Komentarze (48)
Kopalnie Piekary i Bobrek. Górnicy mówią, że są zmuszani do podpisywania niezgodnych z prawdą oświadczeń dot. ewidencji czasu pracy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 174pit

  Oceniono 3 razy 1

  Polski węgiel jest tak patriotyczny, że sam się wyrąbuje i wywozi na powierzchnię w podzięce za pisie rządy. Górnicy nie są do tego potrzebni. I dlatego nie było żadnych nadgodzin.
  Taką mam koncepcję.

 • zgred151

  0

  Super zwiazki zawodowe , calkiem jak za PRL . " Nie otrzymaliśmy niepokojących sygnałów " Z wygodnych foteli w gabinetach dzialaczy zwiazkowych , nic nie widac , nie sluchac ale za to co m-c na konto wplywaja pieniadze

 • bosman64

  Oceniono 4 razy 0

  I w czym problem? Mi akurat płacą za czas od - do o nikogo nie interesuje że przyjdę do zakładu godzinę wcześniej żeby np. pogadać z kolegami z innej zmiany czy coś z nimi ustalić lub zwyczajnie wypić kawę.

 • my.name

  Oceniono 8 razy 0

  Znacie choć jednego górnika, który umie czytać?

 • steven1968

  Oceniono 1 raz -1

  Za komuny bardzo ciężko pracowałem jako konstruktor maszyn ! I CO , TERAZ MAM TYLKO NIECAŁE
  3800 ZŁ. EMERYTURY I TYLKO DZIĘKI MOŻLIWOŚCI DORABIANIA OK. 2500 ZŁ MAM MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA ŚWIATA ! AKURAt WRÓCIŁEM Z MIESIĘCZNEGO ZWIEDZANIA AMERYKI POŁUDNIOWEJ ! Nie martwcie się , trzeba wierzyć , że PIS w szybkim czasie doprowadzi nasz kraj do poziomu choćby Szwajcarii !!!

 • mjuhbun

  Oceniono 8 razy -2

  a ja jeszcze mam 4 lata do emerytury górniczej ha ha ha a potem ZUS będzie mi płacił wysoką emeryturkę a ja będę odpoczywał i się śmiał z tych co pracują do 65 lat ha ha ha ...

 • steven1968

  Oceniono 10 razy -2

  Komunizm - żły , socjalizm - zły , kapitalizm zły ! A czego spodziewaliście się obalając komunę ! Historii nie znaliście , filmów nie oglądaliście ! Podziękujcie tym , którzy zgotowali wam ten los, a będzie jeszcze gorzej jak kasa pisowskim oszustom się skończy , a to jest pewne ! Nie narzekajcie , myślicie ,że tylko was robią w ciula! 80 % POLAKÓW TAK PRACUJE ! sTRACH , WSTYD, ! JEST TAK , NIE PODOBA SIĘ - ZA MORDĘ I ZA BRAMĘ ! Inspekcja Pracy nie istnieje !

 • 2bxornot2b

  Oceniono 16 razy -8

  Jak nie placic za nadgodziny to chyba ja was czerska uczyc nie musze, latami byliscie w tym perfekcyjni, po prostu najlepsi, duuuza lapka w gore, co nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX