psm
2013-02-07

psm

 • 12
 • 32
Komentarze (142)
Zaloguj się
 • avatar

  artanek58

  Oceniono 567 razy 531

  Maciarewicz to największy szkodnik w tym panstwie ,Czas żeby i jego zweryfikowac i rzeczywiscie wystawić mu rachunek.. Gdzie sie nie spojrzy po przejsćiu tego szkodnika to widzimy spustoszenie jakie robi .O zamachu którego nie bylo nie wspominając.

 • avatar

  defhead

  Oceniono 417 razy 391

  Pani Janino.

  Pan Macierewicz za zaden ze swoich wynaturzonych,chorych i nie majacych nic wspolnego z rzetelna praca czynow,nie poniesie konsekwencji. Przestanmy marzyc.
  Nie poniesie ich dlatego,ze wielce niedoskonale funkcjonuje nasze panstwo (sady,kulawe ustawodawstwo,etc)
  Sprawa kolejna; kto jak kto,ale pani powinna wiedziec najlepiej do jakich relacji dochodzi miedzy politykami. reka reke myje i to wszystko,niestety. Przecietny Kowalski siedzialby juz dawno w pierdlu a kolejne trzy pokolenia placilyby kary jemu zasadzone.
  Niestety,ale Pan Macierewicz to nie Kowalski,bo pan Macierewicz to PANSTWO. A PANSTWO nie lubi Kowalskich;ma ich gdzies.
  My,podatnicy dalej bedziemy placic za wyglupy Antoniego (nie tylko zreszta) i utrzymywac czlonkow jego "jedynie slusznych" komisji.
  Ot,taka smutna konkluzja.

 • avatar

  ciemnyludd

  Oceniono 372 razy 344

  Co tam "LIKWIDACJA WSI"...Teraz pan Macierewicz "ROBI" W ŚWIĘTYM WRAKU.... Uważam że świadome robienie z Polski DOMU WARIATÓW, wpisuje się w ogólną, acz naiwną politykę Jarosława Kaczyńskiego ZNISZCZENIA III RP aby na jej gruzach zbudować NOWĄ V RP... Pomysł mało realny ale PARANOICZNA HISTERIA związana z rzekomym "zamachem" kosztuje podatnika o CAŁE RZĘDY WIELKOŚCI WIĘCEJ niż odszkodowania za oszczerstwa w sprawie WSI...Po uwzględnieniu, jak to obciąża stosunki polityczne i gospodarcze z Rosją gdzie mamy swoje oczywiste INTERESY...

 • avatar

  jacz3

  Oceniono 259 razy 229

  Rąsia rąsię myje. Gdyby MON i jego kierownictwo mieli odrobinę jaj i ochoty to już dawno wystąpiliby z pozwem na Macierewicza o odszkodowanie.
  Gdyby brodaty poszukiwacz szpiegów dostał nakaz płatniczy na 900 000 to zaraz by przestał szkodzić Polsce swoimi urojeniami.
  MON nie zrobi nic bo to nie szef mon płaci ale to z naszej kieszeni idzie.

  Facet zniszczył wywiad wojskowy kompletnie bez żadnego sensu i nic mu nie jest.
  Chore to.

 • avatar

  puzonik48

  Oceniono 191 razy 171

  Bark odpowiedzialności demoralizuje :(Dlatego mamy nieodpowiedzialnych lub niedouczonych sędziów ,za błędne wyroki (Strasburg) ,płaci całe społeczeństwo ,za błędy urzędników ,płaci całe społeczeństwo ,za błędy lekarzy ,płaci całe społeczeństwa .Sprawcy górą :(:(

 • avatar

  uszatek_2

  Oceniono 167 razy 147

  ... ponieważ, Macierewicz nie jest jeszcze uznany za osobę niepoczytalną, z powodu trapiącej go od dawna choroby psychicznej, powinien odpowiedzieć KARNIE I FINANSOWO za swoje szkalujące i mijające się z prawdą decyzje, a UKARANIEM TRUTNIA powinien się zająć sejm, zostawiając swoją "chamówę werbalną" na inne tematy na później......

 • avatar

  bkg11

  Oceniono 172 razy 144

  Walnąć Tośka kasą w łeb, inaczej nie zrozumie i będzie recydywa. Lech Kaczyński co by o nim nie mówić wiedział, że to trzepnięty oszołom, a Jarek go używa jak kałacha na Tuska i Rosję i kiedyś za Kościarza Umysłów i Brzóz przyjdzie Polakom zapłacić ogromny rachunek.

 • avatar

  gruby1948

  Oceniono 128 razy 110

  Macierewicz pluje wszystkim w oczy i wszyscy mówią,że deszcz pada.Ten typ wydaje mi się ma ciche nprzyzwolenie Platformy-czy nie na rękę wszystkim taka sytuacja?

 • avatar

  robert9998

  Oceniono 154 razy 28

  Pani redaktor ,Janina Paradowska jak to ma w zwyczaju, chronić działaczy PO, za ich błędy,działanie na szkodę kraju.
  Haniebną ustawę , czyli likwidacja polskiego wywiadu wojskowego, wprowadziła koalicja PIS PO Samoobrona PSL LPR. Przeciw byli wszyscy posłowie SLD i ówczesny wicemarszałek sejmu Bronisław Komorowski z PO, dziś pan prezydent Bronisław Komorowski.
  Macierewicz był podwładnym Radosława Sikorskiego , szefa MON w rządzie PiS Samoobrona LPR. Trzewia polskiego wywiadu wojskowego, wyrywano, na oczach całego świata. Polskie media te od PiS tw trwam RM GP itd. , wspólnie z gazetą wyborcza tokiem fm tvn/tvn24 radiem zet RMF, skakały z radości. Obserwując to ,co robili Sikorski Macierewicz , działając na zlecenie Kaczyńskiego, Leppera Giertycha Tuska i Pawlaka.
  Odszkodowania za działalność komisji Sikorskiego i Macierewicza ,spada na głowy, koalicji POPiS Samoobrona LPR PSL, wszyscy parlamentarzyści tych partii,winni składać się na odszkodowania, działalności komisji Macierewicz i jego szefa Sikorskiego.
  Przez działalność panów Kaczyńskiego Tuska Leppera Giertycha Pawlaka , polski wywiad stracił coś , czego nie da się odrobić przez dziesięciolecia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX