Szydło w Sejmie ocaliła stanowisko. Może się okazać, że tylko na chwilę

Beata Szydło po głosowania ws. konstruktywnego wniosku o nieufności dla rządu

Beata Szydło po głosowania ws. konstruktywnego wniosku o nieufności dla rządu (Źródło: Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta)

Wniosek PO o konstruktywne wotum zaufania dla rządu przepadł w sejmowym głosowaniu. Premier Beata Szydło zostaje na stanowisku. Nadal nie wiadomo, czy na długo.

Za odrzuceniem wniosku Platformy Obywatelskiej głosowało 239 posłów, za 168. Po głosowaniu Beata Szydło dostała od prezesa PiS bukiet kwiatów.

Ale sejmowe głosowanie niewiele zmienia w politycznej układance. Los premier ciągle jest niepewny. Odpowiedzi nie przyniosło spotkanie w Pałacu Prezydenckich. Z Andrzejem Dudą spotkali się nie tylko premier, prezes PiS ale też marszałek Marek Kuchciński.

Rzecznik Andrzeja Dudy miał niewiele do powiedzenia. - Pan prezydent wyraził oczekiwanie, by temat rekonstrukcji został zamknięty tak szybko, jak to jest możliwe. Żeby przeciąć spekulacje medialne. Co do szczegółów to w najbliższych dniach się państwo dowiecie. Ja mam tyle do powiedzenia  - poinformował Krzysztof Łapiński.

Zobacz także
 • Spotkanie żołnierzy Wehrmachtu i Armii Czerwonej 20 września 1939 roku, na wschód od Brześcia Agresja ZSRR na Polskę 17 września 1939. Czy Polska była przygotowana na sowiecką inwazję?
 • Kora Jackowska w 1992 roku Kora spędziła w domu dziecka pięć lat. "Prowadziły go zakonnice, były dla nas w patologiczny sposób okrutne"
 • Air Show 2018 w Radomiu. Pokazy akrobacji i sprzętu [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Komentarze (8)
Szydło w Sejmie ocaliła stanowisko. Może się okazać, że tylko na chwilę
Zaloguj się
 • zunia10

  Oceniono 2 razy 2

  ach, jaki śliczny żółty, przyciasny kubraczek z gustowną tombakowo- szklaną broszką, wzorzec dla każdej prawdziwej Polki - Katoliczki

 • maruda.marudna

  Oceniono 5 razy 1

  Znowu nie daliśmy rady. My w PO ostanimi czasy nie dajemy sobie rady.

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  Dziennikarz Maciej Knapik z TVN oświadczył,że Krzysztof Skórzyński jak
  mówił MSW Sienkiewicz jest jak "ch.j d.pa i kamieni kupa"

 • swobodan1

  Oceniono 3 razy -1

  Z ostatniej chwili:
  jak ogłosił dziennikarz z TVN Krzysztof Skórzyński a jest dobrze poinformowany
  nowym premierem zostanie Żyd Adam Michnik !!!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 4 razy -2

  Czasy gdy minister rzadu chwalila sie iz zakupila podrobke torebki w sejmowym sklepie te czasy metny wody odchodza do lamusa tak sie panstwa nie odbuduje. Zdemoralizowane mugabe wraz z peerelem nie mieli wladzy duchowej do stworzenia uczciwego panstwa. Obecna wladza dala narzedzia skarbowce do wkroczenia do Wolki Kosowskiej i dokonania bezwzglednego i bezpardonowego zarekwirowania nielegalnego nieoclonego towaru na kwote 60 mln, kraj walensowski mentny wody PIS likwiduje z jakobinska bezwglednoscia i wigorem i na nic krzyki naszego mugabe los tego dziadostwa czyci musi sie dopelnic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy