Komentarze (54)
Kolejki na SOR-ach. Ministerstwo nie wie, ile czeka się na pomoc na szpitalnym oddziale ratunkowym
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felekstankiewicz

  Oceniono 4 razy 4

  Problem w tym ze lekarzy mamy malo,a mamy malo dlatego,ze to ludzie inteligentni i wola pracowac w normalnym kraju w normalnych warunkach np Moj Lekarz rodzinny,naprawde DOSKONALY,RZYCZLIWY,MADY,MIY,,,,,,,,,,,,,,,kiedy sie Pan wybiera na urlop Panie Doktorze?No Wie Pan,najpierw musze sam sobie poszukac zastepcy.Nie znajdzie,nie pojedzie odpoczac.........normalne to?

 • miromaz

  Oceniono 2 razy 2

  Samochody są do rozbijania, wożenia dzieci do szkoły i robienia zakupów. Jak to, poseł ma jechać na SOR? By go zlinczowali. PiSiory takie odważne nie są. Wargacka jedź do swojego miasta na SOR to się dowiesz co to kampania wyborcza.

 • ad2009

  Oceniono 2 razy 2

  Minister tez moze wybrac szpital . I wybiera - rzadowy, z przywiezieniem i odwiezieniem transportem medycznym. Ten PiSi wice minister jest glupszy niz regulamin przewiduje.

 • cleryka

  Oceniono 2 razy 2

  Na SOR trafiają ludzie b.chorzy,którzy nie trafili w porę do lekarza specjalisty,z powodu długieeego oczekiwania na wizytę. Niech minister nie kombinuje,bo jeszcze nie wie o co chodzi? Pójdz posiedż 9 godzin na SOR w charakterze choćby obserwatora.

 • boo-boo

  Oceniono 2 razy 2

  Czy można być większym debilem....

 • jag_2002

  Oceniono 1 raz 1

  Śmieszy mnie wprowadzanie wszystkiego w komputer natychmiast, chyba, że zatrudnia w tym celu sekretarkę z mobilnym laptopem, wpisującą poczynania załogi właściwej na bieżąco. Szczęśliwie mi się życie tak ułożyło, że ostatni raz reanimowałam w 2005 r, skutecznie zresztą, pacjent pojechał na stenty .Jakoś podczas żadnej reanimacji nie miałam ani chwili czasu na uzupełnianie papierów, wszystko było post factum, szybki rzut oka, o której się zaczęło, a potem praca i na koniec spisanie ilości defibrylacji i leków (mówimy o czasie sprzed komputerów) trzęsącymi się rękami.

 • grajag

  Oceniono 1 raz 1

  Wargocka , to za co odpowiada minister zrowia jak nie za stan szpitali, SORu czy przychodni? Cztery lata reformują służbę zdrowia i jest gorzej niż kiedykolwiek było. Jak nieudacznicy sami niczego nie potrafią wymyślić to niech popatrzą Na Czeską reformę, gdzie Polacy jeżdżą się leczyć bo u nas jest tragicznie!

 • Dobra Zmiana

  Oceniono 1 raz 1

  Sprawdzić kolejkę? To są kpiny. NFZ podaje czas realizacji 3 tygodnie. Placówka informuje, że przyjęcie do oddziału jest możliwe w 2020 roku. Skierowanie CITO! !!!

 • hipciaczek

  Oceniono 1 raz 1

  TOPSOR nastawi złamanie, podłączy kroplówkę, zawiezie do badania, posprząta wymiociny po żulerce. Prawda jest taka, że po nagonce na SORy, zresztą słusznej, będzie mniej chętnych do pracy tam.

 • mjunhy

  0

  Dzisiejsza służba zdrowia to jest koszmar.
  Płacisz co miesiąc na NFZ a jak potrzebujesz pilnie pomocy to każą ci czekać rok.
  Takie leczenie że teraz jesteś chory ale teraz nie będziemy cię leczyć to niema sensu.
  Zlikwidować ten cały NFZ.

 • gotlama

  0

  Pisiorzyca pewnie dumała, dumała, dumała... I wydumała, że opozycja złośliwie "zachorowuje" wyborców i zmasowanym atakiem wysyła na SORy, by tworzyć "ciemny obraz". Niepełnosprytna, ale "wierna", nie ogarnia, że to RZĄD decyduje o tym w jakich realiach pracuje służba zdrowia i jakie narzędzia nadzoru są wdrożone. To po co ministerstwo od brania wypłaty, skoro nic nie potrafi i o niczym nie decyduje? Żeby rodzinie i kolesiom dać ciepłe posadki?

 • Ala Oleksinska

  0

  Zalosny pajac on ze swoja rodzina nie mvsi sie poniewierac po sorach. Wiekszosc rzadzacych jest oderwana od rzeczywistosci

 • aleksa66

  Oceniono 10 razy 0

  Brak pieniędzy panie Kwiatkowski nie tłumaczy złej pracy, braku organizacji i odpowiedzialności za pracę!!!

 • borsuk07

  Oceniono 5 razy -5

  taki mądry a co PSL zrobił dla Służby Zdrowia przez 24 lata rządzenia w RP

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX