Komentarze (26)
Moczydłowski o śmierci Kosteckiego: Brak porządnej sekcji to głupota albo ignorancja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • antoszek22

  Oceniono 4 razy -2

  Informacje o poważnych skutkach ubocznych stosowania różnych środków psychotropowych są dostępne praktycznie w każdym kraju. W Stanach Zjednoczonych - w związku z serią przeprowadzonych badań i nieszczęśliwymi przypadkami brutalnych aktów przemocy, dokonanych przez nieletnich będących często pod wpływem tych leków – Urząd Kontroli Żywności (FDA) stosuje bardziej rygorystyczne zasady dopuszczenia leków do obrotu.

  W 2004 r. – o czym informowały również polskie media – FDA ostrzegała, że pacjentów przyjmujących popularne leki antydepresyjne należy uważnie obserwować i reagować na pojawiające się u nich pierwsze oznaki skłonności samobójczych.

  Rząd USA zwrócił się do producentów leków, by umieścili stosowne ostrzeżenia na opakowaniach. Niebawem sama FDA przestrzegła o zagrożeniu wynikającym z przyjmowania leków antydepresyjnych III generacji takich jak: Prozac, Paxil, Zoloft, Effexor, Celexa, Remeron, Lexapro, Luvox, Serzone i Wellbutrin.

  Mozna sobie wyobrazic przedawkowanie a potem juz tylko potwierdzenie bo przeciez chcial sie zabic
  do sprawdzenia pod kątem stosowania takich specyfików podczas sekcji

 • blumkwist

  Oceniono 13 razy -5

  Gdybyście z tak równą dociekliwością szukali rozwiązania zagadki dziwnych samobójstw:
  - Andrzeja Leppera,
  - gen. Petelickiego
  - Remigiusza Musia ( jednego z pilotów Jaka - 40)
  - Baraniny...itd
  ...to byście byli cokolwiek wiarygodni. Ale że wtedy tego nie robiliście, to jesteście żałośnie Wybiórczy...w swoim szukaniu "prawdy". Nie jesteście dziennikarzami, jesteście wykonawcami zleceń politycznych...jesteście cynglami,.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX