''Jak media zaczną ładnie podchodzić do całości, to moja osoba się pojawi'' [321. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Bartosz Dąbrowski, TOK FM
17.03.2017 14:46
A A A
Sędzia dubler Mariusz Muszyński i prezes TK z nadania PiS Julia Przyłębska. Rzecznik praw obywatelskich zwrócił się do TK o wyłączenie z orzekania Mariusza Muszyńskiego - 'jako osoby nieuprawnionej do orzekania' i 'co do której zachodzą uzasadnione wątpliwości do jego bezstronności'

Sędzia dubler Mariusz Muszyński i prezes TK z nadania PiS Julia Przyłębska. Rzecznik praw obywatelskich zwrócił się do TK o wyłączenie z orzekania Mariusza Muszyńskiego - 'jako osoby nieuprawnionej do orzekania' i 'co do której zachodzą uzasadnione wątpliwości do jego... (Fot. Jacek Domiński / Reporter)

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Miejsce 1. w notowaniu 320. zajął nie Jarosław Kaczyński, w żadnym z jego najgłośniejszych w ostatnich tygodniach cytatów, a przypowieści kojarzące się z ówczesnymi (dla czasu ich powstawania) aktualnościami europolitycznymi, na miejscu drugim także nie Jarosław Kaczyński, a piątkowa "trzódka" porankowa, na trzecim - Jarosław Kaczyński.

Wśród premier między innymi: obfitujące w zwroty akcji jedno z oświadczeń poselskich na koniec znojnego sejmowego dnia, wicepremier o jednym ze sportów wodnych, Julia Przyłębska o swojej czyli zarazem jej osobie jako trzeciej osobie i wreszcie: co robić, by nie wyjść na psychopatę czyli dlaczego warto czy też wręcz należy słuchać radia TOK FM.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

PYTANIE Głosuj w 321. liście przebojów

 TOK 1
 TOK 2
 TOK 3
 TOK 4
 TOK 5
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • avatar

  kurnadziad

  Oceniono 5 razy 5

  O, kurna, jaki głos.... MAGIEL, BAZAR, CHAMÓWA.... Jezu....

 • avatar

  tegepe

  Oceniono 4 razy 4

  Ale tłumok!

 • avatar

  kurnadziad

  Oceniono 4 razy 4

  Dwoje małych, prostackich chamków z nadania żoliborskiej karlicy

 • avatar

  kurnadziad

  Oceniono 3 razy 3

  To niebywałe, zeby kobieta miała tak ograniczony zasób słownictwa i tak prymitywny sposób komunikowania...''Jak media zaczną ładnie podchodzić do całości, to moja osoba się pojawi'' . KRETYNKA.

 • avatar

  zunia10

  Oceniono 2 razy 2

  jak powiedziałby Cyprian Norwid "ideał SIĘGNĄŁ BRUKU...."

 • avatar

  zunia10

  Oceniono 2 razy 2

  jak powiedziałby Cyprian Norwid "ideał SIĘGNĄŁ BRUKU...."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX