Pędził mercedesem po S7. 22-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 119 km

Policjanci zatrzymali w okolicach Nidzicy młodego mężczyznę, który pędził S7 z prędkością 239 km/h. Zapytany dlaczego, odparł, że "lubi tak jeździć".

Jak poinformowała w poniedziałek oficer prasowa nidzickiej komendy powiatowej policji w Nidzicy sierż. Alicja Pepłowska w czwartek na trasie S7 w powiecie nidzickim zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę, który jechał z prędkością 239 km/h. "To przykład kierowcy zupełnie pozbawionego wyobraźni i poczucia odpowiedzialności"- oceniła policja.

Policjanci z nidzickiej drogówki podczas służby pełnionej na drodze S7 radiowozem wyposażonym w videorejestrator zauważyli pędzącego w kierunku Mławy mercedesa. O godz. 20.10 na wysokości miejscowości Pawliki funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą samochodu, jadącego 239 km/h siedział 22-letni mężczyzna, który w rozmowie z policjantami oświadczył, że "lubi tak jeździć".

Za przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy o 119 km/h na kierowcę mercedesa został nałożony mandat w wysokości 500 zł. Otrzymał także 10 punktów karnych.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (10)
S7. 22-latek przekroczył prędkość o 119 km
Zaloguj się
 • Marco B.

  Oceniono 3 razy 3

  W cywilizowanym kraju straciłby prawo jazdy, dostał by mandat o dwa zera większy i miałby sprawę karną. To jest dobry bat na tych "bo lubię zapie...ać".

 • Jan Kowalski

  Oceniono 2 razy 2

  Zdecydowanie lepiej by było, gdyby mandat wynosił 50 tys. zł i konfiskata prawka na 10 lat. W razie jeżdżenia bez prawka (czyli recydywa) bezwzględna odsiadka i dodatkowa kara pieniężną.

 • julietwhiskey

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego 500 zł, a nie na przykład 20% rocznego dochodu. Ciekawe czy po takim doświadczeniu, nadal by jeździł, tak jak lubi.

 • Andrzej Spyrka

  Oceniono 1 raz 1

  I jeszcze ze dwa kopniaki w cztery litery sie nalezy baranowi .

 • sebba

  0

  prawie każdy jak kupi nowe auto sobie przyciśnie

 • M Kraj

  0

  a ja za przejechanie linii ciągłej dostałem 100 zl i 4 pkt- ale przekładnia prawa polskiego?

 • Atanazy Bazakbal

  Oceniono 1 raz -1

  uważam że jechał za szybko. mandat słusznie dostał. ale pisanie o tym jako wiadomości ogólnopolskiej to lekka przesada. oczywiście, w "cywilizowanym" kraju np. norwegii zostałby za to wykastrowany i byłaby radocha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX