Komentarze (53)
Marsz równości łączył z pedofilią. Sąd: doszło do zniesławienia, radny PiS musi zapłacić 5 tys. złotych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • maz9

  Oceniono 1 raz 1

  Kościelny karierowicz zyskał duże uznanie u mocodawców wskazując inne źródło pedofilii, niż to prawdziwe. Z podobnymi wpisami, jak radnego można się spotkać na różnych forach, bo niestety słowa funkcjonariuszy kościelnych nadal są święte dla wielu katolików.

 • rbik53

  Oceniono 1 raz 1

  .
  Sąd: "oskarżonemu zostanie uświadomiona naganność jego czynu"....
  - niestety nie została.... Sierściuch będzie składał apelację.
  Ale i tak, jakby co, to na koniec, potwierdzając niezawisłość sądów, Ziobro sierściucha ułaskawi.
  .

 • munaciello

  Oceniono 9 razy 1

  Wiedza kosztuje.

 • barakuda62

  Oceniono 12 razy 0

  Przed sądem dowodził, że jest wiele badań naukowych, które wskazują na związek homoseksualizmu z pedofilią i mówią o tym, że część homoseksualistów to pedofile.
  .................
  PiS/dzielec widać opierał się na wewnętrznym audycie zleconym przez lubelskiego purpurowego kleche i wyniki jak widać nie pozostawiają złudzeń.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 16 razy -2

  > Wszystko przez to, że w mediach społecznościowych połączył marsz z promowaniem pedofilii.

  Wikipedia:
  "Pederastia (stgr. παῖς chłopiec + stgr. ἐραστής – w przekładzie Witwickiego: miłośnik) – termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych mężczyzn lub młodzieńców (erastesów, miłośników), z młodzieńcami lub chłopcami (eromenosami, lubymi, oblubieńcami), zazwyczaj opartych na różnicy wieku, występującą w kulturze starożytnej Grecji. Chłopcy stawali się przedmiotem zainteresowania młodzieńców i dorosłych mężczyzn już około 12 lub 13 roku życia i pozostawali nim aż do momentu osiągnięcia wieku efeba, tj. do 18 roku życia"

  Sędzia zademonstrował absolutny brak niezbędnej wiedzy.

 • a.ba

  Oceniono 11 razy -5

  Poprawność polityczna pod karą sądu zakazuje mówienia tego co wszyscy myślą. Dla większości homoseksualiści i pedofile to jedna i ta sama grupa.
  Oczywiście dla lgbt-gazety i jej fanatyków oficjalnie tak nie jest.

 • radgaz

  Oceniono 11 razy -5

  Dopóki homoseksualizm będzie grzechem, to homo nie będzie mógł być katolikiem. Bo by musiał chodzić do spowiedzi, wyjawiać i cierpieć za akt seksualny i obiecywać poprawę. Wiadomo, że obiecywanie poprawy, że już nie będzie homo, że będzie odbywał stosunki heteroseksualne, nic nie da, bo nadal będzie homo.

 • 1group

  Oceniono 9 razy -7

  To chyba nie jest kwestia poglądów,jak twierdzi sędzia. Lewactwo powoli osiąga cel,karanie za mówienia prawdy niewygodnej dla dewiantów.

 • ewropejczyk

  Oceniono 20 razy -8

  Gdy Pankowski łączył Marsz Niepodległości z faszyzmem nikt nie protestował. Ani TVN, w którym pokazywane były reklamy jego stowarzyszenia, ani u Cżerskich, którzy go sposorują.

  Stop pedofilii!
  Stop (lewicowemu) faszyzmowi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX