Londyn. Piąta osoba zatrzymana w sprawie pobicia dwóch lesbijek

Już pięć osób zostało zatrzymanych w sprawie homofobicznego ataku na parę lesbijek w londyńskim autobusie.

Do zdarzenie doszło w autobusie, którym jechały dwie młode kobiety. Gdy mężczyźni, z którymi podróżowały, zorientowali się, że są parą, zażądali, żeby się zaczęły całować. Gdy odmówiły, zwyzywali je i pobili.

Mężczyźni byli bardzo agresywni, wyzywali nas i zmuszali do całowania. - Jeden z nich stał za nami i rzucał w nas monetami. Próbowałam na to nie reagować. Początkowo moja partnerka chciała uspokoić sytuacje, mówiła do nich w przyjaznym tonie. W końcu ja nie wytrzymałam i stanowczo zwróciłam mu uwagę. Wtedy zaczęła się bójka - mówi Chris, jedna z ofiar ataku.

Pobicie dwój lesbijek w Londynie. Burmistrz reaguje

Incydent potępił m. in. burmistrz Londynu Sadiq Khan. - To był obrzydliwy, mizoginiczny atak, przejawy nienawiści wobec społeczności LGBT nie będą w Londynie tolerowane - napisał na Twitterze.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Londyn. Piąta osoba zatrzymana w sprawie pobicia dwóch lesbijek
Zaloguj się
  • villk

    0

    "..Pobicie dwój lesbijek" szanowna redakcjo ja naprawdę grzecznie proszę o wiećej dbałości o szczegóły zamieszczanych informacji . skończcie z tym niechlujstwem

  • tomaselli

    Oceniono 4 razy -4

    A czy nie jest obrzydliwe narzucanie nam tej zboczonej ideologii , rownoczesnie depczac nasze wartosci i to w kazdej sferze zycia publicznego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX