Lew-Starowicz przeprasza gejów za próby "leczenia" ich elektrowstrząsami. "Orientacja jest w sercu i mózgu, nie w genitaliach"

Zdjęcie numer 4 w galerii - Lew-Starowicz przeprasza gejów za próby

Fot. Krzysztof Rak / AG

Prof. Zbigniew Lew Starowicz
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Lew-Starowicz przeprasza gejów za próby "leczenia" ich elektrowstrząsami. "Orientacja jest w sercu i mózgu, nie w genitaliach"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Lew-Starowicz przeprasza gejów za próby "leczenia" ich elektrowstrząsami. "Orientacja jest w sercu i mózgu, nie w genitaliach"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Lew-Starowicz przeprasza gejów za próby "leczenia" ich elektrowstrząsami. "Orientacja jest w sercu i mózgu, nie w genitaliach"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Lew-Starowicz przeprasza gejów za próby "leczenia" ich elektrowstrząsami. "Orientacja jest w sercu i mózgu, nie w genitaliach"
Komentarze (290)
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 289 razy 231

  Wielka rzecz- głośno przyznac się do błędu i przeprosić. Ale "autorytety" wspierane przez kk wiedzą lepiej i będą leczyć, i elektrowstrząsami, i egzorcyzmami.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 137 razy 89

  PRZENAJŚWIĘTSZA EWOLUCJA tak to wszystko wymyśliła...I dotyczy to również świata zwierzęcego... Nie ważne co tam "słudzy Pana Boga" wymyślają w Jego imieniu (upoważnienia nikt nie widział)... Z normalnej ludzkiej solidarności NIE MA POWODU ABY LGBT UTRUDNIAĆ ŻYCIE...

 • lubiedobrze

  Oceniono 73 razy 31

  Od jesieni jak Pan raczy ojczyznę wrócić..., Polska rozpocznie badania nad nową terapią. Jest zapożyczona od religijnie wyżej od nas rozwiniętych społeczeństw a o ile prostsza niż lewackie metody z zachodu. Polega na tym, że ludzie rzucają kamieniami w geja w intencji jego wyleczenia. W Afganistanie podobno jeden, który przeżył został wyleczony.

 • feurig59

  Oceniono 54 razy 28

  zabawne i tr straszne jak na tzw "prawicy" ludzie dosłownie obawiają się wszystkiego: imigrantów, gejów, obcych, żydów, niemców, polaków, rosjan, cieni, ubeków, planety nibiru, bilderbergów, banksterów, judeo-banderowców, i siebie na wzajem...
  wystraszonym człowiekiem łatwiej manipulować. wiedzą o tym od tysiącleci kapłani wszystkich religii i politycy, ale szczególnie politycy tej opcji, którzy ciągle straszą wszystkich "upadkiem" staczaniem się otchłanią piekłem, szatanem itd.itd.
  koszmar w jakim żyją ludzie na prawicy nie potrafi im się cieszyć z niczego...
  masakra

 • mazuvian

  Oceniono 46 razy 18

  Miłość zawsze wygra ♥♥♥

  Dziękuję Lechowi-Starowiczowi za przeproszenie, ale przydałaby się jego ofiarom kompensacja. Ewantualnie wsparcie dla równouprawnienia osób LGBT w Polsce.

  Mam nadzieję, że obywatele LGBT będą w Polsce traktowani, jak reszta i będą mieli takie same prawa, włącznie z prawem do uznanego małżeństwa, naprzeciw radykałom odmawiającym tego prawa w imię religijnych argumentacji.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 110 razy 18

  nie ma niczego bardziej zgodnego z natura niż homoseksualizm i występuje powszechnie u wielu gatunków stworzeń na tej planecie także u homo sapiens - wiec według logiki KK jego twórcą tak jak wszystkiego inne go we wszechświecie jest również wszechmogący bóg?

 • starsailor3

  Oceniono 25 razy 15

  Wielkiego człowieka można poznać po tym, że umie się przyznać, że z czymś się mylił. Nie mylą się tylko idioci.

 • Oceniono 53 razy 13

  Starowicz byłby dla mnie wiarygodny, gdyby stosował elektrowstrząsy (najlepiej poprzez genitalia) w przypadku spedalonego kleru, a najlepiej Hosera, Gadeckiego, Głodzia, Rydzyka, Dydycza, Deca. To byłoby naukowo uprawnione.

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 20 razy 10

  teraz rozumiem dlaczego prezesik taki poturlany, skoro go kiedys traktowano 220... :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX