Komentarze (78)
"Czuję ulgę. Pięć minut i masz z powrotem swoje życie". Natalia Przybysz wyznaje, jak rok temu przerwała ciążę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Grzes wojcik

  Oceniono 34 razy -2

  Czytam te wasze komentarze i podziwiam szczyty katolickiej czy jak sie tam sami zwiecie powalonej glupoty. Że brzydka, ze zle spiewa, ze zabiła? Ja nie mogę - gdzie wy macie rozumy bo na pewno ani w glowie ani w dupie

 • kurnadziad

  Oceniono 15 razy -3

  Kato-pisowskie trolliki! możecie się sami mnożyć jak szarańcza, natomiast od nas, zdrowych psychicznie, wara wam i waszym księzulkom! Chcecie być święci, to bądźcie, ALE - przestańcie wygarniać żar z pieca cudzymi rękami!!!

 • werner53

  Oceniono 21 razy -3

  Komentarze katolickich fundamentalistow to jeden wielki belkot. Nie da sie tego czytac, nie mowiac o jakiejkolwiek rozsadnej dyskusji. Zacietrzewieni w swojej dogmie do obledu. Mial racje niemiecki filozof Karol Marks, ze religia to opium dla ludu.

 • tlen69

  Oceniono 35 razy -3

  Brawo Pani Natalio za walkę , za świadectwo z Pani Udziałem. To dowód, że Kobieta nie jest instrumentem , a jest podmiotem. Dzięki Kobiecie i jej odpowiedzialności zygota rozwija się w okresie płodowym, a później urodzone dziecko, także dzięki Kobiecie - Matce rośnie, rozwija się, uczy, znajduje szczęście. Do tego potrzebne jest prawo. Prawo musi być zgodne z Konstytucją. Na straży Konstytucji stoi TK. TK, jak każdy sąd konstytucyjny w Europie, korzysta ze szczególnego umocowania do przemawiania w imieniu swojego systemu prawnego. To nie przywilej, ale autorytet i wielka odpowiedzialność, zwłaszcza dzisiaj, gdy TK znajduje się w szczególnej sytuacji.
  Trybunał Konstytucyjny domaga się uwagi i walczy w imieniu obywateli (suwerena) o zachowanie swojej istoty, ważności i, relewantności.
  TK i sędziowie nie są politykami , muszą prezentować swój punkt widzenia i rzeczywiste wątpliwości konstytucyjne w sposób pozytywny (mówić, a nie milczeć) i ofensywny (poprzez argumenty przekonywać do swojego zdania). Czyli nie tylko bronią konstytucji przed władzą.

 • bator99

  Oceniono 14 razy -4

  jestem za aborcją w szczególnych przypadkach , ale co zrobiła walnięta Przybysz , to klasyczne zabójstwo niewinnego dziecka i jeszcze bezwstydnie się tym chełpi. Wcześniej czy później będziesz cierpiała za tą zbrodnię.

 • Michał Głos

  Oceniono 15 razy -5

  Dla mnie Pani Natalio, ma Pani krew na rękach niewinnego dziecka. Jest Pani morderczynią. Sumienie jeszcze się u Pani odezwie, podejrzewam, że już się odzywa.

 • prawdziwek89

  Oceniono 25 razy -5

  Co by nie powiedzieć takie publiczne wyznanie, w kraju, gdzie króluje katofaszyzm, a jego wyznawcy plują jadem i tęsknią za stosami, nic nie rozumiejąc z nauki Chrystusa, to wielka odwaga.

 • azteci

  Oceniono 16 razy -6

  Rzeczywiście, ma się czym chwalić. Żałosna

 • endrju1521

  Oceniono 16 razy -6

  To, co ktoś mówi o sobie,

  to nie jest zeznanie pod rygorem odpowiedzialności karnej.

  Nie przywiązuję do takich "wyznań" żadnej wagi.

 • gojaga1

  Oceniono 24 razy -12

  To jest straszne ! Dorosła kobieta, matka dwójki dzieci nie rozumie, że to co było w niej miało już określony kolor oczu, kolor włosów, wiadomo czy byłoby inteligentne, czy może trochę głupiutkie. Wiadomo w końcu czy byłaby to dziewczynka, czy chłopiec. Może miał się narodzić wybitny historyk, może muzyk, a może po prostu dobry fachowiec albo nawet pijaczyna. Żal mi tej kobiety, kto wie czy w wieku 70 lat nie zatęskni do niechcianego dziecka.

 • tegepe

  Oceniono 26 razy -12

  Natalii Przybysz i jej zawodzenia, często wulgarnego, nie trawię. Ale jako kobiecie jej współczuję.

 • haja12

  Oceniono 23 razy -13

  kretynak,czym się chwali? Potwor!Normalna kobieta nie zabija dziecka dla kaprysu tylko takie czubaszek i jak ta pani nie wiem kim ona jest? Ona przynosi wstyd kobietom w Polsce bo one nie chca aborcji ,tylko prawa do wyboru w sytuacjach dramatycznych ta przybysz to kretynka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX