Komentarze (52)
Hanna Gronkiewicz-Waltz o tzw. taśmach Kaczyńskiego: Taśmy każdego, prędzej czy później,wykończą
Zaloguj się
 • jael53

  Oceniono 14 razy 6

  Pani profesor mocno się myli. Taśmy mogą wykończyć każdego polityka, ale nie ruszą przywódcy sekty.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 9 razy 5

  Knut zoliborski walczy o swa zachwiana pozycje. Wycina w regionach oddane i wierne od wielu lat pieski dajac wladze w rece mlodych. Wie ze w nadchodzacej rozgrywce te swieze kundelki nie odwroca sie od niego bo potrzebuja paru lat zeby nakrasc tyle zeby ustawic rodziny na nastepne kilka pokolen. Stare, rozpasione bogactwem scierwa juz powoli zaczynaly marzyc o autokratywnej wladzy w regionch. Bydlo nierogate i barany boskie zra sie miedzy soba na chwale basalyka o niejasnym pochodzeniu. Kainek robi sie coraz starszy i nie wiadomo czy wytrzyma ta presje na h... tym bardziej ze ten narzad nie ma u niego wprawy i doswiadczenia w walce o rzad pizt. Zbawiciel nie uzywal go w swoim zyciu kundla z piaskownicy.

  Ciekawe est kiedy kainek wezmie pod swoj dziurawy i niewypastowany but torunskiego zlodziejaszka. Ten samozwanczy bizun l'ebiskopatu ostro kosi kase z kazdego stolu. Nie ma swietosci ktorej by nie zbrukal swoja zlodziejska lapa. Knut nie pozwoli zeby to bydle torunskie wydoilo Katoliban pod pokrywka wychwalania swietosci zamordowanego gamonia tysiaclecia. Przeciez to powinien byc blogoslawiony byznes rodzinny. Doopodajkabylekomu jest pieknym kandydatem na CEO tego przedsiewziecia:
  "Daj na gamonia twa duszyczka bedzie zbawiona"

  Panie chron.

 • an_ma_o

  Oceniono 6 razy 4

  Co oni qrwa z tymi tasmami ? Mamy XXIw wszystko jest na cyfrowych nośnikach...

 • edogorski

  Oceniono 10 razy 4

  ale jaja, kwak tower nie wybuduje geszefciarz Gerald Birgfellner powiązany z aferą panama papers. A w tym wszystkim prezes oszukał w.wymienionego. No mistrzostwo świata.

 • jami100

  Oceniono 7 razy 3

  Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Miejmy nadzieję że za 4 nóżki grzbietem w dół.

 • men9

  Oceniono 6 razy 2

  Żądza zemsty was zgubi
  Na śmietnik historii,a prędze czy póżniej cela+

 • odkrywca5

  Oceniono 5 razy 1

  Hanka mnie twoje rządy wykończyły...ciągle miałaś węża w kieszeni i bałaś się okazać gestu wielkopańskiego, bo co powiedzą "pismaki"....Zubożyłaś moją biedną duszyczkę, Ciebie już nie ma, a ja ciągle pracuje dla Ratusza i tak po cichu myślę, że może Rafał będzie miał hojniejszą kieszeń dla zwykłych urzędników nie mających "pleców" i znajomości....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX