Beata Mazurek przeprosiła Jerzego Owsiaka. "Dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy"

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek przeprosiła na Twitterze szefa fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka, za opublikowanie wpisu m.in. ze zdjęciem "namiotu Jurka Owsiaka". Grafika, którą opublikowała Mazurek, nie przedstawiała domu Owsiaka, a Uniwersytet WOŚP, gdzie odbywają się szkolenia wolontariuszy.

- Panie J.Owsiak po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych, przepraszam za podanie informacji, która nb. od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie; cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy - napisała Beata Mazurek na swoim profilu na Twitterze.

Przeprosiny były konsekwencją opublikowanego w czwartek wpisu, w którym Mazurek apelowała do internautów, by porównali jak mieszka "bogacz J.Kaczyński" a jak "biedacy z totalnej opozycji, oraz środowisk, które ją wspierają". Mazurek do wpisu dołączyła popularny w internecie kolaż fotografii, na którym znajdować się miały domy znanych polityków i postaci publicznych z podpisami: "Pałac Jarosława Kaczyńskiego", "Norka Tomasza Lisa", "Altanka Radka Sikorskiego", "Namiot Jurka Owsiaka", "Chałupka Grzegorza Schetyny", "Lepianka Lecha Wałęsy". Po przeprosinach wpis Mazurek został usunięty. 

Owsiak zareagował na ten wpis Mazurek. - Proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo "przepraszam" - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze - zaapelował do rzeczniczki PiS. Dodał, że budynek wskazany przez Mazurek to nie jego dom, a budynek, w którym prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu. - Na świadków powołam ponad 10 tysięcy osób, które tutaj w budynku Uniwersytetu WOŚP w Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn ukończyły kursy wolontariackie - zaznaczył. Na przeprosiny dał Mazurek 48 godzin.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
Beata Mazurek przeprosiła za "namiot Jurka Owsiaka". Wpis na Twitterze
Zaloguj się
 • jahodovy

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Mazurek, jest pani jednak brzydkim człowiekiem i nie chodzi mi o pani wygląd. Mam taką cichą nadzieję, że kiedyś będzie pani wstyd, tak po porostu po ludzku.

 • andrzej1.61

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko rodzinka prezesa otrzymała tą willę (w tym ta willa była proporcjonalnie coś takiego jak obecnie Belweder) od SB po oficerze II RP. SB i NKWD rozdawało willę rodzinom zasłużonych działaczy antykomunistycznych. Według pani wyborcy PiS to bezmyślni głupy i w to uwierzą. "Ciemnu lud to kupi" jak powiedział wasz propagandzista Jacek Kurski.

 • marudna.maruda

  Oceniono 4 razy 2

  No proszę, gdyby nie p. Mazurek, to Owsiak by nie miał okazji... A może nie musiałby nic wyjaśniać? To jej do głowy nie przyszło?

 • kopandol

  Oceniono 4 razy 2

  Zyskał Pan możliwość udowodnienia, że nie jest Pan jednak wielbłądem.....
  "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać" takie kreatury jak Mazurek czy Terlecki.

 • rbik53

  Oceniono 4 razy 2

  .
  Powiedzieć o Mazurek, że zdira i ladacznica to dobrze, bo daje Mazurek okazję do sprostowania....

 • zritah49

  Oceniono 2 razy 0

  A to ci mazurek !
  Widzisz Jurek, jaką dała Ci możliwość ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX