Prawicowa wojenka o smoleńskie rewelacje. ''Nie chodzi o żaden samolot. Tylko o dominację w mediach i kasę z reklam''

Daniel Passent nie ma wątpliwości, co jest przyczyną sporów prawicowych dziennikarzy, którzy wykłócają się o Smoleńsk. - Nie chodzi o żaden samolot - pisze publicysta komentując najnowsze starcie Sakiewicz-Paczuska.

„Gazeta Polska Codziennie" twierdzi, że prezydencki Tupolew uderzył w ziemię kołami, a nie w pozycji odwróconej. Redaktor naczelny dziennika Tomasz Sakiewicz z niezadowoleniem przyjął fakt, że o tekście "GPC" nie wspomniały "Wiadomości" w TVP.

Doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między Sakiewiczem a Marzeną Paczuską, szefową głównego programu informacyjnego TVP. Później do rozmowy włączył się skonfliktowany z naczelnym „GPC” Michał Karnowski.

W prawicowym piekiełku trwa wojenka pomiędzy Tomaszem Sakiewiczem („Gazeta Polska”) a środowiskiem TVP i braci Karnowskich („wSieci”) - komentuje Daniel Passent na swoim blogu.

- „Gazeta Polska Codziennie” przyniosła kolejną rewelację smoleńską: już pierwsza ekshumacja i sekcja zwłok ma rzekomo świadczyć, że samolot zetknął się z ziemią kołami, a nie plecami, jak wynika z raportów obu komisji – Anodiny i Millera - pisze publicysta komentując rozczarowanie Sakiewicza.

- Nie chodzi o żaden samolot, tylko o dominację w mediach i o kasę, która jest pełna reklam i ogłoszeń spółek państwowych. "Wiadomości" czy „Gazeta Polska” – wart Pac pałaca - podsumowuje.

Cały wpis TUTAJ>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (115)
Prawicowa wojenka o smoleńskie rewelacje. ''Nie chodzi o żaden samolot. Tylko o dominację w mediach i kasę z reklam''
Zaloguj się
 • 66kropek

  Oceniono 25 razy 23

  To dobrze, ze w GW macie coraz mniej tego problemu jakim jest kasa z reklam. Teraz możecie pisać, nagrywać i wydawać już tylko dla idei prawdy i postępu. Brawo!

 • mariuszdd

  Oceniono 24 razy 18

  Brakuje opinii Urbana

 • sselrats

  Oceniono 100 razy 18

  Madrosci passentowe rownie bezuzyteczne jak ostrzezenia dla pazernych lowcow darmowych wziatek przed kupowaniem garnkow za 8 tysiecy.

 • sselrats

  Oceniono 25 razy 17

  Juz w "Pancernych" bylo "brzoza, tu ja, brzoza"...

 • blaysi

  Oceniono 34 razy 10

  króciutko. jako liberał i wyborca .n: passent nie jest żadnym autorytetem.

 • pani07

  Oceniono 48 razy 10

  Powoływanie się na Passenta :)))))))))))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX