Komentarze (381)
Sikorski: Udało się potwierdzić najgorsze stereotypy o Polsce, jako kraju tępych antysemitów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • robert.kwi

  Oceniono 13 razy 3

  Ale ryj kwicz odspawany :) już się nie przyspawasz więc sobie daruj to plucie na Polskę.

 • nanorobot

  Oceniono 9 razy 3

  Polska jest przede wszystkim postrzegana jako naród kombinatorów i cwaniaczków. Na przyklad takich jak ten pan, którzy wyłudzają pieniądze za pomocą fikcyjnych kilometrówek ...

 • zuuuraw

  Oceniono 17 razy 3

  Trzeba przede wszystkim wszystkich uświadomić, że fałszywy obraz Polski, jako kraju faszystowskiego, nazistowskiego, antysemickiego, tworzą w zachodnich mediach nie tylko tacy politycy folksdojcze jak ten tu błazen o twarzy tępaka, jak Schetyna, Petru, Boni, Komorowski, Mazowiecki czy Tusk, ale przede wszystkim " dziennikarskie utrzymanki w rodzaju tego blond folksdojcza z łbem jak wiadro, gauleitera niemieckiej, antypolskiej gadzinówki "Lisweek", jak dziesiątki dziennikarzy "żydowskiej gazety dla Polaków"pracujący na co dzień także jako . . . korespondenci zagraniczni niemieckiej i amerykańskiej prasy w Polsce ! To oni, jak choćby Natalia Ojewska (Email: natalia.ojewska@gmail.com 
, +48 790 719 707) , współautorka antypolskiego artykułu w The Wall Street Journal, na który powołał się były doradca H.Clinton J.Lehrich pisząc o "przemarszu przez W-wę 60 tysięcy polskich nazistów", urabiają nam gębę na Zachodzie. Bez ich donosów nie byłoby takich krzywdzących Polskę opinii. Niestety polskie MSZ milczy, nic nie robi w tej sprawie. Do dziś dnia nie słyszałam o nocie MSZ do amerykańskich czy angielskich gazet

 • oelefante

  Oceniono 11 razy 3

  Zachodnia prasa 70 lat po wojnie pisze o "polskich obozach śmierci" i o "polskim SS", a to znaczy, że fakty dla niej nie mają znaczenia. To po pierwsze.
  Po drugie, panu Sikorskiemu - który jako minister angażował się w obronę pedofila-gwałciciela - przypomnę, że Marsz Niepodległości stał się masową imprezą właśnie za rządów PO.

 • stanislawperkoz

  Oceniono 13 razy 3

  fotka Radka jest bezcenna, normalnie gębą nieskalana cieniem myślenia...

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 15 razy 3

  Powiedzial czlowiek, ktory 'murzynskosc' uznaje za epitet. Stracil pan szanse by siedziec cicho.

 • gazeta-za-10

  Oceniono 17 razy 3

  BOR to przynajmniej woził Radosławowi dobrą pizzę.
  Obecny dostawca wciska mu niestrawną, po której biedaczysko beka na całą Polskę.

 • jaroslaw511

  Oceniono 11 razy 3

  Polski nacjonalizm to bardziej problem intelektualny niż ideowy. Ta nacjonalistyczna menażeria to niestety same przygłupy. Ich przywódca z podstawowym wykształceniem mister Nowak skompromitował się swoją "wiedzą" na temat ewolucji na co wielu idiotów zareagowało aplauzem.
  Polska to już nie jest kraj. Polska to stan umysłu. PIS nie wyprodukował tego kretyństwa. PIS tylko spowodował, że kretyństwo wypełzło, objęło władzę i zaczęło nas reprezentować.

 • kawabis

  Oceniono 21 razy 3

  To Pan Sikorski POwinien POdać do sądu producentów proszków do prania bo oni to dopiero rasiści, a stary Chajzer z tym swoim "Bielsze nie będzie" to już nawet granice tego rasizmu przekroczył. Te hasła trzeba rozpatrywać w kontekście tego co się dzieje na świecie, patrzeć na miliony płynących i maszerujących do Europy i te hasła traktować jako sprzeciw przeciwko najeźdźcom a nie przeciwko "kolorowym" jako takim. Biel jest symbolem, antysemityzm to już nadinterpretacja Pana Sikorskiego, tam nie było widać żadnych haseł przeciwko żydom. O świat bym się nie martwił bo Polska to i tak oaza spokoju w porównaniu do świata jeśli chodzi o rasizm czy antysemityzm. To z Francji żydzi uciekają przed prześladowaniami, To następca tronu w Wielkiej Brytanii widzi żydów jako główny problem na Bliskim Wschodzie. W Polsce nie było ministra spraw zagranicznych z odpowiednimi "korzeniami" nasi Prezydenci mają żony (tak jak Pan) z takim samym pochodzeniem, buduje się muzea żydowskie, są teatry, gdyby było tak jak Pan pisze mielibyśmy POwtórkę z 68, a ludzie mają to gdzieś, liczy się człowiek. Propaganda wstydu już nie działa, wolność to wolność "kochania" kogo się chce, a nie kogo nam każą mondrale takie jak Pan Sikorski.

 • popieramkukiza

  Oceniono 23 razy 3

  Uogólniając i eksponując incydent, Sikorski pokazuje że jest na etacie firmy o nazwie "Holocaust".
  Poprawność polityczna nakazuje kochać odmieńców seksualnych, czarnych, żółtych, a nawet czerwonych - i nie mam tu na myśli Indian. Polska ma bardzo złe doświadczenia z odmienną kulturą żydowską która przez wieki żerowała na Polsce i Polakach. Żydzi będąc w naszym kraju od XIII wieku nigdy się nie zintegrowali, a zawsze działali na niekorzyść tworząc własne środowiska stając się hamulcem w rozwoju Polski. Przyczynili się znacznie do rozbiorów, działali jawnie przeciwko naszemu państwu, a po II wojnie szerzyli terror wprowadzając w umęczonym kraju swoją zbrodniczą komunistyczną ideologię. Zdarzały się oczywiście wyjątki, ale to bardzo nieliczne przypadki żydów którzy stali się polskimi patriotami. Najbardziej jaskrawym przykładem ich stosunku do Polski jest dezercja ponad 3 tysięcy żydów z Armii Andersa, którzy zdezerterowali z bronią, choć przysięgali na polski sztandar. Mówiąc o tolerancji bierzmy naukę z historii.

 • rasta-mw

  Oceniono 19 razy 3

  Marsz podludzi niepodległych inteligencji, tak to widzę jako czystej krwi aryjczyk.

 • pytlarro

  Oceniono 4 razy 2

  alez to nudne i przewidywalne. Oczywiscie, to wina PISu ze istnieja nacjonalisci, tak samo jak byla ich za rzadow PO.
  Sam Sikorski do dzis jest dobrym kumplem naczelnego faszysty, Romana Giertycha, niszczyciela Polski.

  Ale jaka lewica ma radosc, z kazdej zlej prasy za granica

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 6 razy 2

  A co te hasła mają wspólnego akurat z antysemityzmem?

 • zgryz3

  Oceniono 6 razy 2

  "Może teraz nasza prawica się dowie, że to co uważają za naturalne i akceptowalne NIE jest kompletnie nieakceptowalne w cywilizowanym świecie...".

  Pismackie niechlujstwo jest równe analfabetyzmowi wielu smarkatych komentatorów.

 • 55pagus

  Oceniono 18 razy 2

  Mądre słowa. Szkoda tylko, że w Polsce jest tak mało mądrych obywateli jak minister Sikorski. Dzisiaj być patriotą, to mówić jego językiem.

 • Leszek Fronczak

  Oceniono 10 razy 2

  Tak hołubiony ONR i Młodzież Wszechpolska /narodowcy na skraju faszyzmu/ przez PIS zrobił im niedźwiedzią przysługę.Już nikt nie będzie w stanie powiedzieć ,że to był pochód demokratów, świętujących rocznicę odzyskania państwowości naszej ,bo to był w większości swojej marsz faszystów z flarami niedozwolonymi na pochodach w miastach, sztandarami polskich faszystów ich tępymi i ksenofobicznymi hasłami i okrzykami. Błaszczak kłamie w żywe oczy ,że marsz odbył się spokojnie..Jest mnóstwo filmików z tych "spokojnych" zajść. Tego się nie da zlekceważyć. I co najlepsze zupełna bezczynność policji. To była zmowa jak nic. Inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Błaszczak powinien za to beknąć a obie organizacje zdelegalizowane ,bo nie ma na co dalej czekać.A przejawy faszyzmu powinno się wreszcie tępić i karać. Ja nigdy nie uważałem się na kolanach ,ale teraz to mnie rzucono na kolana.
  Obudziła się ta nasza zmora narodu ,bo dostała takie przyzwolenie od dobrej zmiany. I Kościół patrzy na to przychylnym okiem ,bo kilku durniów ubrało na siebie chałaty z Chrystusem Królem ,co uważam za grubą profanację.i latali jak z pieprzem. Czy kościół jest tak naiwny czy głupi,ze toleruje takie hasła "My chcemy Boga". A kto ci głupku nie daje,ty sobie Go miej ale w swoim sercu.Ale oni z tymi hasłami wdają się w uliczne bójki. Tak nie wyglądają obrońcy religii .Kościół przyzwalając,na to , niszczy sam najwięcej te religię. Po prostu brak słów na tępotę Kościoła i obecnych władz. Co raz większy wstyd nas ogarnia.
  Kościół i władza dają przyzwolenie faszystom i przyczyniają się nie do rozkwitu kraju ale do jego faszyzacji. Nie ma jak to trzymać wszystkich za mordę ,ile to można osiągnąć?

 • mateusztt

  Oceniono 14 razy 2

  Radzio - twarz tępego filosemity

 • realizmforte

  Oceniono 14 razy 2

  Oni chcą "Boga" , który usprawiedliwi, uświęci ich wszystkie łajdactwa jak
  " Bóg" włoskich faszystów Mateczki Fatimskiej, Austrofaszyzm Dollusa, błękitne koszule katolickich faszystów w Irlandii, zielone koszule katolickich faszystów w Brazylii, Faszystowska strzała i Krzyż Węgier, belgijski faszyzm katolicki Christus Rex, katolicka faszystowska Słowacja księdza Tiso, Chorwacja Ustaszów -faszystów katolickich, Słoweński legion Śmierci - biskupa Rożmana, i w końcu faszystowskie katolickie włochy Mussoliniego i błogosławiona prze Watykan III Rzesza Hitlera.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 18 razy 2

  A tymczasem w Brukseli
  Https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/721332/ms-2018-zamieszki-w-brukseli-po-awansie-maroka-do-mundialu-w-rosji
  Faszyzm Panie, faszyzm, jaki tam faszyzm, to rece opadaja i oczy bola.

 • soltysowa_z_brzeszcz

  Oceniono 14 razy 2

  do niedawna "Daily Mail" dla pisiorów (np. takiego Rysia Czarneckiego) to była wyrocznia.
  teraz to wyrok.

 • n29a

  Oceniono 2 razy 2

  Dzie!
  Jes!
  Krzyś!?
  :)

 • petronella.kozlowska

  Oceniono 10 razy 2

  Szejk Scheich Abdullah al-Manea teolog z Arabii Saudyjskiej wydał kilka dni temu fatwę, czyli wyrok według którego muzułmaniom jest dozowolone modlenie się w kościołach chrześcijańskich i w synagogach. Wyrok pasuje do dżihadu, zdobywania reszty świata różnymi metodami.

  Ciekawe który polityk jako pierwszy to skrytykuje.

 • Oceniono 5 razy 1

  Sikorski, ten wieśniak z kompleksem szlachcia, który zażyczył sobie prywatnej wsi aby goście mogli łatwiej trafić do jego pałacyku. Chyba od dymania żonki żydówki nabawił się antypolskiej wścieklizny.

 • janrobin2015

  Oceniono 11 razy 1

  Do Radka I zwolennikow jego tez. Czy jak w Hamburgu lewicowe bojowki zdemolowaly miasto ranic setki policjantow I powodojac straty na dziesiatki milionow Euro, pisaliscie ze te wydarzania sa emanacja tego co mysla lub beda robic wszyscy Niemcy? Czy gazety na swiecie tez tak pisaly? Oczywisicie ze nie to co wrecz probowano robic do deprecjonowanie tego co sie stalo. Czy po tych wydarzeniach ludzie mysla ze Niemcy sa narodem lubiacy uliczne rozroby I demolowanie miast i ranienie policjantow. Oczywisiscie ze nie !!! Tutaj jest dokladnie tak samo. Tych kilkudziesiseciu czy kilkuset czy nawet tysiecy to nie jest POLSKA !!!

 • vidi12

  Oceniono 11 razy 1

  Cały problem polega na tym, że młodzi prawicowcy organizują się by głośno krzyczeć o swoim patriotyzmie a partie lewicowe i centrowe nakazują by o nim wstydliwie milczeć... Bo umiłowanie ojczyzny - Polski jest takie... mało europejskie :(

 • stanislaw.sk

  Oceniono 5 razy 1

  @zapora01
  "Czarna Madonna" to rzeźba lub obraz przedstawiający Maryję lub Maryję z Dzieciątkiem, na którym jest ona ukazana z ciemnym lub czarnym odcieniem skóry, wykonane przeważnie w Europie w okresie średniowiecza lub wcześniej. W tym rozumieniu terminu określenie "Czarna Madonna" nie odnosi się do wizerunków Maryi ukazanej wyraźnie jako czarna Afrykanka, które są popularne w Afryce oraz w miejscach zamieszkanych przez duży odsetek ludności pochodzenia afrykańskiego, np. w Stanach Zjednoczonych lub Brazylii.

 • alfalfa

  Oceniono 17 razy 1

  Jakich antysemitów? Żadne z cytowanych haseł nic nie wspomina o Żydach. Radziu znowu ... bez sensu.
  A.

 • 11lech

  Oceniono 11 razy 1

  Bo jeżeli nie jakieś "lewactwo" tylko bardzo prawicowy "Daily Mail" i "Wall Street Journal" - głos amerykańskiej finansjery piszą o marszu faszystów w Polsce, to znaczy, że marsz i rząd, który z nim sympatyzuje, choćby poprzez upartyjnione media, udało mu się potwierdzić najgorsze stereotypy o Polsce, jako kraju tępych antysemitów i nacjonalistów- celne i prawdziwe słowa Sikorskiego

 • piotrm74

  Oceniono 7 razy 1

  A pamiętacie:
  Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę - mówi Sikorski.
  - Taki sentymentalizm - dopowiada Rostowski.
  - Taka murzyńskość - kwituje szef dyplomacji

 • kaczebrednieonline

  Oceniono 3 razy 1

  Masz Radek racje, ale przekaz tego co mowiles jest zalosny. Kto tak pisze?????
  " ... że to co uważają za naturalne i akceptowalne nie jest kompletnie nieakceptowalne w cywilizowanym świecie i uważane za powód od wstydu i powód do bardzo daleko idących i nieprzyjaznych dla nas opinii o Polsce..."
  Tlumaczyliscie ten tekst jakims translatorem???

 • zawsze888

  Oceniono 15 razy 1

  .....brawo Polacy....tak trzymac i nie patrzec na degeneratow i Judenfreundow takich jak Szikorski....juz raz chcial nas gosc w dobre niemieckie rece oddac.....panie Szikorski i pani Appelbaum....szkodnicy i zdrajcy....co wasze marzenia o zniszczeniu Polski sie nie chca zmaterializowac???.....tyle ciezkiej, nienawistnej pracy.....tyle artykulow pani Appelbaum do zydowskich gazet takich jak Washington Post.....tyle plucia i toczenia piany....a tu w Warszawie z roku na rok coraz wiekszy, przeszlo stutysieczny tlum polskich mlodych patriotow....pokazuje co mysli o waszej lewicowej zaklamanej ideologii....o urabianiu spoleczenstwa przez zdrajcow marksizmem kulturowym....czas sie pakowac panie Szikorski.....pogoda w Telawiwie jest przeciez o wiele lepsza....

 • premier_scretyna

  Oceniono 7 razy 1

  Dobry tytuł!
  Widzisz "zdradek" - ciężko pracujesz nad tym i ci się udało!

 • sushi2010

  Oceniono 9 razy 1

  Zgadzam się, że przekaz w świat poszedł fatalny, ale z drugiej strony, to była w skali kraju jakaś mała grupka oszołomów. Reszta z nas może na każdym kroku zarówno w Polsce, jak i na świecie udowadniać, że to nieprawda, że wszyscy Polacy tak myślą. Dużo roboty przed nami.

 • almagus

  Oceniono 15 razy 1

  Wiejscy mieszańcy wiary i krwi, z miłości bożej taki to kpi!
  Łyse pały, rozum w dresie, taki miłość bożą niesie.
  Manifestacja cykliczna prawicy, czyli kościelnej dziczy!

 • onduma

  Oceniono 9 razy 1

  Czy to nie zydzi prowadza rozwazania kto jest 'prawdziwym zydem" i jaki procent ma krwi zydpowskiej i czy po matce ?

 • jego_eminencja

  Oceniono 19 razy 1

  Nawet gdyby nie bylo ani jednego raistowskiego hasla na manifestacji, to samo to ze na ulicach zebralo sie 60.000 ludzi z polskimi flagami budzi odraze w zachodnich mediach, jedyne flagi jakie sa akceptowane w zachodnich redakcjach to flaga LGBT oraz islamskie flagi bo to ekspresja kulturury która nas ubogaca oraz zajmuje swoje miejsce w przestrzeni publicznej

 • vader2010

  Oceniono 17 razy 1

  ja nie rozumiem, najpierw gw i liberali siłą wciskają swoją ideologię, a jak wahadło przechyliło się w drugą stronę to już wycie... skąd panie Sikorski przekonanie, że masz rację? Czy to nie Ty przypadkiem radośnie latałeś do Libii "obalać" Kadffiego? Był Kadaffi nie było problemu nachodźców - więc to Ty jesteś pośrednio winny tym hasłom i tej radykalizacji!!!

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 21 razy 1

  "Daily Mail" i "Wall Street Journal" - piszą o "faszystach" nie dlatego, że sa lewackie czy prawackie a dlatego, że są częścią "Holocaust Industry". Gdyby tacy ludzie jak pan i pańska żona nie wyzywali od "antysemitów" i "żydożerców" każdego, kto poddaje w wątpliwość nieskalaność narodu wybranego, a dyskusja o Żydach w Polsce nie została sprowadzona do Jedwabnego, to być może mogłaby się toczyć w bardziej cywilizowany sposób - a nie na ulicy.

 • facio60

  Oceniono 33 razy 1

  No cóż, zadymy podczas obchodów niepodległości były okrutne. Podobno jakiś starszy pan zgubił nakrycie głowy, niemowlęciu wypadł smoczek, a jedna pani przy wprowadzaniu do radiowozu usłyszała jakoby, że jest kobietą lekkich obyczajów.
  Tymczasem w Brukseli kilkuset Marokańczyków zdemolowało część miasta, okradali sklepy, podpalali samochody. Policja bała się kogokolwiek aresztować w obawie o posądzenie o rasizm, a tak naprawdę zapewne chodzi o to, że policjanci mają swoje rodziny i lepiej się nie narażać. W końcu diaspora marokańska w Brukseli jest najliczniejszą poza samym Marokiem.
  We Francji też nie było za spokojnie, a stan wyjątkowy trwa 2 lata. Duńczycy stawiają "zasieki" na granicy z Niemcami w obawie o niekontrolowany napływ wiadomo kogo. Na rozpoczęcie karnawału w Kolonii, aresztowano 50 osób molestujących kobiety.
  Nie powiem, żeby podobały mi się niektóre hasła na demonstracji 11 Listopada ale wolę naszą ksenofobiczną jakoby rzeczywistość niż otwartość źle pojętą i problemy ze zwykłym wyjściem na imprezę. To, że wiele osób omija pewne dzielnice, baseny, parki, stacje itp.itd, nie jest nigdzie ujęte w statystykach kryminalnych a obniża jakość życia w sposób dotkliwy.
  Mam znajomych z Niemiec, którzy przed opuszczeniem samochodu zabierają z niego wszystko, bo zaraz dostaje nóg. Nawet radia samochodowe są kradzione w Berlinie, Kolonii czy Duesseldorfie. W Polsce to już dawno temu i nieprawda.

 • the_old_man_and_the_sea

  0

  Może pan Sikorski zajmie się manifestacjami i marszami na Ukrainie, którą z takim poświęceniem się zajmował będąc ministrem MSZ, a później członkiem międzynarodowej rady konsultacyjnej ds. reform na Ukrainie. Np. wielotysięcznym marszem z 14 października tego roku, pełnego nacjonalistów ukraińskich czcących UPA, niosących nazistowskie symbole i napisy nawołujące do nienawiści rasowej. Albo marszem w rocznicę powstania dywizjonu SS-Galizien, który bestialsko mordował cywili. Albo mszą na Łyczakowskim, w tę samą rocznicę, po której na cmentarzu można było zobaczyć osoby w mundurach SS - na Ukrainie decyzją szefa IPN Wjatrowycza jest to legalne.
  W tych sprawach jakoś pan Sikorski się nie udziela.

 • javall

  Oceniono 4 razy 0

  Zuzyty i wypluty za plot polityczny lalus niech zostanie w Chobielinie na zawsze.
  Moze zabrac sie za uprawe roli.

 • Goha Zwierzyńska

  0

  Sikorski - serdeczny przyjaciel byłego szefa Młodzieży Wszechpolskiej, Romana Giertycha. Ten sam Sikorski jest przeciwnikiem związków partnerskich - podczas głosowania nad ustawą o zw. partnerskich wstrzymał się od głosu.

 • 600ps

  Oceniono 10 razy 0

  Czy zona Pana Sikorskiego jest zydówka nie moja sprawa tylko Pana Sikorskiego. A kim jest zona czlowieka (kerim39-6) byc moze tez jest zydówka albo polka p....statutka która sprzata ubikacje w Niemczech Wloszech albo Angli. Jesli chodzi o polske to niestety w chwili obecnej jest w 60% Panstwem Faszystowskim przypominajace Niemcy w roku 1936 a winny jest obecny rzad piSSu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX