Komentarze (128)
"Polska od lat jest neonazistowskim zagłębiem". Dziennikarz krytykuje służby i polityków
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • brat_adama33

  0

  film cenzurowany przez TVP
  Https://youtu.be/b_z_OduwQ7I

 • dziadekmakaca

  Oceniono 4 razy 0

  Ciekawe.W Polsce ataków na tle rasistowskim jest kilka w ciągu roku i jest o nich głośno na cały kraj.W państwach tzw.Zachodu ataków rasistowskich jest kilkaset procent więcej,dlaczego więc to w/g waszych mądrych głów Polska jest zagłębiem nazizmu? A może polski nazizm jest taką lepszą odmianą?Cywilizowaną odmianą nazizmu?

 • bezidei

  Oceniono 6 razy 0

  W Niemczech odbywa się kilkadziesiąt takich koncertów! Jakie zagłębie?

 • embart

  Oceniono 6 razy 0

  A np. Niemcy i Anglicy to okazy tolerancji i otwartości na inne narody, jasne....

 • m78k

  Oceniono 10 razy 0

  Na ostatnim spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie obecny był Beniamin Netanjahu, premier Izraela. Co za kosmiczny skandal! Mało tego: Podobno od teraz Izrael ma dołączyć do Grupy Wyszehradzkiej na stałe, tworząc grupę V+. Co za upokorzenie dla Polski i pozostałych krajów! O co tu chodzi? Izrael leży w Azji, prawie że w Afryce, tysiące kilometrów od Polski. Nie jest członkiem Unii Europejskiej. Traktuje Polskę jak swoją kolonię. Czas ostatecznie zwalczyć kolonializm!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 5 razy -1

  Zaglebiem swiatowego neoznaizmu jest Meklemburgia oraz Gorna Saksonia tam mozna na legalu obchodzic urodziny Adiego Hossa czy Goringa.

 • Tomasz Wawerski

  Oceniono 5 razy -1

  Ale jak to? Neofaszystowski rząd (z rodzinami i dziećmi) ma ścigać neonazistów?

 • edward_1981

  Oceniono 3 razy -1

  trudno zamknąć koncert tylko dla tego że jest w okolicach urodzin hitlera.

  Jeśli dzieje się tam coś zakazanego to zgłoście na policje. Jeśli zaś po prostu uznajemy że oni mają jakieś mało wyjściowe poglądy, kojarzące się itp... to trudno taki niestety koszt demokracji - zawsze jakiś procent będzie miał poglądy obrzydliwe

 • m78k

  Oceniono 13 razy -1

  Możemy się spodziewać żydowskiej kontrofensywy w sprawie restytucji mienia żydowskiego...

 • tkslazek

  Oceniono 2 razy -2

  "Polska od lat jest neonazistowskim zagłębiem".
  Oraz ludzi-jaszczurów, źle nastawionych do Medrców Syjonu.

  Zgroza!

 • brat_adama33

  Oceniono 2 razy -2

  w Niemczech nazistowska partia dziala legalnie :)

 • bartooolooo

  Oceniono 4 razy -2

  To jest wiadoma sprawa od lat 90 tych. Polska jest też zagłębiem produkowania "pamiątek" w rodzaju klamer z "Got mit uns" i odznaczeń III Rzeszy. Kiedy za granicą nie myślano nawet wydawać opatrzone w opisy "Mein Kampf", w Polsce były sprzedawane w okolicach dworców PKP ze straganów. A politycy, w rodzaju kamińskiego, wchodzili z marszu do parlamentu, mimo swej przeszłości w neonazistowkim Narodowym Odrodzeniu Polski.

 • qwardian

  Oceniono 2 razy -2

  AH jest OK

 • mija

  Oceniono 6 razy -2

  Hucba dziennikarska z neonazistami obchodzącymi urodziny Hitlera bez kropli alkoholu, ale za to z batonami, dawno została zdemaskowana na forach ludzi inteligentnych. Ale tutaj temat się grzeje. Co więcej - kłamliwe i haniebne hasełka mają swoich wyznawców. Panie, zmiłuj się nad nimi.

 • leonleonidas

  Oceniono 4 razy -2

  65 miliardów $ to było małe piwo! Żydzi żądają już ponad 300 miliardów $

  www.youtube.com/watch?v=WbGNrbiGHtE

 • ochujek

  Oceniono 12 razy -2

  Dlatego w Polsce było najwięcej szmalcowników. Dlatego Polacy zabili ponad 125 tysięcy Żydów, bo w Polakach siedzi duch katolicko nazistowski.

 • brys46

  Oceniono 3 razy -3

  ty czerwony stalinowski cenzorze z tłokfm. Dostałeś już swoją judzaszową premię za usuwanie każdego komentarza w którym nie pluje się na Polskę?.

 • janpe1

  Oceniono 5 razy -3

  Dobrze dowiedziec sie prawdy, bo dotychczas MYSLALEM, ze to NIEMCY sa nazistowskim zaglebiem. Jeszcze tylko niech mi TOK FM POTWIERDZI, ze to Kociniak vel Franek Kimono rozpetal druga wojne swiatowa,

 • mija

  Oceniono 3 razy -3

  Hucba reporterska z neonazistami, co obchodzą urodziny Hitlera bez kropli alkoholu, ale z batonami, dawno już została zdemaskowana na forach ludzi inteligentnych. A tutaj ciągle temat się grzeje. Bo tu jest prawdziwe zagłębie ludzi dających wiarę takim bzdetom. Ale już pisanie, że Polska jest zagłębiem neonazizmu świadczy o totalnym zdeprawowaniu. Następnym krokiem będzie tworzenie trup neonazistowskich, żeby uwiarygodnić kłamstwa, które się głosi. Panie, zmiłuj się nad nimi.

 • usuniety-komentarz

  Oceniono 17 razy -3

  "Polska od lat jest neonazistowskim zagłębiem"
  O kurde.. ale bzdury! Festiwal głupoty ciąg dalszy.

 • darazetes9898

  Oceniono 8 razy -4

  w kazdym normanym kraju kazdy ma prawo pod OCHRONA POLICJI reprezentowac swoje poglady . To jest miara kraju . Ma prawo miedlar pisac gazetki maja prawo nazisci isc przez miasto . Polska , europa , niemcy to jest gleboka dooooooooopa , A Rzad ktory wprowadza ustawe zabraniajac zwyczajnym ludziom mowic o tym co sie dzialo miedzy Zydami a Polakami w czasie okupacji gdzie Polacy wydali , obrabowali doszczetnie ( to tez smierc ) zabili- 200.000 zydow , to gorzej niz hitleryzm

 • yacie

  Oceniono 14 razy -4

  To tylko propaganda TVN i GW....

 • sammy_the_salmon

  Oceniono 15 razy -5

  Nie dajmy sobie wciskać kitu - prawdziwym neonazistowskim zagłębiem w Europie są Niemcy (a na świecie jeszcze USA), w porównaniu z tymi krajami, w Polsce nazioli praktycznie nie ma.

 • oczy_argusa

  Oceniono 21 razy -5

  Tak, tak... Wylęgarnia neonazimu. Przejedż się panie "dziennikarzu" po wsiach i miasteczkach wschodnich landów niemieckich, przejedź się po flamandzkiej części Belgii, zaglądnij w kilka miejsc w Kopenhadze, Luksemburg to niewielki kraj, na rowarze objedziesz, poszukaj "śladów" w Paryżu i na północy Francji. Wiem, wiem i tak będziesz dalej pieprzył głupoty bo ty wiesz lepiej.
  I, tak może dla wyjaśnienia zapytaj np. niedawwno wypowoadajacego się na tych łamach ministra SWiA oraz koordynatora słuzb specjalnych Bartłomieja Sienkiewicza jak wyglądała działalność podległych mu organów kilka lat temu i dlaczego nie aresztowano znanych członków różnych neofaszystowskich grupek? Zapytaj a potem coś pisz a nie konfabuluj bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Chyba, że masz pojecie ale łżesz jak najety.

 • Audrey Dell

  Oceniono 23 razy -7

  Różne "siły" celowo robią wszystko, żeby wmówić nam, że Polsce grozi nazizm. Okazuje się, że teraz faszyści/naziści mieszkają w Polsce, a nie na Marsie jak poprzednio. Teleportowali się z Marsa wprost do Polski. Niektóre ośrodki mendialne doniosły nawet, że niedawno faszyści w liczbie ok. 60 tysięcy maszerowali w Warszawie. Taka ciekawostka przyrodnicza! Uff! Tak nam grozi nazizm, jak TVNizm. Teraz szukają kogóż to u diabła nagrała w lesie w maju ubiegłego roku ekipa „Superwizjera” z wystrzałowej telewizji TVN? Przypominam, że w tym programie były materiały z "urodzin" wybitnego przywódcy socjalistycznego Adolfa Hitlera, które przypadają..... w kwietniu, a dopiero w styczniu br. (!) opublikowano ten "przełomowy reportaż śledczy" o jakichś durniach, którzy w lesie zrobili z wafelków swastykę na torcie. Szał ciał! Kto chce niech wierzy. Przedstawienie śmierdzi hucpą na kilometr.

 • w11mil

  Oceniono 25 razy -7

  Dziennikarze z Gazety Wyborczej informują świat że Polska jest zagłębiem nazistowskim...

 • janrobin2015

  Oceniono 26 razy -12

  Czy was tow. redaktorzy powalio dzisiaj? Najpierw jaks durna angielka wygaduje bzdury a teraz to powyzej. Te zdanie jak to piszecie - miazdzy:
  Bardzo tego dużo... Mam wrażenie, że Polska staje się takim centrum tej formacji, bo tak się mówiło po 11 listopada,
  Wiekszego debilizmu nie czytalem od dawna. Przepraszam czytalem- wywiad z roza opublikowany dzisiaj na waszych stronach. Totalna masakra - tez miazdzy ale swoja glupota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX