''Prezydentura Dudy tak się nie liczy, że lepiej być prezesem PZU, a nie szefem jego kancelarii''

- W PiS wyżej w rankingu funkcji jest bycie szefem w PZU niż szefem kancelarii prezydenta - mówił w ''A teraz na poważnie'' Tomasz Siemoniak.

W weekend media zelektryzowały pogłoski o tym, że szefowa w Kancelarii Prezydenta, Małgorzata Sadurska ma zostać członkiem zarządu PZU. Co bardziej pamiętliwi przypomnieli, że kiedy jeden z doradców Donalda Tuska miał dostać lukratywną posadę w Orlenie, PiS grzmiał o politycznej korupcji i obsadzaniu ''swoimi'' stanowisk w państwowych spółkach.

- Ja to odbieram w kategoriach politycznych jako sygnał, że prezydentura Andrzeja Dudy tak się nie liczy, że lepiej być prezesem PZU, a nie szefem kancelarii u niego - mówił w TOK FM Tomasz Siemoniak. (Poseł się pomylił - Sadurska ma być członkiem zarządu, nie prezesem - red.)

- Choć mam różne poglądy z panią minister Sadurską, ale uważam, że jest to poważna osoba z doświadczeniem. Zostawia infantylną grupę kolegów prezydenta. Obawiam się, że to znak, że w PiS wyżej w rankingu funkcji jest bycie szefem w PZU niż szefem kancelarii prezydenta - mówił w ''A teraz na poważnie'' Tomasz Siemoniak, poseł PO.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (48)
''Prezydentura Dudy tak się nie liczy, że lepiej być prezesem PZU, a nie szefem jego kancelarii''
Zaloguj się
 • andrew-live

  Oceniono 45 razy 11

  JAK.TAM SUWEREN PISOWSKI,ZADOWOLONY .WY 500 +,A ONI MILNONY,SYNEKURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ewangelizator_carvingu

  Oceniono 46 razy 10

  sitwa z Sycowa konkuruje z układem z Brzeszcz, tak pis buduje nową Wolskę

 • amhu

  Oceniono 41 razy 7

  Ma za nędzne pieniądze "robić" za prezydencką małpę? To już lepiej udawać (bo kompetencji brak) prezeskę PZU za wielokrotnie wyższe apanaże. I do CV będzie można coś wpisać gdy z PZU wyleją.

 • hristomoltisanti

  Oceniono 37 razy 5

  Bo to wstyd i obciach pracować dla Adriana . No chyba , że się ma serwis narciarski !!!

 • japka_putina

  Oceniono 36 razy 2

  Awans, to zmiana gorzej płatnej pracy na lepiej płatną. Dla pisiorów to oczywiste. Owszem, są wyjątki, dla których ważniejsza jest wielka władza, niż wielka kasa (Morawiecki), a pojedyncze sztuki prą bezwzględnie nawet nie tyle do władzy, co do stanowiska boga, który może z każdym zrobić wszystko.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 17 razy 1

  Sporo złego podpisała,boi się,że jej doradztwo i pisma są już w archiwum,chyba,że zabrała ze sobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX