Komentarze (128)
Pogrom na egzaminie na aplikację. "Bardzo, bardzo trudny". Pierwszy etap zaliczyło 10 proc.! To mniej niż jest miejsc
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 28 razy 20

  Stopien trudnosci zalezal stopnia wytrzymalosci plomby na zestawie egzaminacyjnym, pewnych rzeczy nie wykorzenimy szczegolnie w srodowisku sedziowsko prokuratorskim, no ale cos z tym trzeba zaczac robic.

 • foreks

  Oceniono 26 razy 14

  Korporacja prawnicza broni sie przed swieza krwia. JEsli ktos zna srodowisko to wie dlaczego - do koryta mniej to banal, ale tak naprawde chodzi, zeby miec asystentow w kancelariach po 10 lat za 2500, ktorzy beda marzyc o wielkiej karierze i zarzynac sie dla partnerow kancelarii, ktorzy ukladaja pytania.

 • mariuszdd

  Oceniono 23 razy 13

  Egzamin to ,wprawka w działalność mafijną

 • vald

  Oceniono 20 razy 12

  Przecież wiadomo o co chodzi.Na aplikację mają sie dostać przede wszystkim dzieci, krewni ludzi którzy już są w korporacji prawniczej. Dzieci znanych prawników, adwokatów, sędziów, zwykle nie mają problemów ze zdaniem tego egzaminu. W myśl zasady, że "przybłędów" należy pędzić i wszystko ma zostać w "rodzinie" przeprowadza się te egzaminy - moim skromnym zdaniem.
  Ciekawe jak "wybitni" prawnicy Kaczyński i Ziobro, Piotrowski, Ast, poradziliby sobie tym egzaminem? Pytanie jest rzecz jasna czysto retoryczne..

 • wg70

  Oceniono 10 razy 8

  Ci co mieli zdać to zdali i w czym problem?

 • andrzej1.61

  Oceniono 18 razy 8

  Wybrać losowo dziesięciu czynnych prawników jak nie zdadzą egzaminu układających pytania pozbawić uprawnień np. adwokackich.

 • konradmarburg

  Oceniono 13 razy 7

  To chyba dobrze, że egzamin skutecznie oddalił kandydatury ludzi niedouczonych?
  No chyba, że wolicie, żeby sądził was (albo w waszej sprawie) matoł...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX