Agnieszka Rogal, Daria Klimza-Stępień, TOK FM
2013-10-31

Agnieszka Rogal, Daria Klimza-Stępień, TOK FM

 • 15
 • 69
Komentarze (377)
Zaloguj się
 • avatar

  amenominakanushi-pan-poczatku

  Oceniono 795 razy 749

  "... dzieci (...) grzebią patykami w ziemi, wśród wystających i niebezpiecznych korzeni..."

  Gdyby mojemu synowi w wieku lat sześciu dali to robić, to ze szkoły nie chciałby wracać do domu.

 • avatar

  astaev

  Oceniono 650 razy 498

  Pańswo Elbanowscy powinni chyba się lepiej przygotować. Efekt braku weryfikacji tych "donosów" na szkoły jest taki, że ci państwo stają się mało wiarygodni.
  Jest jasne, że wiele szkół ma problemy z przygotowaniem się do reformy, ale po co wyciągać niesprawdzone przykłady na siłę? Chyba tylko po to, żeby wystapienie w Sejmie było bardziej efektowne:

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  kaplan_szturmowy

  Oceniono 400 razy 290

  Ja wiem jedno - nie posyłać maluchów do szkoły! Nikogo najlepiej nie posyłać. Im więcej tępaków tym większy elektorat dla partii typu "parówy smoleńskie".

 • avatar

  iffa4

  Oceniono 336 razy 216

  Nie może być tak, że ktoś publicznie wygaduje bzdurne oskarżenia i robi to bezkarnie.
  Skoro Elbanowscy nie widzieli potrzeby weryfikacji otrzymanych skarg i mieli czelność głosić je z trybuny sejmowej, szkoły pomówione powinny podać ich do sądu o zniesławienie. Niech udokumentują stan aktualny, a następnie niech sąd zażąda od Elbanowskich dowodów na ich punkt widzenia.
  Zapłacą raz i drugi, zastanowią się parokrotnie, zanim kogoś niesłusznie oszkalują.

  A pieniądze mają - ze swojej fundacji zrobili sobie sposób na życie.

 • avatar

  vvoytaz

  Oceniono 170 razy 100

  Szkoła w Słowiku (gm. Zgierz k/Łodzi).

  Dzieci od co najmniej kilku lat chodzą do szkoły na 3 zmiany , bo gmina wciąż nie ma kasy na dokończenie remontu i rozbudowy.

 • avatar

  who_cares

  Oceniono 275 razy 97

  "... i nieprawdą jest, że dach przeciekał, tym bardziej, że prawie nie padało..."

 • avatar

  fantom55

  Oceniono 414 razy 78

  Na początek: nie podpisywałem listy Elbanowskich, nie znam ich, ale uważam, że o swoim dziecku powinienem decydować ja, rodzić, nie pani od matematyki z Knurowa.
  Bez urazy, ale który z dyrektorów szkół powie: tak, u mnie jest źle, nauczyciele nie pilnują dzieci, jest tłok w klasach, klasy są małe itp. Chyba tylko taki, któremu znudziła się już praca :-) Zresztą prawda i tak leży po środku... Moje dziecko chodziło do pierwszej klasy, gdzie zgodnie z wymogami w klasie powinien zostać wydzielony kącik do zabawy, powinien być dywan itd. Chodziło do tej klasy trzy lata, dywanu jak nie było tak nie ma, choć my rodzice chcieliśmy kupić. Pani powiedziała, że to niepotrzebne... Świetlica w szkole? Tak! Są w niej zabawki, gry? Tak! Tylko, że zabawki stare, a gry zdekompletowane, że grać w nie nie sposób. Dopiero pod koniec ubiegłego roku powstał kącik w korytarzu, z dywanikiem, puchowymi klockami. Nie wiem czy ktoś w czasie lekcji się tam bawi, wiem co dzieje się na przerwach, kiedy wpadają tam dzieci starsze :-) A rodzice? napiszą co dyrekcja każe :-) Sam jestem w Radzie Rodziców i co każe Pani Dyrektor poprosi to zrobię. Bo co? Będę działał przeciwko dziecku, które uczy się w tej szkole? Nie linczujcie tak tego Elbanowskiego, bo częściowo na pewno ma rację, w szkołach nie jest tak różowo, jak to malują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX