Komentarze (88)
''ONR zauważył, że przy obecnym rządzie ma szansę stać się prawdziwą siłą polityczną''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • honkers

  Oceniono 4 razy 0

  Kaczyści mają już swoje zbrojne ramię, na wzór i podobieństwo "Oddziałów Szturmowych” SA (niem. Sturmabteilung).

 • nieshanlowalemwasw1989

  Oceniono 4 razy 0

  Prof. Hartman mówi bzdury. jest demokracja i jest prawo do wyrażania swoich poglądów.

 • marcin1948

  Oceniono 2 razy 0

  A czemu komentarza w imieniu OMZRiK udziela jakiś mało znany Dulkowski a nie "szefo" Gaweł ?? Czyżby juz go przymkneli =) ??

 • Marcin Nowak

  Oceniono 8 razy 0

  Szanowna Redakcjo.
  Siedzę przy kawie, jem drugie śniadanie, w pięknych skądinąd okolicznościach przyrody. Odpalam kompa aby przejrzeć poranną prasę a tam - co kawałek widzę to gó... na zdjęciu...
  Wstawiajcie zamiast zdjęć może jakiś napis, logo ONR czy coś bo oglądanie fekaliów płynących ulicami stolicy od samego rana zdecydowanie rani moje poczucie estetyki...

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedyś dla żartu nazwano partię "Polską Partią Przyjaciół Piwa" i...partia weszła do Sejmu a jej b.członkowie (niedawno jeden z nich - z KRRiT - zmarł) do dziś są w polityce albo zagospodarowani w różnych organizacjach po rozpadzie partii-matki Jak to ma miejsce obecnie z członkami SP czy PJN-u.

 • saves

  Oceniono 10 razy 0

  I słusznie. Skoro wszyscy poststyropianowcy ciągną do siebie, to musi znaleźć się ktoś, kto pogna całe to towarzystwo z kraju. Obecni politycy wypychają swoje gęby pieprzeniem na temat pracy dla kraju, ale taśmy od Sowy pokazały co te postmagdalenkowe łachudry naprawdę myślą.

 • lubiedobrze

  Oceniono 12 razy 0

  Nie przejmowałbym się za bardzo tymi pogrobowcami XXw. Niech sobie pobiegają po lasach, zgubią chociaż parę kilo narosłych podczas trollowania w sieci.
  Wojna hybrydowa nie potrzebuje nawet takich oddanych mięsoarmatnich obrońców.

 • plautilla

  Oceniono 1 raz -1

  Brawo dla ONR ! Brawo dla pięknej , mężnej młodzieży Wszechpolskiej !
  Piękni i prawi synowie Polski. nie szKODnicy, nie skażeni dotykiem POpapranców i korupcją bandy Tuska. Wolne Dzieci Boże. Roman Dmowski jest z nich dumny w NIEBIE. Ja też.

 • kurnadziad

  Oceniono 5 razy -1

  PRECZ wszystkie brunatne wieprze ze świńskimi ryjami! Matuszka Rossija na was czeka.

 • rosswatowski

  Oceniono 5 razy -1

  hyhyhy jeszcze będziecie tęsknić za PiSem lewusy :>>>>

 • eva_bramborova

  Oceniono 11 razy -1

  Jesli ONR złamał prawo-ZDELEGALIZOWAĆ.GW robi jednak nagonkę na legalnie działajaca i manifestującą organizację.

 • jonkasta

  Oceniono 10 razy -2

  Wczoraj na pochodzie lewicy zobaczyłam twarz partii RAZEM. Ta kanapowa partyjka non stop promowana przez TVN i Polsat pokazała chamstwo i nienawistną twarz podobną do PISu. W taki momencie święta obrzucac inną lewicową partię inwektywami i nie podawac im reki, to wstyd , wstyd , wstyd. Sa inne miejsca do takiej ich nienawiści, ale nie taki moment , gdy razem stoją na trybunie ! Ziejąca gniewem twarz Marceliny, chamskie odzywki koniecznego...ta partia nie powinna miec rację bytu na polskiej scenie politycznej, bo nie stać nas na nastepne wojenki PISu i kanapowej razem.

 • puzonik48

  Oceniono 3 razy -3

  Gdzie leży prawda ?Wcześniej pisaliście ,że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie wyraziła zgody na przemarsz ,ale jej decyzję anulował wojewoda ?

 • zdzisek1949

  Oceniono 7 razy -3

  Ubecy i esbecy przy poprzednim rządzie PO,PSL byli prawdziwą siłą
  polityczną.

 • Wojciech Kutrzeba

  Oceniono 4 razy -4

  jej a tu w komentarzach tak ciepło i miło jak na niezależna.pl...jesteście wszyscy siebie warci bez względu na przekonania.

 • szpung

  Oceniono 9 razy -5

  Nie sadze zeby skrajnie nacjonalistyczna organizacja uzyskala chocby ten poziom poparcia co niemieckie NPD, ktore jest nieporownywalnie bardziej skrajne i w zwiazku z tym iz dziala w Niemczech tym bardziej niebezpieczne. Widzialem jako dziecko marsz przez dworzec w Dreznie marsz kibicow tego klubu i jako dziecko chowalem sie za ciotka widzac zmiane warty przy grobie nieznanego zolnierza we wschodnim Berlinie juz niczym mnie czerska nie nastraszyta.

 • bijelodugme

  Oceniono 11 razy -5

  Rozumiem, że HGW chce zdelegalizowania ONR, a przez 8 lat rządów PO jej to nie przeszkadzało? Rozumiem, że obecny w sejmie były szef Młodzieży Wszechpolskiej poseł Andruszkiewicz to ktoś kogo mamy się obawiać, ale już taki były szef tej samej "młodzieży", Roman Giertych jest cacy? Bo przytulił się do rodziny Tuska? Hipokryzja i tyle, wy macie daleko w d... cały ONR to dla was tylko narzędzie do przedstawiania propagandy. Już raz wysłaliście w szeregi ONR jakąś dziewczynę z redakcji i co? Niewypał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX