Komentarze (47)
Defilada w Katowicach. Prawie 3 tysiące żołnierzy, ponad 180 pojazdów, 60 statków powietrznych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy -1

  Defilady wojskowe to element panstwowotworczy to fragment wspolnotowosci plemienia ktore juz na wczesnym etapie zwiazkow posidala klase pracownikow klase obroncow przywodctwo totem mowe i zaczatki organizacji spolecznej wraz z podzialem pracy. Jeden dzien poczucia zwiazku ze swoim panstwem ktorego ramieniem obrony sa wlasnie zolnierze to absolutne minimum i frekwencja swiadczy o tym ze Polacy tego potrzebuja. Mozna wdeptywac Polskosc w ziemie wysmiewac szydzic odbierac jej godnosc, ale my twardy lud - wytrzymamy wierzac iz kiedys Polska bedzie wielka i warto trwac przy Polskosci. Oczywiscie statystyka nie oddaje calej prawdy jednak pod wzgledem PKB jestesmy na 21 miejscu i gonimy Tajwan a nastepny cel to Szwajcaria i oby nie nadszedl kolejny narodwy kataklizm i oby ci nasi zolnierze nie musieli opuszczac koszar.

 • zmudzin_jozef1

  Oceniono 3 razy -1

  To bardzo dziwne - PAD nie na klęczkach i bez jakiegoś biskupa.

 • krawat23

  Oceniono 3 razy -1

  "- Dziękując panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, zwierzchnikowi sił zbrojnych za dbałość o armię polską, chcę też obiecać jako premier Rzeczpospolitej Polskiej, że będziemy robili wszystko, żeby armia polska we współczesnych czasach była doskonale uzbrojona, żeby proces jej modernizacji postępował jak najszybciej, bo wiemy doskonale, że dzisiejszy wróg czasami nie staje z otwartą przyłbicą, czasami są to zagrożenia hybrydowe - mówił Morawiecki."

  Dude pochwalił, ale i o sobie nie zapomniał.

 • mgrstepien

  Oceniono 9 razy -3

  Ale kwik czerwonych. Hahaha. Emerturki ubolom obcięto i nic się nie zapowiada, żeby "ciemny lud" dał się skusić na seks analny bez zabezpieczeń i wybrał znwu "elytę", co zabierze dzieciom i znowu odda złodziejom.
  Ale się porobiło. 4,5% wzrostu, szwabstwo nawet jest pod wrażeniem cudu gospodarczego. Bezrobocie spada, Trump nas szanuje.
  Jak nie żre, to nie żre towarzysze. Pora wracać do Moskwy, tam dobrobyt na was czeka i wybuchające silniki nuklearne. Ale jak to mówią: 3,5 rentgena to żadne promieniowanie.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 7 razy -3

  Jest to idiota pierwszego kalibru.
  "Komunistyczne wojska", które szły na Berlin, szły w istocie na Warszawę. Szły na Warszawę, ponieważ wcześniej spotkały się z wojskami polskimi na ziemiach nie należących ani do Polski, ani do komunistycznej Rosji. Jak nie trudno się domyślić, w wyniku spotkania (pierwsze było bezkrwawe, obydwie strony były zdziwione obecnością innych wojsk, więc się wycofały) wybuchł konflikt zbrojny, wojna o wpływy i przyłączenie ziem do państwa, które wygra.
  Komunistyczne plany internacjonalistycznej Europy, to zupełnie inna kwestia, którą banda zideologizowanych osłów wprowadza do tej wojny po to, by stworzyć kolejny mit o jakimś ratowaniu Europy zachodniej przez Polskę.
  Tymczasem Europa zachodnia oczami swoich obywateli widziała wtedy tę wojnę niejednokrotnie jako "polską awanturę na wschodzie".
  Na sprawy można spojrzeć różnie i niekoniecznie z oczekiwaniami klakierów prezesa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX