różnych AI, Fundacji Helsińskich i innych organizacji będzie monitorować, czy aby ma dobrą dietę, siłownię i czy telewizor nie jest za stary, żeby promieniowanie kineskopu mu oczu nie niszczyło zanadto. A trzeba było sprawę rozwiązać inaczej. Wypuścić go i zrobić temu oprawę medialną. Niech go pokażą w telewizji, napiszą o tym w gazetach gdzie pojechał. Pokażą aktualne zdjęcia. Problem sam się rozwiąże :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX