Komentarze (88)
Morawiecki wyjaśnia, dlaczego nie poparł ustawy o IPN: Brakuje mi w ustawie słowa "niemiecki"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anders76

  Oceniono 5 razy 1

  To nie tylko spiepszyli ustawe wystawiajac Polske na ogolnoswiatowa krytyke to jeszcze wynalezli narodowosc faszystowska. To naprawde trzeba byc PiSowcem z najlepszego sortu zeby zrozumiec.

 • petruss_77

  Oceniono 2 razy 0

  Tak właśnie wygląda multi-kulti. Zawsze były, są i będą animozje. Jedwabne, Wołyń, Katyń itd. Obozy koncentracyjne nie były nazistowskie ale niemieckie bo w szaleństwie Hitlera brał udział cały niemiecki naród. Żydzi mają do nas pretensje tak samo jak Ukraińcy - są to wielowiekowe animozje, zwykła ludzka zazdrość, zawiść po obu stronach - tak własnie jest w krajach multikultorowych i multinarodowych, które ostanio promuje GW i tzw. "lewactwo".

 • leser.1

  Oceniono 4 razy 0

  Ta Ustawa ma uniemożliwić Eskimosom zgłaszanie nieuzasadnionych roszczeń do 67 miliardów USD.z kieszeni polskiego podatnika.
  Ustawa 447 rzadu USA przybliżyła tę kwotę narodowi "chcącemu".
  Wysychające źródełko pieniędzy z Niemiec zmusza naród ukarany do poszukiwania nowych źródeł finansowania.

 • benek231

  Oceniono 2 razy 0

  Kolejna kompromitacja Morawieckiego. Bo okazuje sie, ze nie przeszkadzala mu cenzura prewencyjna, ktora - wbrew konstytucyjnemu zakazowi - tylnymi drzwiami, i bez nazywania po imieniu, wprowadza ustawa, lecz w sumie drobiazg, niewiele znaczacy.

  Klamie Morawiecki, gdyz nie glosowal wylacznie dlatego by miec pole do manewru, bez wzgledu na wynk glosowania. Jego wyjasnienie jest infantylne.

 • opalinski19

  Oceniono 2 razy 0

  a jeszcze kilka dni temu był taki zachwyt że mamy takiego dobrego ministra spraw zagranicznych, że się dogaduje w Berlinie, trzeba go odwołać i tatusia powołać

 • robsonac222

  Oceniono 8 razy 0

  To jest ta opozycja kłamczyńskiego o której kiedyś wspominał?

 • rbik53

  Oceniono 3 razy -1

  .
  .... oj Morawiecki, Morawiecki... taki stary, a taki niedomyślny... obozy nazistowskie, bo Niemcy mają dużo do gadania przy najbliższym podziale kasy w UE. Nazistowskie przepchnie się bocznym wejściem przy ustawie o prawie łowieckim.

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 5 razy -1

  Aha, to "autorytet na arenie międzynarodowej": buduje się tak, że pozwala się każdemu podejść i, bez podania przyczyn, bić po pysku, tak?

 • javall

  Oceniono 2 razy -2

  PO apeluje? To juz nie ma krzyku "nie pozwolimy"? Moze zauwazyli, ze wkrotce beda mieli 5%.

 • blue-sky-0

  Oceniono 5 razy -3

  nie - Polakom, tylko Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu. Opamiętajcie się

 • ultra_mega_orzel

  Oceniono 5 razy -3

  kto tego smarkacza zrobil plemielem?

 • Black Swan

  Oceniono 15 razy -3

  wcale nie będę zdziwiony jak po kolejnych wyborach PIS dostanie większość konstytucyjną... Przecież te młotki z PO kompletnie sie pogubili... Nie wiem czy Kaczor zrobił to celowo czy jak zwykle wyszło mu przepadkiem ale właśnie weszliśmy na kolejny poziom polaryzacji społeczeństwa...

 • student_zebrak

  Oceniono 13 razy -3

  manipulujecie i cenzurujecie

 • Marek Deren

  Oceniono 13 razy -7

  W tej ustawie powinno byc jeszcze: 10 lat za publiczne oskarzenie, ze Polska jest wspolodpowiedzielna z a Holocaust, a slyszalem to juz w publicznych komentarzach z USA i Izraela. A poza Holocaustem moze ktos kiedys zrobi zestawienie za smierc ilu Polakow sa odpowiedzialni Zydzi: denuncjatorzy, rewolucjonisci w sluzbach NKWD, SB oraz wymiarow nniesprawiedliwosci i jak to sie ma w porownaniu do liczby pomordowanych przez Polakow Zydow

 • stanislaw.kupiec

  Oceniono 15 razy -11

  A dziadek z wermachtu mówił coby postawić jeszcze parę kominów- problem byłby z głowy

 • lilla_veneda

  Oceniono 20 razy -14

  Z całym szacunkiem, Pani Redaktor, ale zapraszanie do studia A. Kwaśniewskiego w charakterze autorytetu, hmmmm.....I to jeszcze w kwestii stosunków polsko-izraelskich. Jak słyszę, jak wylewa krokodyle łzy nad Marcem 68, to mi skóra cierpnie. Większej obłudy nie widziałam. Chyba że będziemy udawać, że nie wiadomo, kto organizował nagonkę na obywateli polskich żydowskiego pochodzenia, kazał im się spakować do jednego kontenerka i wręczał im bilet w jedną stronę. Niech pan lepiej zamilknie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX