''GPC'' ogłasza: Coraz więcej złodziei w togach. Żakowski: zobaczysz sędziego, łap się za portfel

Publicyści w Poranku TOK FM o kampanii uderzającej w sądownictwo.

''Gazeta Polska Codziennie'' ogłasza dziś na pierwszej stronie, że jest ''coraz więcej złodziei w togach''. Michał Rachoń w emocjonalnym filmiku z kolei opowiada o kradzieży kiełbasy za 6 zł, której miał dopuścić się jeden z sędziów. 

Zdaniem publicystów taka poetyka jest bliska populistom. - Jest jakaś elita, a my - uczciwi, prości ludzie - się buntujemy - komentował w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. - Spojrzałem na pierwszą stronę ''Gazety Polskiej Codziennie'',a  tak tytulik ''Coraz więcej złodziei w togach''. Teraz jak zobaczycie kogoś w todze, to łapcie się za portfel - ironizował Żakowski.
- To jest niesamowite. Chyba na tę skalę w ostatniej fazie PRL nawet tego nie było - dodał Tomasz Lis. - Kaczyński chce rozwalić sądy, stąd totalna nagonka (na sędziów) w TVP - komentował redaktor naczelny ''Newsweeka''.

Jego zdaniem należy przekazać wyrazy współczucia sędziom i ich rodzinom. - Ludzie spędzili ileś lat w zawodzie, odkręcają szczekaczki rządowe i słyszą, że są złodziejami... - dodał Lis.

Zobacz także
Komentarze (120)
''GPC'' ogłasza: Coraz więcej złodziei w togach. Żakowski: zobaczysz sędziego, łap się za portfel
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 25 razy 15

  GPC i wszystko jasne :))) Kto normalny czyta tego brukowca ha ha :) Moze napisza o miliardach ktore rząd trwoni....

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 17 razy 9

  Gazeta Polska codziennie opłacana za skoków dziła na ozkaz PiS , terz rząd wziłał sie za sady to gazeta robi atak na sądy

 • vontomke

  Oceniono 20 razy 8

  Macierewicz wykańcza armię i niszczy naszą pozycję w NATO. Kaczyński i Ziobro chcą obniżyć zaufanie społeczeństwa do sądów - tylko nie wiem jakim kretynem trzeba być aby uwierzyć w te prowokacje - sędziowie kradną kiełbasy, cukierki i pendrive'y :) To jest chore jak ci bandyci u władzy wyniszczają ten kraj który Polacy budowali przez ostatnie 30 lat.

 • readme.txt

  Oceniono 5 razy 5

  Reżim pisowski robi grunt pod reformę sądownictwa. Osłabia armię polską i gnoi wizerunek sędziów nie-z-pisu. Ta partia powinna już dawno gryźć glebę.

 • boooolek

  Oceniono 8 razy 4

  Zlikwidować Sądy a orzeczenia przekazać proboszczom i delegowanym przez Kaczora PISOWCOM!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy