Sportcast: Mistrzostwa Świata oficjalnie rozpoczęte. Rosjanie nie byli gościnni dla Saudyjczyków

Reprezentacja Rosji rozbiła 5:0 Arabię Saudyjską w meczu otwarcia piłkarskich Mistrzostw Świata. O takim początku gospodarze turnieju na pewno marzyli.

Rosjanie nie mogli marzyć o lepszym początku organizowanych w ich kraju Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W meczu otwarcia reprezentacja Rosji pokonała drużynę Arabii Saudyjskiej aż 5:0. O takim początku gospodarze turnieju na pewno marzyli.

Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał - Rosja nie wygrała bowiem żadnego meczu od października zeszłego roku. 

Co ważne, Arabia Saudyjska była w posiadaniu piłki przez dłuższy czas niż reprezentacja Rosji. Na nic się to jednak zdało, bo dwa gole drużynie z Półwyspu Arabskiego strzelili rezerwowi zespołu Stanisława Czerczesowa.

To nie koniec emocji w grupie A. Przed nami spotkanie Egiptu z Urugwajem. Zaglądamy także co ciekawego czeka nas w grupie B, gdzie między innymi Hiszpania zagra z Portugalią.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Komentarze (1)
Sportcast: Mistrzostwa Świata oficjalnie rozpoczęte. Rosjanie nie byli gościnni dla Saudyjczyków
Zaloguj się
  • onebe

    0

    Tytuł nieadekwatny do treści,co to znaczy,ze nie byli gościnni?po co tak piszecie?ciągle nawalacie na Rosję,tak jak jatrzy pan Zakowski razem z panem Lisem.Ogarnijcie się wreszcie i przestańcie być jak Narodowa tv.Więcej obiektywizmu i merytoryki,mniej szczucia i niecheci to może moznabyloby zbudowac lepsze relacje że wschodem.Uleganie histerii rusofobicznej to już choroba Polaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX