Komentarze (125)
Jesteśmy zdziwieni, że faszyści są faszystami."To lata trywializowania problemu przez polityków"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Ireneusz B.

  Oceniono 2 razy 0

  W porównaniu do "Orlego Gniazda", "Przystanek Woodstock" to zabawa dla przedszkolaków, a jest impreza podwyższonego ryzyka. To jest dopiero hipokryzja niejakiego Błaszczaka i całej PiS-zakłamanej ferajny.

 • ds215

  Oceniono 2 razy 0

  Chris Hani to był terrorysta, mordujący murzynów poprzez naqłożenie na nich opony i oblanie benzyną. Murzyni płoneli żywcem. Zabicie tego zbrodnoiarza to wzięcie murzynów pod ochronę.

 • Michał Fuk

  Oceniono 4 razy 0

  Moi dziadkowie zabijali faszystów, nawet mojej babci udało się jednego nadziać na widły. Co robili w czasie wojny dziadkowie lub prawdziadkowie obecnych faszystów?

 • onduma

  Oceniono 12 razy 0

  Czyli wszyscy z PO sa mordercami politycznymi z powodu Rosiaka ?. Albo wszyscy kombinuja na kamienicach bo kombinuje HGW ? Tak samo logiczne jest , ze narodowcy sa faszystami z powodu kilku glupkow ? Skad my to znamy:uogolnienie dla innych, wyjatki dla swoich.

 • michael cerisano

  Oceniono 2 razy 0

  Zdelegalizować faszystów ? z jakiegom powodu, jezeli sa legalnie, sa popierani przez rzad i sa wielkimi polskimi patriotami nie ma powodu. To ze kilka milionow ludzi zostalo zamordowanych na terenie Polski przez faszystow to jest oczywiscie bez znaczenia. Seig Heil !

 • sapere-auso

  Oceniono 12 razy 0

  "Są dwa rodzaje faszystów: faszyści i antyfaszyści" [Oriana Fallaci]

  Tędy przeszli faszyści:
  Https://kierunki.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/onrmarszbialystok-888x600.jpg
  Http://bi.gazeta.pl/im/69/bd/14/z21747561IER,Marsz-ONR-w-Warszawie.jpg

  Tedy przeszli antyfaszyści:
  Https://newsbook.pl/wp-content/uploads/2017/03/1-384.jpg
  Http://bi.gazeta.pl/im/e2/0b/15/z22069218IH,Germany-G20-Protests.jpg

 • sss9

  Oceniono 10 razy 0

  mam nadzieję, że audycji słuchał, albo przeczyta ten artykuł poseł, były minister sprawiedliwości drący dziś japę, Borys Budka, który ani sam, ani jego rząd nie zrobili zupełnie nic, aby neofaszyzm w Polsce zgnieść w zarodku.

 • darazetes9898

  Oceniono 3 razy -1

  jestescie lewackimi ciotami i urzadzacie hucpe na temat holywoodzckich 'nazi ' w miedzyczasie popierajac inwazje islamu ktory jest 100 x gorszy od nazizmu i zabil setki razy ludzi wiecej w historii swiata niz hitleryzm , Nie macie pojecia co to jest WOLNOSC , naprawde blisko wam lewackie cioty do Hitlera .

 • ewelina_1

  Oceniono 3 razy -1

  "Jan Paweł II nauczał, że rasizm jest grzechem. Chyba coraz mniej osób pamięta te nauki. (...) Radio Maryja nadal transmituje treści antysemickie, islamofobiczne, ksenofobiczne i homofobiczne."
  Jak to było? ... "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach."...
  JP2 nie mógł nic zrobić z Radiem Maryja. No nic. Papież nie miał żadnej władzy nad podległym mu zakonnikiem. Co innego macice kobiet. Tu już miał władzę absolutną, dlatego nie miał żadnych skrupułów wypowiedzieć kobietom wojnę, wymyślać o "cywilizacji życia i śmierci", wpływać na polityków całego świata, by z pomocą lokalnych organów ścigania terroryzować kobiety i zamienić im życie w piekło.
  Kiedy do ludzi dotrze, że JP2 odstawiał teatr? On tylko mówił piękne słowa, aby ludzie się nim zachwycali.

  "Jego głos jest lepiej słyszalny niż głos biskupów potępiających nacjonalizm"
  A ile jest tych biskupów potępiających? To tylko zabawa w "złego i dobrego policjanta". Po to są jednostkowi księża potępiający nacjonalizm, by ludzie masowo nie odchodzili od kościoła. Kurcze, przecież kościół zawsze dobrze się czuł wśród faszystów.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy -1

  Miejsce bydła naziolskiego jest w komorze gazowej i piecu krematoryjnym...

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 7 razy -1

  Kibol i nazista to degenerat i onanista. Ogolił se łeb i jaja i dlatego wisi mu faja.

 • kl001

  Oceniono 12 razy -2

  Jestem białym heteroseksualistą. Faszyzm mi nie zagraża. Lewactwo już tak. Dąży do zniszczenia białej rasy i cofnięcia cywilizacji do poziomu kolorowych.

 • Iwona Tefalska

  Oceniono 7 razy -3

  To polski dom, szkoła i kościół. Stąd też tyle roboty ludzi z Reduty Dobrego Imienia, roboty po całym świecie rozsianej. A do tego jeszcze to Jedwabne.....prawda? I jak tu żyć?

 • representation1

  Oceniono 9 razy -3

  A nie jesteście zdziwieni, że komuniści to też faszyści?
  --------------------------------------------------------------------
  Kto będzie ścigał apologetów czerwonego faszyzmu?

  Ponad 100 mln ofiar ma na koncie czerwony faszyzm: w sowieckiej Rosji, w Chinach, Kambodży, w Ameryce Środkowej. Państwa komunistyczne wspierały terrorystów w Europie Zachodniej. Frakcja Czerwonej Armii to jeden z przykładów. Po II WŚ przed trybunałem w Norymberdze stanęli zbrodniarze faszyzmu brunatnego. Oskarżycielami byli między innymi przedstawiciele zbrodniarzy faszyzmu czerwonego. Prokuratorzy radzieccy byli do tego stopnia bezczelni, że oskarżyli Niemców o zamordowanie Polaków w Katyniu. Trybunał w Norymberdze nie podjął jednak tej bezczelnej hucpy. Przykrym faktem jest, że nie rozliczono zbrodni faszystowskich spod znaku czerwonej gwiazdy. Ideologia komunistyczna ma nadal wielu zwolenników. To do nich przez dziesiątki lat płynęły pieniądze z ZSRR. W Polsce też są organizacje odwołujące się do ideologii komunistycznej. Krytyka Polityczna publikuje teksty relatywizujące zbrodnie komunistyczne. Jest jeszcze Komunistyczna Partia Polski (KPP) założona w 2002 r. Partia uważa się za historyczną i ideową spadkobierczynię Komunistycznej Partii Polski, działającej w latach 1918–1938 oraz SDKPiL. Odwołuje się też do tradycji PPR i częściowo PZPR.

  Znak KPP to czerwona gwiazda - symbol zbrodniczego faszyzmu czerwonego.

  Są podstawy do delegalizacji KPP.

 • badziewiak66

  Oceniono 11 razy -3

  Do tematu trzeba podchodzić z wielką rezerwą z kilki względów. Pierwszy, toczy się batalia o 65 mld USD jakie wpływowe organizacje organizacje żydowskie próbują wycisnąć z Polski. To oczywiste że ta sprawa to operacja służb amerykańskich , jej celem jest podciągnięcie pod tych kilku "faszystów" milionów oponentów , którzy ostro krytykują ustawę obligującą wojsko i służby USA do przygniecenia butem Polski , by wyrwać te 65 mld USD wyssanych z palca odszkodowań. Druga sprawa to ta, że mówimy o ilu faszystach, 10 na 33 milionowy kraj ? W USA tych faszystów są dziesiątki tysięcy , doskonale zorganizowanych i uzbrojonych. Po trzecie, uważam takie zachowania za reakcje na to jak traktowana jest od stuleci Polska i Polacy. Do dziś Europa zachodnia i USA uznają Polaków za śmieci, za podludzi, za rasowo gorszy element. Przodują w tym elity USA. Nie dziwmy się że młodzież się radykalizuje, nie widząc innego sposobu na dbanie o interesy Polski. Zbyt dużo jest w Polsce obcej agentury, zbyt wielu wrogów Polski żyje w Polsce w luksusie i dostatku. To oczywiste że Polacy pójdą znowu w konspirację i powstaną struktury które zaczną wymierzać wrogom Polski sprawiedliwość na swoją rękę. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Im więcej będzie patologii w Polsce tym liczniejsze będą zastępy tych którzy zaczną w końcu walczyć. Na razie to jest takie "dzieciakowanie", niewiele jednak nas dzieli od powstania w Polsce odpowiednika IRA, który zacznie strzelać do sędziów , prokuratorów, dziennikarzy, czy polityków. Ci już nie będą mieli ani tatuaży, ani swastyk, ani glanów.

 • kreciarobota59

  Oceniono 8 razy -4

  A lewactwo ,komunizm ,to nie faszyzm? dlaczego milczycie kłamcy,kto stworzył te totalitaryzmy?Dlaczego ONR nazywacie faszystami?skoro organizacja jest czysto Polska,wyznaje Polskie tradycje.Pytam się kto Finansował NSDAP,Hitlera,STALINA?Kto najwięcej zarobił na 1,2 wojnie światowej, Dlaczego USA najbogatsi Żydzi z USA nie pomogli Żydom z europy wschodniej,rzad USA celowo nie udzielił pomocy,prezydent Rusweld i jego żona Eleonora stwierdzili że tacy obdartusy nie są potrzebni w USA .k
  Kto finansował w 1917r rewolucje Bolszewicka w Rosji? Wiecie dobrze kto,i na tym zarabia do dziś,zadłużył całe narody.Kto obecnie finansuje i jawnie popiera najazd Islamu na Europe?To są proste pytania, na które nie ma odpowiedzi mediach,książkach historycznych.Najlepiej skłócać ,manipulować tubylcami.Wiadomo jaką reputacje w Polsce maja media TVN,'Gazeta Wyborcza" i czyja są własnością,na pewno nie Polaków.a Teraz minusujcie ,a najlepiej zablokować konto.Aj...waj

 • michael cerisano

  Oceniono 6 razy -4

  Zdelegalizować faszystów ? z jakiegom powodu, jezeli sa legalnie, sa popierani przez rzad i sa wielkimi polskimi patriotami nie ma powodu. To ze kilka milionow ludzi zostalo zamordowanych na terenie Polski przez faszystow to jest oczywiscie bez znaczenia. Seig Heil !

 • m78k

  Oceniono 6 razy -4

  Po co ten krzyk o dziesięciu neofaszystów. Przecież w zeszłym roku było ich na Marszu Niepodległości 60 000, a w tym roku będzie ponad milion!

 • qawsedrftg

  Oceniono 10 razy -4

  Jakie było i jest w Polsce poparcie dla Hitlera? Ale cóż, "filantrop" płaci "filantrop" wymaga po linii ,Nowoczesnej?

 • tomek.tw30

  Oceniono 12 razy -4

  A co z komunistycznym ugrupowaniem Razem? Kiedy będzie zdelegalizowanie za szerzenie haseł nazistowskich oraz komunistycznych?

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 5 razy -5

  Ost juden z TVN zatrudnil paru przebierancow za 30 szekli aby ci powyglupiali sie przed kamera i juz mamy piekny antypolski pasztet...
  Tak trzymac, towarzysze z bejtaru(TVN)!

 • alfalfa

  Oceniono 13 razy -5

  Przez dwa lata ciągłego nawijania o faszystach i nazywaniu wszystkich przeciwników politycznych w ten sposób przez oderwanych od koryta tak się znieczuliłem, że kompletnie mnie to nie obchodzi a w zasadzie to przypuszczam kolejną manipulację.
  A.

 • qawsedrftg

  Oceniono 11 razy -5

  Tak to działa od lat na naszym wyśnionym zachodzie. Takich śladowych w sumie idiotów się wrzuca do jednego wora z tymi co to są choć trochę niechętni podstawom ideologii UE (Uchodźcy ueber alles, politpoprawność i dżendery). I faszyzm zdefiniowany. Co innego Zatroskani Lewicowcy. Zieleńce w germańskim kalifacie zmartwione czy będzie "łączenie rodzin" profesorów merkelowych bez przeszkód, i czy wizerunek otwartych Niemiec bez granic nie ucierpi. A potem zdziwienie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX