Operator TVP został nagrany, jak uderza kamerą szefową gabinetu marszałka Senatu

Kancelaria Senatu zamieściła na Twitterze nagranie, na którym widać jak operator Telewizji Polskiej wychodząc z budynku parlamentu, uderzył w głowę kamerą dyrektor gabinetu marszałka Senatu.

Na nagraniu widać, jak z budynku w kompleksie parlamentarnym do samochodu wychodzi marszałek Tomasz Grodzki. Podąża za nim mężczyzna z mikrofonem i operator z kamerą.

Do samochodu podeszła też kobieta. Wtedy wpadł na nią operator i uderzył kamerą w głowę.

„Skandaliczne zachowanie ekipy TVP Info wobec dyrektor gabinetu Marszałka Senatu! Małgorzata Daszczyk została uderzona w głowę kamerą. Obecnie przebywa w szpitalu. Złożyliśmy wniosek o odebranie akredytacji prasowych dla ekipy, biorącej udział w zdarzeniu - czytamy w twitterowym wpisie profilu Senatu.

Do sytuacji odniosła się część polityków Koalicji Obywatelskiej. - To niebywałe! Do agresji werbalnej ze strony TVP dochodzi jeszcze agresja fizyczna! - skrytykował Jan Grabiec z PO.Część komentatorów jest jednak zdania, że całe zajście to nieszczęśliwy wypadek.

- Jednak nie używałbym w tej sytuacji przesadnych słów. Nie wierzę żeby operator chciał komukolwiek zrobić krzywdę, przypadkowe uderzenie, oby okazało się niegroźne. Ale nie karałbym kogoś kto, jak sądzę, nie miał złych intencji - skomentował Konrad Piasecki z TVN24.

Małgorzata Daszczyk przebywa obecnie w szpitalu.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (14)
Operator TVP został nagrany, jak uderza kamerą szefową gabinetu marszałka Senatu
Zaloguj się
 • dirspacha

  Oceniono 2 razy 2

  zabili Diduszkę
  nie wahali się w próbować zamordować Daszczyk
  na filmie widać wyraźnie jak kamera atakuje:)))

 • nieotake

  Oceniono 12 razy 2

  Wsio prawilna, bo kiedy padlo „bierz go!”, to spuszczone z łańcucha kundle szczujne TVPiS jeńców brać nie mają!
  Pamiętacie, z jakim amokiem w przećpanych ślepiach swołocz wabiąca się Sitek tocząc z pyska pianę miesiącami uganiała się z sitkiem z logo kur’wizji za prezydentem Adamowiczem, aż zaszczuła człowieka na śmierć?
  Chwilowo co prawda burdelpapa Kureski się gnoja pozbył, gdyż po pewnym porannym happeningu w pociągu - kiedy to napisdolony w 3 dudy zwyzywał wezwanych kulsonów od pedałów i ciot oraz kazał im sobie obciągnąć i possać, ponieważ nie chcieli mu uwierzyć, że ich „kuwra załatwi” - dostał za znieważenie policmajstrów wyrok w zawiasach i trzeba teraz poczekać, aż sprawa nieco przyschnie, niemniej jest więcej niż pewne, że to gòwno wkrótce znowu wypłynie, nie może sobie wszak rządząca mafia pozwolić, żeby tak zasłużony dla wadzy ludowej funkcjonariusz aparatu propagandy leżał odłogiem i młodych hien nie tresował.
  A na razie żeby nie wyjść z wprawy niech sobie towarzysz Sitek trenuje gnojenie człowieka na konkubinie, nad którą ze zwyrolskim upodobaniem znęca się psychicznie oraz fizycznie, tłucząc ją do nieprzytomności.
  Gdyż albowiem, jak mawiał tow. Lenin, gorejące rewolucyjnym zapałem kadry są najważniejsze!

 • Sławomir Burliga

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli tej sytuacji sprawcą by był operator z TVN, CNN itp to byłby nieszczęśliwy wypadek, a tak to operator reżimowej telewizji. Ostatnio dowiedziałem się, że TVP obecnie jest za czasów rządu PiS reżimowe. W czasie 8 lat rządów PO z PSL byla wolna i obiektywna. Co się stanie np jak za 3 lata rządy przejmie partia, na której czele będzie Pan Biedroń. Czy będzie to telewizja PEDAŁÓW ? To dopiero będzie sytuacja. Parlament europejski i wielu naszych polityków pozamyka ludzi tak gloszacych w więzieniach ,ale to nie będzie i tak KONIEC WALKI O SPRAWIEDLIWOŚĆ.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy 1

  Atak na kamerzyste publicznej TV, sadzicie czerska, ze uwierze po tych 27 latatch w choc jedno wasze slowo.

 • Sławomir Burliga

  Oceniono 2 razy 0

  Operator szedł z kamerą i filmowal i nagle osoba idąca przed nim się przed nim się zatrzymała,a on na nią się wpakowal. Tego typu sytuacje widziałem osobiście z bliska sytuacje miałem "STWORZYĆ JA", zamknąłem jedne że szklanych drzwi do baru, a drugie zamykane są 10 minut potem, bo cały lokal kończy pracę. 4 młode dziewczyny zbliżaly się. Odległość wynosiła ok.10 m,a jedna z dziewczyn wyprzedziła je i wpakowala się na te drzwi. Jej nos wyglądał, jak w filmach animowanych:całkowicie płaski i biały. Dziewczyna się prawie wywrócila, a koleżanki się śmiały. Dałem oklad z lodu na nos i chciałem wezwać karetkę, ale ona powiedziała że nie trzeba. Za kilka dni wchodziła do baru z dużym opatrunkiem na nosie. Powiedziała mi, że jednak później ból się wzmogl i w szpitalu stwierdzono złamanie nosa. Gdyby wczasie tej pomyłki/zderzenia uderzyła w klamki itp, to mogło by się to skończyć tragicznie. Mam nadzieję, że osoba,która została uderzona i odniosła ranę, jak najszybciej wróci do zdrowia i nie będzie dalszych uszczrbkow na zdrowiu.

 • 2bogaty-wienc-mondry

  Oceniono 3 razy -1

  To była ewidentna próba zabójstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wszyscy politycy i sympatycy PO powinni, wzorem Jaśkowiaka, chodzić w kamizelkach kuloodpornych i hełmach!!!!!!!!
  To jest WOJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  i tradycyjnie:
  kto się nie zgadza i nie da łapki w górę, ten PISIOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • rbik53

  Oceniono 3 razy -1

  .
  Jeśli ktoś myśli,
  że kamerzysta tak nienawidzi PO,
  że pomyślał: marszałek za daleko - nie dosięgnę,
  ale za to walnę babę kamerą w łeb.
  Pewnie zwolnią,
  za zniszczenia obciążą,
  po sądach będą ciągać,
  ale pieprzyć to,
  bo satysfakcja zostanie.
  To ten ktoś, kto tak myśli, to się grubo myli...…
  A TA PANI I TEN SZPITAL TO JAKIEŚ NAIWNE TEATRUM.
  .

 • wazps

  Oceniono 5 razy -1

  Nadaje się na kierowcę SOPu idealnie.

 • wlaki100

  Oceniono 7 razy -1

  Kto chce, niech wierzy w przypadek. Dziwny jednak ten zbieg okoliczności: kamerzysta rządowej szczujni (a nie jakiejkolwiek innej stacji) przypadkowo uderza pracownicę profesora Grodzkiego (a nie kogokolwiek innego w całym parlamencie. Przypadkowo oczywiście, Marszałek jest jednocześnie wrogiem publicznym nr 1 dla szczujni. NIE ZA DUŻO TYCH PRZYPADKÓW ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX