Komentarze (201)
Antysemicki akcent podczas jasełek w polskim konsulacie? Konsul Izraela oburzony
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • siekieraaxe

  Oceniono 9 razy 3

  Pewnie nie pamiętacie.
  Ale KOLEDNICY
  mieli zawsze "ZYDA"
  Trzeba bedzie zmienic kobergowskie scenariusze...

 • onduma

  Oceniono 9 razy 3

  Jako wielbiciel szekspira uwazam, ze i tak lagodnie pokazano zyda. Szekspir przedstwail go w Kupcu Weneckim to tego stopnia duzo gorzej, ze co niektorzy poprawni politycznie mysleli juz o zmianie tekstu sztuki

 • mazzinl890

  Oceniono 9 razy 3

  "Postać Żyda była najbardziej odrażającym charakterem"
  Ciekawe czemu?

  Ale nareszcie potrafimy zdefiniować antysemityzm, bo występuje on "w czarnym kapeluszu, okularach, ze sztucznymi pejsami i z kartką na plecach: "Żyd na prezydenta".

  Zaś filosemityzm występuje "w czarnej jarmułce, szkłach kontaktowych, z naturalnymi pejsami i z kartką na plecach: "Żyd na premiera, prezydenta i bankiera"

 • kawabis

  Oceniono 9 razy 3

  Pod ścianą płaczu pełno potrząsających pejsami gości w kapeluszach, to antysemici? Czy promowanie żyda na prezydenta to antysemityzm, konsul odleciał.

 • janptak

  Oceniono 7 razy 3

  Czy to znaczy, że noszenie pejsów i czarnego kapelusza jest antysemityzmem? A zatem, ortodoksi w Izraelu są antysemitami?

 • staryman

  Oceniono 13 razy 3

  „Postać Żyda była najbardziej odrażającym charakterem” (konsul Izraela)
  ---------------------------------------------------------------------------------
  Panie konsulu, prosimy o odrobinę cierpliwości.
  Polscy politycy i polskie media (na czele z bliską Panu niewątpliwie „Gazetą Wyborczą”) od lat usilnie pracują nad tym, żeby najbardziej odrażającym charakterem stał się dla Polaków „rusek”.
  Jeszcze trochę i okaże się, że to „ruskie” zabili nam naszego polskiego Jezusa.

 • iksis

  Oceniono 15 razy 3

  Jan Karski o Żydach!

  W swoim raporcie Jan Karski notuje również liczne wypadki denuncjowania Polaków przez Żydów władzom komunistycznym oraz służbom bezpieczeństwa NKWD „(...) denuncjują oni Polaków, polskich narodowych studentów, polskich działaczy politycznych, gdy kierują pracą milicji bolszewickich zza biurek, lub są członkami tej milicji, gdy niezgodnie z prawdą szkalują stosunki w dawnej Polsce. Niestety, trzeba stwierdzić, że wypadki te są bardzo częste, dużo częstsze, niż wypadki, wskazujące na ich lojalność wobec Polaków...”

 • rabieg

  Oceniono 4 razy 2

  Luuudzie wy znowu o żydach, a świat jest taki piękny i ciekawy. Nie szkoda wam czasu?

 • kawabis

  Oceniono 4 razy 2

  Nie da się tego załatwić po niemiecku, przecież te jasełka były we Lwowie na Ukrainie, przedstawiane przez szkołę na Ukrainie, nie da się powiedzieć, że to Ukraińskie jasełka? Niemcy to testują 70 lat i niektórzy to łykają, uczmy się od mistrzów.

 • octopusdei

  Oceniono 6 razy 2

  Czyżby gazwybiści widzieli coś złego w haśle "Żyd na prezydenta"? Wprost trudno uwierzyć!

 • f.a.q

  Oceniono 14 razy 2

  To jest nasz konsulat , nasze jasełka i niech koszerni się odpie.... Niech sobie oglądają "Klątwę" w "Powszechnym".

 • ouimet

  Oceniono 12 razy 2

  Jednego juz mielismy-Kwasniewski,wiec czemu jazgot pejsatego?Moze bedzie nastepny?

 • agnrodis

  Oceniono 12 razy 2

  Kartka na plecach "Zyd na Prezydenta", to czysta prowokacja i chamstwo, ale sam wyglad Zyda ...... ????? Przeciez oni tak wygladaja nawet teraz, w XXI wiieku (ci ortodoksyjni!!!), sami sie tak ubieraja, pejsy maja do pasa, czrne kapelusze, itp... wystarczy pojechac w sobote do dzielnicy Golders Green w Londynie, albo do Pikeseville w Baltimore ...... ich wyglad jest rzeczywiscie troche szokujacy dla ludzi cywilizowanych, ale powtarzam, nikt ich do przebierania sie za pajacow, nie zmusza, robia to sami, na wlasne zyczenie.

 • agnrodis

  Oceniono 6 razy 2

  Przeczytajcie ksiazke Michnera " Polska". Profesor historii z USA wspaniale i bezstronnie pokazuje przyczyny dla ktorych Polacy nie akceptuja Zydow, po wielu latach spokojnego wspolistnienia obu kultur w Polsce. Wg Michnera, wina lezy po obu stronach, czyli jak zwykle prawda jest szara, ani biala, ani czarna, tylko szara.......

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 2

  Religia Katolicka przed wpuszczeniem do swojego "wybranego" grona, sprawdza czy delikwent jest odpowiednio tepy i nie myslacy. Najpierw mu mowia, ze Jezus i cala jego rodzina to Zydzi, a potem na co dzien huzia na Zyda, skopac Zyda i wysmiac. Jezeli ktos nie widzi w tym sprzecznosci, nadaje sie do organizacji zwanej KK!!!!!!!!!!!!

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 2

  "Oleg Vyshniakov, honorowy konsul Izraela, był wstrząśnięty sposobem, w jaki przedstawiono postać Żyda."
  a tam
  może warto przypomnieć
  że tak zawsze nie było
  "Jeszcze niedawno Kościół obchodził 1 stycznia oficjalne święto obrzezania Jezusa, a związany z tym wydarzeniem fragment ciała był jedną z najcenniejszych relikwii chrześcijaństwa."
  (za focus pl)
  (Drugi Sobór Watykański
  wykreślił z katolickiego kalendarza święto napletka
  i mamy za to
  1 stycznia "Święto Bożej Rodzicielki Maryi")

 • fields1

  Oceniono 16 razy 2

  Czyżby konsul sprzeciwiał się wolności wypowiedzi artystycznej ? Burak jeden...

 • tegepe

  Oceniono 12 razy 2

  Mnie dziwi tylko to, że redaktor prowadzacy portal nie zablokował, jak to zwykle czyni, możliwości komentowania tego tekstu dotyczącego spraw okołożydowskich.

 • stas_3151

  Oceniono 12 razy 2

  Oh, suweren zabrał się za komentowanie na forum! Ma czas, po kilku głebszych ale jeszcze przed noworoczną libacją, polska ludowa nauczyła pisać i czytać a opinię się ma własną, nienawiść i żądzę zemsty za wszystkie nieszczęścia które spotkały w 2017. Tu wina jest oczywista.

 • aprilapril

  Oceniono 1 raz 1

  Rasizm, ksenofobia antysemityzm to jedyne po pieniactwie i pijanstwie prawdziwe polskie tradycje i wartosci, walka z nimi to odbieranie tozsamosci narodowi.
  Przypominam, ze choinka i swieta bozegonarodzenia to niemieckie zwyczaje.a karp to zydowska tradycja.

 • syriana81

  Oceniono 5 razy 1

  Przeca mieliście już swego prezydenta, premiera i paru ministrów spraw zagranicznych. Teraz macie gazetkie nadredaktorka szechtera i tivien to co w tym wizerunku was uwiera? I tak żyd ładniejszych od tow. blumsztajna.

 • czarna_brygada09

  Oceniono 13 razy 1

  Są Polacy chamy? ... Są. Są Polacy kretyni? ... Są. Są Polacy kanalie? ... Są. Nie to jest jednak najgorsze, gdyż tacy są we wszystkich nacjach. Najgorsze jest to, że w Polsce, chamy, kretyni i kanalie, doszli do władzy.

 • darino

  Oceniono 5 razy 1

  Polak-antysemita ?! Oj, niespotykany w społeczeństwie :).

 • darazetes9898

  Oceniono 3 razy 1

  napiszcie honorowi konsule jak was UKRA MORDOWALI RAZEM Z NIEMCAMI W PRAWIE KAZDYM OBOZIE SMIERCI , JAK WAS MORDOWALI UKRY Z NIEMCAMI NA POLACH SMIERCI UKRAINY Z EINZATZGRUPPEN A POTEM O ZYDKU Z JASELEK

 • kreciarobota59

  Oceniono 9 razy 1

  A gdzie wy przewrażliwione trolle widzicie na tych zdjęciach Żyda?A czy tylko Żyd ma długiego kichola?A dlaczego nie można śmiać się z Żydów?A Jak Żydki śmieją się z Polaków to dobrze co.Co jesteście świętsi od boga.Szantażujecie wszystkich Antysemityzmem,a sami uprawiacie Antypolonizm jak 'Gazeta Wyborcza"

 • cjk.5004

  Oceniono 9 razy 1

  Niczego innego nie można się spodziewać po polskich katolickich ciemniakach wychowywanych przez rasistowskie radyjko z torunia

 • ubudubu4

  Oceniono 5 razy 1

  To sztuka/performance.......co za ohydne próby ograniczania wolności teatru i wizji reżysera.....cenzura powraca.......hhee.......
  Już ktoś próbował zamykać usta artystom (niejaka "Klątwa" ???)

 • agnrodis

  Oceniono 11 razy 1

  Jezeli katolicy juz tak bardzo chca na kogos napadac, to powinni napadac na wyznawcow Judaizmu, a nie na Zydow, bo Jezus byl Zydem i jego pierwsi wyznawcy Zydami!!!!!!!!!!!!! Niestety, logika i katolicyzm, sie wykluczaja!!!!!!!!!!

 • janrobin2015

  Oceniono 5 razy 1

  Ten konsul to chyba za duzo wysokoprocentowej popitki otrzymal bo glupoty gada straszne.

 • agnrodis

  Oceniono 11 razy 1

  Katolicyzm odpaczkowal od Judaizmu. Katolicyzm zostal wymyslony przez Zyda - Jezusa i pierwszymi wyznawcami katolicyzmu byli Zydzi. Jak przy kazdym odlamie ci, ktorzy pozostali przy Judaizmie atakowali nowo powstala religie, Zydzi atakowali Zyda. Widac jak bezsensownymi sa polscy katolicy, atakujacy Zydow, a wyznajacy Zydowska wiare!!!!

 • popieramkukiza

  Oceniono 11 razy 1

  Muszę zajrzeć do lodówki, może tam też znajdę jakiegoś pejsatego stwora.

 • pol733

  Oceniono 17 razy 1

  A co w tym oburzającego? Postać żyda zawsze była najbardziej odrażająca wystarczy za przykład wziąć starszego brata Michnika vel Szechtera.

 • oczy_argusa

  Oceniono 9 razy 1

  Cenzor wrócił z przerwy na papierosa...

 • rdaneel

  0

  Ale jak rozumiem o ostatnich zamieszkach antyżydowskich w Berlinie, kolebce Holocaustu, to w ogóle nie ma o czym mówić?
  Sprowadzanie do EU imigrantów, którzy delikatnie rzecz ujmując, nie pałają miłością do Żydów, jest jak najbardzej OK?

  A tu komuś się jakieś jasełka nie podobają bo Żyda źle przedstawili?

  Ja tu przypomnę: jeżeli ktoś pisze coś na temat polskiego antysemityzmu słowo, to znaczy że dla zachowania proporcji tuż po tym powinien napisać 6.000 słów n/t antysemityzmu niemieckiego.

 • gtpress

  Oceniono 2 razy 0

  to straszne, ale teraz jest tyle zla, ze dobro, jak nie zapłacisz, dociera z trudem, Bog to dostrzega i musimy poczekać na promocje Jego TOWARU.......

 • quetzalcoatl44

  Oceniono 6 razy 0

  po pierwsze chazarzy to nie semici, wiec zadni zydzi tylko synagoga szatana wg pisma..a po drugie sa odrazajacy okupuja niepodlegly kraj Palestyne i chca okupuowac inne kraje to sa satanisci nie maja prawa do zadnej ziemi, sponsorwoali komunizm, nazizm syjonizm, holokaust to syjonizm jest odpowiedzialny za holokaust tak twierdza chasydzi satmar

 • iksis

  Oceniono 10 razy 0

  Wolność artystyczna! Precz z komuną!

  To właśnie Julia Wyszyńska, czyli serialowa Klaudia z telenoweli TVP 2, uprawiała seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II na deskach Teatru Powszechnego. To także ona mówiła ze sceny o zbiórce pieniędzy na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego: - Oliwer, znając moje poglądy, zaproponował mi scenę, w której miałam zbierać pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego (…) i miałam w tej scenie zapytać was, czy chcielibyście przeznaczyć pieniądze na ten cel i sprawdzić, czy nadal będziemy w ramach działania artystycznego, w tym przypadku spektaklu teatralnego. (…) Co się okazuje – naprawdę można znaleźć człowieka, który może to zrobić za 50 tysięcy euro, czyli tanio.

 • klm747

  Oceniono 4 razy 0

  ale o co chodzi?

 • artau

  Oceniono 11 razy -1

  Wstyd. Konsul ze Lwowa musi przeprosić i wyleciec na zbity pysk !!!

 • kreciarobota59

  Oceniono 3 razy -1

  Życzę wam w 2018 wszystkiego naj...

 • laudis2

  Oceniono 1 raz -1

  Jak zbajerujecie USAków tym 447 to, sobie dopiero dorobicie??????

 • xsawer

  Oceniono 11 razy -1

  Proponuję aby konsulat izraelski wystawił "jasełka" o dwóch kartoflach, ale by się działo.

 • smok_jabberwocky

  Oceniono 4 razy -2

  Uwielbiam ten wasz jazgot, syjonistyczna bando. Gdy tak czytam wasze wypociny, to przestaję się dziwić temu co na przestrzeni 2500 lat działo się z żydami i wami, Chazarami podszywającymi się pod żydów pierwotnych.

 • hristomoltisanti

  Oceniono 6 razy -2

  A wiecie moi mili , kto płaci na działalność tego konsulatu ? Otóż WY płacicie na tych ćwoków . To za WASZE pieniążki ten cyrk !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX