Chwalimy się. Nasi ludzie docenieni. Agata Kowalska i Ewa Podolska z nagrodami

Dwie dziennikarki TOK FM nagrodzone - Agata Kowalska przez Amnesty International, Ewa Podolska przez niemiecką ambasadę i organizacje ekologiczne.

Agata Kowalska, dziennikarka TOK FM, jedna z prowadzących m.in. audycję ''Post Factum'' dostała wyróżnienie od Amnesty International. Agata ''Pióro Nadziei'' otrzyma podczas gali 10 grudnia.

W uzasadnieniu napisano, że Kowalska ''dzięki swojej wiedzy i kompetencji, wprowadza do pracy dziennikarskiej bardzo wysoki standard. Zawsze przygotowana i dociekliwa podczas rozmów z gośćmi swych audycji, umiejętnie zadaje pytania nieoczywiste, lecz trafiające w sedno. Szybko i na gorąco podejmuje trudne tematy, np. z zakresu praw reprodukcyjnych, migrantów i uchodźców, a co najważniejsze dzięki niej słuchacze mogą te tematy poznać i zrozumieć”.

Z kolei Ewa Podolska otrzymała wyróżnienie w konkursie ''Dziennikarze dla klimatu''. Jest on organizowany przez Ambasadę Republiki Federalnej Niemiec, Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) i Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS. Wyróżnienie Podolska otrzymała za 25 audycji o klimacie. Podolska w TOK FM prowadzi audycje weekendowe, w tym również ''Poradnik Ekologiczny''.

Agacie i Ewie gratulujemy!

 

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (12)
Chwalimy się. Nasi ludzie docenieni. Agata Kowalska i Ewa Podolska z nagrodami
Zaloguj się
 • brian1234

  Oceniono 11 razy 3

  Lewacka organizacja to i lewaków nagradza. Ciekawe, jak Amnesty International oceniała reżim Castro?

 • cynnik2

  Oceniono 2 razy 0

  "Z kolei Ewa Podolska otrzymała wyróżnienie w konkursie ''Dziennikarze dla klimatu''. Jest on organizowany przez Ambasadę Republiki Federalnej Niemiec..."
  ------------------------------
  Warsiawka po ekologicznym WYKOSZENIU wszystkich dziennikarzy z innych polskich rozgłośni, po wykupieniu stacji regionalnych zbiera na każdym polu wszystkie polskie nagrody.
  Gorzej jest gdy dochodzi do konfrontacji z Europą, tu coraz częściej kończy się 5:0, albo 8:4.
  Programy pani Podolskiej są nudne, sztampowe, takie weekendowe ględzenie, pani redaktor nie rusza doopy poza studio, ale nagrody dostaje za tematykę i całkowity brak usuniętej konkurencji.

 • angelus-silesius

  Oceniono 4 razy 0

  Tzw. liberalna lewica w postaci zielonych wegetarian na rowerach odznaczających się szesnastoma płciami mentalnymi i homo-małżeństwami obdziela się poklepywaniami po plecach, choć zza węgła szczerzy już kły wilk konserwy z Polski, Węgier, USA, Francji...
  Bal na Titanicu trwa, orkiestra jeszcze gra, tylko to natrętne bul, bul, bul...

 • 66kropek

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Agata Kowalska po serii audycji instruktażowych dotyczących sposobów aborcji dostępnych w Polsce rzeczywiście zasłużyła na nagrodę ''Pióro Nadziei".

 • szpung

  Oceniono 3 razy -1

  Szczerze nie przyjalbym nagrody z niemieckiej ambasady no powinna byc jakas minimalna miara wstydu.

 • fikzel981

  Oceniono 5 razy -1

  Wielkie gratulacje. Panią Agatę słucha się znakomicie, takt, kompetencja, super. Pani Ewa też klasa sama w sobie. W ogóle znakomite radio. Dziennikarze wybitni. Tak trzymajcie dalej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX