Co może usłyszeć reporter od słuchacza? ''O, myślałam, że wygląda pani bardziej dostojnie'' [347. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Studio Radia TOK FM

Studio Radia TOK FM (ANDRZEJ KRASOWSKI)

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Miejsce 1. w notowaniu 346 "Listy" zajął prezydent Andrzej Duda w swoiście pojmowanej przez siebie roli strażnika konstytucji, na drugim: cechy wspólne wokandy i piłkarskiego boiska, na trzecim - ex aequo - czterominutowe pytanie i kult św. Artemiosa.

Wśród premier w notowaniu 347: o tym, że zjedzenie ciastka jest możliwe bez rezygnowania z jego posiadania i o konflikcie płci, który sposobem można - przynajmniej częściowo - zażegnać.

Ponadto: spotkanie ze słuchaczką, literacki kącik w EKG, Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza o pewnej stylówce, próba wyjaśnienia stosunku do życia Gdynian i Palikocie jako zamożnym mentorze.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Organizacje pomagające kobietom-ofiarom przemocy przeszkadzają min. Ziobrze"

Głosuj w 347 liście przebojów TOK FM
Zobacz także
  • Spotkanie żołnierzy Wehrmachtu i Armii Czerwonej 20 września 1939 roku, na wschód od Brześcia Agresja ZSRR na Polskę 17 września 1939. Czy Polska była przygotowana na sowiecką inwazję?
  • Kora Jackowska w 1992 roku Kora spędziła w domu dziecka pięć lat. "Prowadziły go zakonnice, były dla nas w patologiczny sposób okrutne"
  • Air Show 2018 w Radomiu. Pokazy akrobacji i sprzętu [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Komentarze (1)
Co może usłyszeć reporter od słuchacza? ''O, myślałam, że wygląda pani bardziej dostojnie'' [347. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy