Do czego może prowadzić z pozoru drobna pomyłka. Felieton piłkarski pod znakiem kartografii

Co zrobił japoński zawodnik, kiedy futbol przestał go cieszyć? Czy nastąpił koniec ery Nawałki? I do czego może prowadzić z pozoru drobna pomyłka. O tym wszystkim w dzisiejszym felietonie piłkarskim na tokfm.pl.

Miało być ciekawie i było ciekawie. Spisywany na straty Iran postawił się mistrzom Europy - od tego więc Michał Janczura zaczyna dzisiejszy felieton.

Potem będzie jednak jeszcze ciekawiej: o najlepszym japońskim piłkarzu w historii, który porzucił futbol i wziął się za sake. To nie wszystko. 

Dowiemy się też dlaczego w Rosji warto dokładnie sprawdzać nazwy miejscowości, do których się jedzie. Dwóch argentyńskich kibiców chciało bowiem dojechać na mecz do Niżnego Nowogrodu. Niestety, znaleźli się 1000 km dalej i mecz obejrzeli w telewizji. Jak do tego doszło? O tym w dzisiejszym felietonie piłkarskim Michała Janczury.

Zobacz także
  • Coraz mniej Ukraińców chce pracować w Polsce. Winni nasi sąsiedzi?
  • Min. Marek Gróbarczyk, Jarosław Kaczyński i kandydat PiS na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk podczas uroczystości na plaży w Katach Rybackich Wielka uroczystość na Mierzei Wiślanej. W roli głównej prezes PiS. Dziennikarze dowiezieni traktorem
  • Kolejka linowa na Kasprowy Wierch "Nie przepłaciliśmy za kolejkę na Kasprowy" zapewnia prezes PFR. I obiecuje duże zyski
Skomentuj:
Z pozoru drobna pomyłka może być tragiczna w skutkach? Felieton piłkarski dzisiaj pod znakiem kartograficznym
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy