Były prezydent Siedlec zaatakowany. Wojciech Kudelski jest po operacji. "Jego stan stabilizuje się"

Nieznany mężczyzna zaatakował w poniedziałek rano byłego prezydenta Siedlec - Wojciecha Kudelskiego. Sprawcy ataku poszukuje policja. Kudelski jest po ratującej życie operacji.

Były prezydent Siedlec z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wojciech Kudelski jest już po operacji. - Były prezydent miasta trafił do szpitala z urazami, które w sposób bezpośredni zagrażały jego życiu; obecnie jego stan stabilizuje się - poinformował dyrektor ds. medycznych z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Mariusz Mioduski.

Dodał, że b. prezydent Siedlec właśnie jest wybudzany. Podkreślił też, że ze względu na dobro śledztwa proszono go, by nie informować o szczegółach ataku.

Siedlce. Sprawca poszukiwany

Jak poinformowała  w rozmowie z TOK FM prokurator Krystyna Gołąbek, do ataku na Wojciecha Kudelskiego doszło około 7. rano w pobliżu jego domu. Na miejscu prowadzone są oględziny, został zabezpieczony monitoring.

Jak informuje portal Podlasie24.pl, Wojciech Kudelski jest operowany.

Wojciech Kudelski był prezydentem Siedlec w latach 2006-2018 roku. W wyborach samorządowych zdobył mandat radnego sejmiku mazowieckiego z list Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (10)
Siedlce. Były prezydent Wojciech Kudelski zaatakowany przez nieznanego sprawcę
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 3 razy 3

  Nienawiść i agresja jest w ludziach niezależnie od wyznawanej wiary i poglądów politycznych. Kiedy najsprawiedliwszy rząd się obudzi i zauważy, że walka poprzez edukację z mową nienawiści, nietolerancją, agresją jest koniecznością?

 • miloz1

  Oceniono 4 razy 0

  Atak polityczny czy nie?
  Skończmy z tym absurdem. Nieważne czy pobity był pisowcem, lewakiem, murzynem, katolikiem, gejem czy też wszystkim w jednym. Złapać i osądzić bandytę za to co zrobił. A czy wczoraj wieczór oglądał TVN czy TVP, słuchał TOK czy Trwam nie ma znaczenia! - drogie lemingi.

 • irenevonbrick

  Oceniono 7 razy -1

  To jest "robota" totalnej opozycji cały czas sieje nienawiść do PIS i jego wyborców.Dlaczego oni tak nienawidzą PIS.Co wam osobiście PIS zrobił czy znacie kogokolwiek osobiście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX