Rosną nastroje antysemickie i islamofobia. Wszystko przez mowę nienawiści...

Zdjęcie numer 1 w galerii - Rosną nastroje antysemickie i islamofobia. Wszystko przez mowę nienawiści...

FOT . WOJCIECH NEKANDA TREPKA / Agencja Gazeta

Piotr Rybak pali kukłę Żyda - Wrocław, rynek 18.11.2015. W listopadzie 2016 został za ten czyn skazany na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Rosną nastroje antysemickie i islamofobia. Wszystko przez mowę nienawiści...
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Rosną nastroje antysemickie i islamofobia. Wszystko przez mowę nienawiści...
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Rosną nastroje antysemickie i islamofobia. Wszystko przez mowę nienawiści...
Komentarze (364)
Zaloguj się
 • andrzej1.61

  Oceniono 34 razy 22

  Rosną nastroje polsko-katolickie oczywiście wzrasta świadomość specyficznie pojmowanej miłości chrystusowej "zabić sku...syna".

 • koteckipuhate

  Oceniono 31 razy 19

  Cofamy się w czasie z taką prędkością, że za moment będziemy mieli getta ławkowe na uniwersytetach i najazdy ONR na Myślenice, potem pogromy a dalej to już chyba od razu przywrócenie przywileju de non tolerandis Judaeis w pakiecie w restytucją monarchii...

 • marudna.maruda

  Oceniono 29 razy 19

  "Osobisty kontakt jest w stanie najlepiej przeciwdziałać uprzedzeniom"- osobiste kontakty np. na ulicy, w pubie czy w środkach komunikacji miejskiej bardzo często kończy się atakiem na cudzoziemca. Tu nie ma miejsca na dialog, na poznanie "przeciwnika". Grupy atakujące są zazwyczaj podobne, wywodzące się z akceptowanych przez rządzących ugrupowań. Nie ma edukacji w tym zakresie, większość programów antydyskryminacyjnych zostało zamkniętych lub zawieszonych. A media karmią informacjami o tych złych migrantach. Bo my, Polacy, to bogobojni i do bólu życzliwi, a "oni" źli, bo gwałcą, mordują, podpalają. Nasze polskie więzienia przepełnione są tylko złodziejami batoników, tacy wspaniali jesteśmy.

 • single_malt

  Oceniono 25 razy 17

  po 1945 roku statastyczna szansa ze twoim sasiadem jest menel. pedofil albo nie daj boze narodowiec jest w tym kraju tysiace razy wieksza niz ze jest to Zyd

 • tommynpi

  Oceniono 30 razy 16

  BADANIA NAUKOWE (m.in. "National Longitudinal Study of Adolescent Health" w USA, taka ichniejsza "Diagnoza społeczna") dowodzą, że ludzie o niższym IQ mają poglądy prawicowe i/lub konserwatywne. Mechanizm jest skomplikowany jak zapchany kibel dla hydraulika.
  Konserwatyści sto, dwieście czy pięćset lat temu zawsze bronili zastanego status quo... To najłatwiejszy (najmniej wymagający intelektualnie) światopogląd. Dziś też bronią status quo i to jest tak samo groteskowe jak konserwatyści broniący status quo 300 lat temu... Gdyby konserwatyści nadawali ton światu, nadal mieszkalibyśmy w jaskiniach...
  W Polakach łatwo wzbudzić strach bo to strachliwy narodzik...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 27 razy 15

  a co się dziwić jak mohery maja takich "pasterzy" jak ten koleś z TV Trwam który w jednym zdaniu powiedział pochwalony Jezus Chrystus a potem zwyzywał opozycje od głupków i wysłał ich do wiezienia, czy jak flaszka Głódź który uprzejmie odpowiedział dziennikarzowi : spie...j!
  to ja już wole mieszkać obok Żyda niż obok takich "chrześcijan"

 • jagi.pk

  Oceniono 19 razy 13

  No cóż, ludziom znudziło się życie 70 lat w pokoju. Wygodne życie, malejący poziom edukacji (w XXI wieku coraz mniej jest prawdziwej inteligencji) to początek końca cywilizacji. Ludzie coraz częściej wierzą w teorie spiskowe (to typowe dla pisobolszewickiego ciemnego ludu), a coraz mniej czytają książek i coraz rzadziej starają się zrozumieć rzeczy dla nich do tej pory niezrozumiałe. Takie społeczeństwo łatwo daje się nabrać populistom kaczystom i trumpkom przyczyniając sie do jeszcze większej biedy i niepokojów na świecie.

 • w12121

  Oceniono 21 razy 13

  W Wolsce Katolsko - Kibolskiej obowiazuje wiedza i "naukowcy" ze szkoly medialnej Rydzyka , a nie jakies centrum czegos tam jakiegos smiesznego uniwersytetu. Kiedy w koncu te inne uczelnie poza torunska zostana zamkniete?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX