Komentarze (78)
Ranking wolności mediów. Polska dużo niżej niż w 2015 roku
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • michus00

  Oceniono 5 razy 1

  „RANKIG WOLNOŚCI MEDIÓW” - kryterium zdobycia najwyższej ilości punktów to zamocowanie sznureczka z USA i wydanie zgody na jego pociąganie przez wielki kraj wolności zza oceanu, im mocniejsze pociągnięcia tym punktów przybywa, hehehe

 • jurii.sachar

  Oceniono 7 razy 1

  wolnośc mediów widac tutaj. komentarze za PIS są albo usuwane albo zrzucane na koniec komentarzy. Wolność jest na portalu Gazeta wyimaginowana...jak nasza Unia

 • czarny_walc

  Oceniono 13 razy 1

  Polska to wiadomo, ale jakim cudem USA (na 48 pozycji) miałby mieć mniejszą wolność mediów niż Rumunia, RPA, lub Jamajka? Z chęcią zobaczyłbym ten arkusz, na podstawie którego oblicza się punktację.

 • maaac

  0

  Skoro PiS mówi, ze w Polsce jest wolność to JEST wolność, a wszyscy co uważają, że jest inaczej - milczeć. I póki jeszcze nie stworzono KL-ów a tylko szantażuje się dziennikarzy i zastrasza sądami i tajnymi Policjami nie mają co narzekać. Nawet jak się robi takie naloty jak na Fakty i Mity.

 • mallerco

  Oceniono 4 razy 0

  wpisać do googla
  reporterzy bez granic
  i wszystko jasne
  Pozdrawiam

 • eva_bramborova

  Oceniono 15 razy -1

  Rok 2014.Redakcja Wprost.Grupa funkcjonariuszy tajnej policji SIŁĄ wyrwa dziennikarzom taśmy ujawniające prawdę o reżimi Ryżego Chooja.Wolność mediów.LOL.

 • justas32

  Oceniono 11 razy -1

  Chamy dumne. "Patrioci" psia ich mać ...

 • 2bxornot2b

  Oceniono 11 razy -1

  Tak tak to te same birko na ktorym powstala dyrektywa ACTA2 i REG to sa te same osrodki propagandy i ludzie pokroju sediego Danielewicza ktory w baly dzien oddalil material prokuratury odnosnie pobicia osoby trzeciej przez rafalale. Sadzicie iz nadal bedziecie bezkarnie lansowac gnoj i ze w koncu spoleczenstwo sie wam postkomuno nie zbuntuje.

 • jabbaryt

  Oceniono 10 razy -2

  gdzie niby jest ten brak wolności mediów. Czy jest cenzura. Ja uważam, że tzw media opozycyjne to poprostu jedna wielka histeria. W polskich mediach nie brak wolnosci, natomiast moim zdaniem jest brak profesjonalizmu. Brak rzetelnego przekazu i to po obu stronach. Brak pogłębionej analizy, ukrywanie pewnych faktów. Dziennikarze niedouczeni. Ideologiczna napier...ka. Ale wolności to akurat jest sporo. Tylko nikt nie umie jej wykorzystać.

 • stefszechter

  Oceniono 10 razy -2

  Takie szambo jak szechteriada wciaz jest wypuszczne, licze ze i tutaj bedzie
  koniec balu
  panno lalu

 • tumaxer

  Oceniono 4 razy -4

  Miałeś chamie złoty róg,
  Miałeś chamie czapkę z piór
  Czapkę wiatr niesie,
  Róg hula po lesie,
  Ostał ci się jeno sznur.

  Tak było kiedyś. Dziś jednak wracamy do epoki braku sznura do snopowiązałek.

 • vanad48

  Oceniono 8 razy -4

  Za rok gdyby na nasz Kraj spadł PiSarmagedon.....będziemy na mapce na czarno pomalowani....za Rosją, no może przed Koreą Płn.
  Widać ostatnio duży wysyp nowych putinowsko pisowskich trolli...sponsorzy sypnęli groszem???
  Wrzucajmy ich do kosza !!!!!!!

 • tomaselli

  Oceniono 14 razy -4

  Nie ma sie czym przejmowac. Austria tez spadla o 6 punktow, a przeciez nie rzadzi tutaj PIS.
  Jeszcze trzeba sprawdzic , kto ten ranking zlecil , bo lewactwo dzisiaj wszystkim manipuluje.

 • Alicja Ilona Bu

  Oceniono 7 razy -5

  Za rok będziemy na 150 miejscu. Bo wybory wygra PiS z pomocą przyjaciela, który podsyła "neutralne" boty do mediów społecznościowych..... kochani, ci z "52% mniejszości" czyli opozycji..... IDŹCIE NA WYBORY. ..... od wschodu tylko susza, mróz i najgorszy węgiel..... orzeźwiający deszczyk od zachodu.

 • cleryka

  Oceniono 8 razy -6

  Blisko Rosji jesteśmy PiSie.Wstyd mieszkać w takim Kraju.Dzis czytam,że ABW ściga dziennikarzy TVN,którzy z kolei skrajnych narodowców nagrywała, podczas obrzędów na cześć Hitlera. No to takie mamy WOLNE Państwo wg.Kaczyńskiego.

 • f1909

  Oceniono 21 razy -7

  To znaczy gdyby Telewizja Państwowa i wszystkie większe Komercyjne Stacje dalej były pod kontrolą Platformy i całej lewackiej reszty to wtedy Polska plasowałaby się na samym szczycie tego rankingu !? Ale co to ma ( bo to już było za rządów Tuska ) wspólnego z wolnością mediów ?

 • wisnia

  Oceniono 18 razy -8

  tam gdzie najwieksza wolność, największe sku...enie, lewactwo, gender, dewiacje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX