Komentarze (97)
"Boją się Tuska, więc zabierają się za Kopacz. To polityczny damski boks"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Polak Patriota

  Oceniono 41 razy 1

  Ha ha ha. Pogięło was nieźle. Tusk to jest skończony już dawno, dlatego prysnął do Makreli. Na niego już tylko więzienie czeka w Polsce, co niedługo się spełni.

 • zdzisek1949

  0

  Donald Tusk to damski bokser - proszę sprawdzić "bił swoją żonę ?"

 • 2zero

  Oceniono 4 razy 0

  Nie mogę się nadziwić jak głupiego mamy suwerena.

 • 1general

  Oceniono 4 razy 0

  Kiedy na Krakowskim Przedmieściu stał krzyż ,broniły go setki ''prawdziwych ''chrześcijan, przywiązywali się do niego łańcuchami,kiedy został przeniesiony do pobliskiego kościoła to w.g proboszcza tej parafii nikt go nie odwiedza. Stracił swoja moc ?Nie, przestał być medialny.Na każdej miesięcznicy J.K gromadzi tłumy pogrążonych w "dzikiej nienawiści", odwiedza Wawel a miejsce katastrofy pod Smoleńskiem stoi puste porośnięte krzakami.Dlaczego ? Nie jest medialne!Pan prezes kiedy "sprawa katastrofy" zaczyna przysychać ,albo zaczynają wychodzić na jaw Berczyński i S.P z O.O to przeprowadzi kolejną ekshumację [ profanację] na Wawelu i już publika ma zajęcie , a PIS może robić swoje !

 • katol23

  Oceniono 2 razy 0

  Przyjdzie czas i na Tuska. Wiecznie nie będzie "królem Europy". Jak słucham tych platformerskich aparatczyków to rzygać się chce. Co to są za lud

 • jtby

  Oceniono 8 razy 0

  Kopacz dobra jak każdy inny. Trzeba czymś zaprzątnąć uwagę gawiedzi, bo połowa kadencji tuż, tuż, a tu: formuła zamachu wyczerpuje się mimo bełkotu Świrtoniego, żałobników miesiączkowych ubywa, Kamiński znowu niewinnie winny, "Kura" struga scyzor... ups głupa, Ziobro czuwa, Błaszczak bije, Kamiński śledzi, a jeszcze nikt nie siedzi, Świrtoni chce budować lotniskowce podwodne i zmilitaryzowanie społeczeństwa zaprowadzić jak w Izraelu, protesty, marsze z powodu byle bzdetu itd. Jeszcze to "Ucha Prezesa" znowu po wakacjach. Trzeba coś robić, bo w końcu nawet lud ciemny zacznie wątpić.

 • probono1210

  Oceniono 6 razy 0

  Tonący PiS brzytwy się chwyta.

 • pietrix79

  Oceniono 8 razy 0

  Ja się zastanawiam czy prokuratorzy i politycy atakujący PO zadali głośno pytanie, czy Polskie prawo i przepisy wykonawcze były 'przygotowane' na ewentualność takiego zdarzenia jakim była ta katastrofa? Wydaje mi się, chaos był wynikiem skali tragedii, miejsca tragedii (polowe lotnisko w lesie bez żadnej cywilizowanej infrastruktury w Rosji), i braku jasnych procedur postępowania. Kiedy wszyscy oczekiwali szybkich działań, nie było wiadomo kto za co odpowiada, kto jest zobowiązany do konkretnych działań? Zapewne część istniejących procedur była nie możliwa do zastosowania choćby z powodu tego, że część odpowiedzialnych osób, które miałyby działać w wyniku katastrofy, była niestey wśród ofiar... Ja jestem daleki od chwalenia PO, ale PiS nie ma żadnego prawa do krytyki w tej sprawie. PiS nie zrobiło nic, aby pomóc opanować sytuację. Prokuratorzy nie dopelnili swoich obowiązków zwiazanych z właściwym uporządkowaniem szczątków ofiar to fakt. Nie mam jednak do nich o to pretensji. Myślę że w warunkach jakie zastano na miejscu niewiele wiecej mogli zrobić. Rosjanie także mogli zrobić więcej a nie zrobili. Jedyne co prokuratorzy mogli poprawic od razu, to zająć się analizą przywiezionych do Polski szczątków, co mogłoby pomóc w staranniejszym kompletowaniu ciał w poszczególnych trumnach. Nie wiem jak miało by to być wykonane? Wydaje się to bardzo trudnym zadaniem. Z dużej ilości małych fragmentów ciał ciężko skompletować szczątki na pewno należące do jednej ofiary. To musiałoby trwać miesiącami. Pamiętajmy, że wszyscy wowczas chcieli szybkiego pogrzebu i rozpoczęcia śledztwa wyjaśniającego przyczyny katastrofy. Analiza szczątków nie została w związku z tym priorytetem dla prokuratury. Prokuratura nie była jak dzisiaj zależna od rządu. Była autonomiczna i jesli ktoś ma dzisiaj pytania o tę sprawę to odpowiedzi powinien szukać właśnie w prokuraturze, a nie wśród polityków.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 8 razy -2

  No i gdzie, PiSuary, ten wasz trotyl? Gdzie wasza "bomba termobaryczna"? Gdzie hel?? Gdzie dobijanie rannych?? Gdzie sztuczna mgła???
  Wobec totalnego bankructwa teorii helowo-parówkowej pozostało wam tylko nekrofilnie onanizować się zawartością trumien.

 • katol23

  Oceniono 4 razy -2

  Przyjdzie czas i na Tuska. Wiecznie nie będzie „królem Europy”. Jak słucham tych platformerskich aparatczyków to rzygać się chce. Co to są za ludzie ? To naprawdę gorszy sort, po prostu plewy i łajno. To co oni wygadują to po prostu hańba. Kopacz kłamała jak najęta, każde jej słowo to wierutne kłamstwo i po wyjściu z przesłuchania bezczelnie się śmieje i udaje niewiniątko. Bezczelne babsko nie stać nawet na zwykłe „przepraszam”. I taki ktoś był premierem. Następny gagatek to poseł Neuman, który twierdzi, że najlepiej to trzeba było zrobić zbiorowy pochówek czyli wpier… wszystkich do jednego dołu i lache położyć i problem z głowy. Panie pseudo pośle pan jest chyba totalnym debilem skoro takie słowa przejdą panu przez gardło. W TVP Info jakiś platformerski senator z uśmiechem na ustach mówi że Amerykanie do tej pory nie wyjaśnili sprawy zamachu na Kennedy’ego to po co mamy dalej drążyć katastrofę smoleńską. Porażąjący umysł godny POpaprańca. Podsumowując . Wszystkich winnych niedopełnienia swoich obowiązków pod sąd i do pierdla. Nie ma że to były premier, minister czy książę Europy. Zawinił to za kraty. Skoro do więzienia idzie gość za kradzież batonika za 2 zł to tym bardziej takie bezczelne urzędasy powinni się tam znaleźć.

 • n29a

  Oceniono 6 razy -2

  Jaki damski boks? To w końcu jest/ma być równouprawnienie, czy nie, bo już się gubię?

  Przy czym pomijam sprawy merytoryczne - rozpiedrolili samolot i pogrobowcy winnych szukają wtórnych winnych wśród żywych. (W sumie jeden by się znalazł, ale jeszcze o atakowanie mniejszości by atakujących posądzono...)

 • johnparr1

  Oceniono 12 razy -2

  Dajcie "dobrej zmianie" człowieka, a paragraf się znajdzie.....
  andriej wyszyński zapewne rechocze, że jego maksyma ciągle żyje.
  I to w Narodzie, który przez niego był tępiony i mordowany.
  Ciekawe, kiedy motto felka dzierżyńskiego "... nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchani" zostanie wcielone u nas ????

 • dynac

  Oceniono 24 razy -2

  pisowskie menele

 • sara-banda

  Oceniono 28 razy -2

  skończyło się paliwo termobaryczne na kolejną miesiączkę, kiedy Berczyński dał nogę, to pompują nienawiść na trupach, żeby pisie endorfiny nie opadły, a z drabinki było co wywrzaskiwać. Już nawet ciemny lud tego nie kupi.

 • donmarek

  Oceniono 24 razy -2

  A nie kto inny jak tow. M. Pasionek zajmuje się/nadzoruje śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. Od samego początku !!!

 • zocha688

  Oceniono 13 razy -3

  Biedna, odwalila czarna robote, byc moze popelnila przy tym bledy, czegos nie dopatrzyla, ale to ludzkie. Dziwi mnie to, ze najbardziej krytykuja ja osoby, ktore nie kiwnely malym palcem. Wszystkie te PISIORY razem wziete mogly byc w Smolensku, mogly pomoc,

 • antonikarcz

  Oceniono 41 razy -3

  Komedio-dramat, prokuratura winna zaniedbań przy sekcjach zwłok szuka kozła ofiarnego za swoją indolencję i lenistwo, to prokurator Pasionek obecny wierny sługa Ziobry nadzorował i nadzoruje śledztwo smoleńskie, może by wyjaśnił dlaczego polscy prokuratorzy tak opieszale wyjeżdżali do Rosji po katastrofie i nie brali udziału w sekcjach, dlaczego nie zarządził sekcji po powrocie zwłok ofiar do Polski, czyżby ten PiSowski urzędnik już wtedy miał dyspozycje z Nowogrodzkiej na niedbalstwo w sprawie.

 • prawdziwek89

  Oceniono 16 razy -4

  Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Podobno Wolacy to katolicy, a nie rozumieją słów Boga. Dla kogo jest ważne gnijące ciało i tak zamieni się w glebę. Ciemny pisi lud nie rozumie co to jest katastrofa lotnicza.

 • obywatel_leming

  Oceniono 16 razy -4

  dzicz musi dostać jakąś ofiarę by ją utłuc motykami

 • bkiton

  Oceniono 23 razy -5

  Na pukiel mogą skoczyć Kopaczowej i Donkowi.
  A Kamiński dalej jest przestępcą, nielegalnym posłem i urzędnikiem państwowym.
  Taki jest dzisiaj przekaz dnia.

 • newpatric

  Oceniono 20 razy -8

  Katastrofa smoleńska pokazała siłę państwa polskiego, okazało się, że utrata kilkudziesięciu polityków była bez żadnego znaczenia dla państwa.

 • newpatric

  Oceniono 27 razy -9

  Pisowcy musza się nauczyc, że trzeba szanować zasady państwa prawa i Konstytucję.

  Najtrudniej jest im pogodzic się z zasadami kultury i cywilizacji zachodniej bo mentalnie tkwią w Azji i średniowieczu.

 • justas32

  Oceniono 25 razy -13

  Niech ją teraz bronią polskie rodziny. Przecież bredziła że chce być premierem wszystkich polskich rodzin. Tak to jest jak się lekceważy własny elektorat, a łasi do elektoratu PISu - który i tak zawsze ją będzie nienawidził ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX