Komentarze (194)
Zdzisław Krasnodębski u Sroczyńskiego: Miałem dwóch-trzech znajomych homoseksualistów, którzy nie byli gejami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 16 razy 6

  Ależ panie profesorze, nie tak poufale o braciach K. i panu Antosiu!

 • myczyoni

  Oceniono 9 razy 5

  PiS bazuje na parafianach,ich strachu przed innością, obcymi. Bawi się ich kompleksami i zaściankowościa.

 • jezierskiadam

  Oceniono 13 razy 5

  Wyborcy przestraszeni przez Krasnodębskiego boją się.
  Krasnodębski jest niebezpieczny.

 • ireksz

  Oceniono 8 razy 4

  a ja mialem takich znajomych gejow co nie byli homoseksualistami)))))))))))))))))))))))) prof?? od czego?

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 12 razy 4

  Dziad stary pieprzy od rzeczy, byli homoseksualistami a nie byli gayami a potem stwierdza coś innego, że nie byli działaczami gayowskimi. El Cretino jak el Comendante :P Naczelnik też jest gayem a nie jest działaczem, dodatkowo jest jadowitym wrednym zdradzieckim dziadem! Tacy dla innych gayów są najgorsi-historia daje tego przykłady, a nawet czasy obecne, wystarczy spojrzeć na rządzących i na narodowców :P
  Jestem gayem, jestem artystą, i nie jestem działaczem, a stary dziad niech nie pieprzy od rzeczy, najlepiej niech pokaże czym jest milczenie, bo się ośmiesza.

 • bankier.1

  Oceniono 8 razy 4

  No to dwóch czy trzech ? Do trzech nie potrafisz zliczyć profesorku ?

 • teczowyninja666

  Oceniono 10 razy 4

  Jest też taki jeden kartofel w Polsce, który nie jest prezydentem ani premierem a rządzi krajem.

 • flanemco

  Oceniono 10 razy 4

  Coming out Krasnodebskiego...?

 • marrob

  Oceniono 10 razy 4

  "Profesor"

 • msiuk

  Oceniono 6 razy 4

  Jeszcze podsunę panu jednego znajomka, Jarosław, lubił pospać w niedzielę i nie jeździł półnagi na platformie

 • 00037wj

  Oceniono 8 razy 4

  pawłowicz, zybertowicz, krasnodębski... dziękuję bogu, że byłem nieukiem

 • wicipinski

  Oceniono 12 razy 4

  Ja też nie pije nigdy wody, tylko nadtlenek diwodoru. Bo ja jestem z lepszej opcji.

 • maxthebrindle

  Oceniono 11 razy 3

  Pana Krasnodębskiego zapewne (mam nadzieję!) nie dziwi fakt, że kobiety chodzą do pracy, studiują, same decydują o swoim małżeństwie, czy głosują a także kandydują w wyborach... Problem polega na tym, że jeszcze w sumie całkiem niedawno każda z tych aktywności w wykonaniu pań była 'rewolucją obyczajową', której 'obawiały się' szerokie rzesze społeczeństwa...
  Oczywiście, że nie każda współczesna kobieta jest feministką - bo nie musi. Korzysta z praw, które dla niej wywalczyły 'ekstremalne' feministki swoich czasów: może się rozwieść z mężem sadystą, może iść na studia, może zostać radną czy premierem albo prezydentem, może pracować i robić karierę. Dla jej przodkiń to wcale tak oczywiste nie było, zaś aktywności tych pań, które w tamtym czasie walczyły o prawa dla swojej płci - wzbudzały oburzenie i zgorszenie niemal jak dzisiejsze parady równości u profesora Krasnodębskiego... To jest dokładnie tak, jak z patriotyzmem - niewielu zapewne jest Polaków, którzy RZECZYWIŚCIE poszli by na pewną śmierć walcząc za wolną ojczyznę, ale w przeszłości byli tacy, którzy byli na takie poświęcenie gotowi i wolną Polskę nam w trudzie i znoju wywalczyli. Czy jednak żyjąc w wolnym kraju możemy wszem i wobec głosić, że patriotyzm jest niepotrzebny?
  Rozumiem, ze pan profesor musi się wić, żeby nie podpaść w swoim środowisku politycznym, ale naprawdę lepiej by było, żeby zamilkł...

 • realistas

  Oceniono 11 razy 3

  Facet jest profesorem i tak bredzi? Taki pisowski intelektualista.

 • przyganiacz

  Oceniono 11 razy 3

  Zdzisław Krasnodębski - Miałem dwóch-trzech znajomych homoseksualistów, którzy nie byli gejami"

  O jak trudno profesorowi dokładnie policzyć do trzech...

 • andrzej.duxa

  Oceniono 11 razy 3

  ""Miałem dwóch-trzech znajomych homoseksualistów, którzy nie byli gejami".

  jarek????

 • marrob

  Oceniono 9 razy 3

  "Profesor" co to nie lubi Niemców ale ich pieniądze mu nie śmierdzą :)) Pewnie ten "intelektualista" uważa to za czyn patriotyczny :)) Wallenrodek :))

 • cleryka

  Oceniono 9 razy 3

  Socjolog,filozof społeczny,a nie potrafi wyrazić swoich poglądów tak,żeby nie musiałby po kilku latach tłumaczyć,co autor miał na myśli. Ech,jak ja lubię dwulicowców!

 • kocanka1954

  Oceniono 7 razy 3

  Słowa Pana profesora Krasnodebskiego powinny trafić do Księgi Rekordów Guinessa w dziale ponadczasowy kretyn. Długo by tam Krasnodębski figurował jako niekwestionowany "miszcz".

 • 1moja

  Oceniono 8 razy 2

  "..."Miałem dwóch-trzech znajomych homoseksualistów, którzy nie byli gejami". ..." to byli pedalami albo lesbami albo ks. dobrodziejami pedofilami.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • cjk.5004

  Oceniono 10 razy 2

  Widzę profesora który nie tylko nie jest mądry. Jest bardzo głupi

 • polak_k.prawy

  Oceniono 8 razy 2

  Zdzisław Krasnodębski "Miałem dwóch-trzech znajomych homoseksualistów, którzy nie byli gejami". Przecież gej to synonim homoseksualisty! Co za bełkot ten profesor uprawia.

 • feldkuratkatz

  Oceniono 10 razy 2

  Nie byli gejami, bo przed nazwiskami mieli inne tytuły - ks. bp. abp., lub też po prostu się mówiło Wasza Eminencjo.

 • hera9

  Oceniono 10 razy 2

  nastepny mądry inaczej profesor

 • traceability

  Oceniono 6 razy 2

  Bardzo elastyczny mÓzg osadzony na bardzo elastycznym kręgosłupie.

 • ryslew2061

  Oceniono 10 razy 2

  profesor z Bremy, wiceprzewodniczący PE i tępy, średniowieczny wstecznik.

 • jan.go

  Oceniono 8 razy 2

  " z pewnej kwestii życia prywatnego czyni się ideologię " No i wice versa Po cholerę Krasnodębski ze swojego życia prywatnego czynisz ideologię Raju nie ma a piekło jest na ziemi Dajcie ludziom być szczęśliwymi przez te pięć minut Jeśli dwoje osobników się kocha mi nic do tego Nawet gdyby to był prezes i owca rasy czarnogłówka

 • manren

  Oceniono 10 razy 2

  Chodzi o to, by prześladować nie homoseksualistów, lecz gejów. Cóż to bowiem za wolność, skoro nie można nikomu dać w ryj?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 2

  A ja znam heteroseksualistów, którzy są "gejami".
  Złośliwi mówią na takich "subwayseksualni" czy jakoś tak?

 • brytnej

  Oceniono 12 razy 2

  Pod jednym względem ma racje: homoseksualista-ksiądz albo homoseksualista-deweloper, który tłamszą swoje skłonności i szczują na innych homoseksualistów, nie są gejami. Geje to homoseksualiści, którzy mają zdrowe, mniej lub bardziej pozytywne podejście do swojej seksualności.

 • przelot77

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy skupili się na kwestii gejów, homoseksualizmu. Nie wiem, czy artykuł dotyczy tej rozmowy, którą słyszałem na antenie radia TOK FM kilka dni temu. Jeśli tak, to polecam wszystkim wysłuchanie jej, ale nie tyle po to, aby zapoznać się z wywodami p. Krasnodębskiego na temat homoseksualizmu, ale aby zobaczyć, jak wygląda krętactwo w wykonaniu polityków PiS, jak bardzo p. Krasnodębski uciekał od odpowiedzi na pytania, jak kluczył, kręcił, i jak wielką cierpliwość wykazywał prowadzący rozmowę.

 • julietwhiskey

  Oceniono 5 razy 1

  A ja znam pana Krasnodębskiego, który nie jest panem Krasnodębskim.

 • andrzej2310

  Oceniono 5 razy 1

  W są homoseksualisci, i jest ich nie mało. Ale to nie geje i gender. Tacy są w Platformie. Ha ha. Wystarczy wspomnieć prominetnego polityka PIS M. Szczygła, nieżyjącego przyjaciela dzisiejszego polityka Nowoczesnej Rabieja. Tamten to był homoseksualista, a ten to gej. Ha ha

 • wj_2000

  Oceniono 7 razy 1

  Slowo gej stalo się synonimem homoseksualisty od niedawna. Wlasciwie od czasu gdy oficjalnie światowa organizacja medyczna przestała homoseksualizm uznawac za chorobę, a zaczęto wyraźnie walczyć o to by ów pogląd znalazł powszechne uznanie.
  U osób starszych słowa gej i homoseksualista nie sa ścisłymi synonimami, a Krasnodębski wyraźnie mówi jak on to rozumie. Dla niego gej to homoseksualista który się AFISZUJE, walczy o prawa do małżeństwa z osobą tej samej plci, itp. A homoseksualista to taki który się z tym wszystkim nie afiszuje. Ba, taki raczej uznaje swoje gusta za dopust boży i się raczej tym krępuje.
  Geje obrazają się za określenie "homoseksualista", a w kazdym razie z nim nie sympatyzują, bo przez oczywistą naukowosc tego terminu ma on wydźwięk medycznej anomalii.
  Nie znoszę PiSu, ale nie uwazam by Krasnodębski bredził.

 • belferka131313

  Oceniono 9 razy 1

  Gdyby system podatkowy był inny nie byłoby problemu "związków". Wiadomo, że 5% populacji bez względu na epokę jest homoseksualne. i jest to zaburzenie genetyczne, którego się nie leczy tak jak np zespół Downa. Tak ich Bóg stworzył, z tym genetycznym błędem i już.ALE ONI MAJĄ PROBLEM gdy jedno w ich związku umrze. Razem pracowali, razem się dorabiali ,to co mieli było wspólne , a potem trzeba zapłacić od w gruncie rzeczy swojego ,wysoki podatek spadkowy i szarpać się z rodziną zmarłego/ zmarłej o tzw zachowek, bo przez całe życie nimi pogardzali ale po kasę przyjdą bo to rodzina a partner z którym dorabiali się to obcy. W gruncie rzeczy ,gdyby to uregulować to nie byłoby powodu do demonstracji "małżeńskich

 • pszczy2000

  Oceniono 9 razy 1

  Ciekawe, w jaki sposób doszedł do wniosku,że są homoseksualistami a nie gejami? Nie chcieli mu dać się wyonacyć?

 • hefajstos1

  Oceniono 9 razy 1

  Kluczy i odwraca kota ogonem jak Zalewska pytana o to, kto spalił Żydów w Jedwabnem.

 • cracken001

  Oceniono 9 razy 1

  ????...KTO tego durnia,profesorem zrobil ???

 • adam.a.kowalski

  Oceniono 9 razy 1

  ot, kretyn w panice naprostowujący swoje wypowiedzi w stresie że straci władzę ..............

 • jael53

  Oceniono 9 razy 1

  Ci "konserwatywni wyborcy" tak strasznie się boją rewolucji obyczajowej, że na wsi co czwarte dziecko rodzi się poza małżeństwem. Ci wyborcy, tacy bliżej mojego wieku, udają, że nie pamiętają, jak ich rodzice wypominali "bękarctwo" tym, którzy urodzili się w mniej, niż 9 miesięcy po ślubie rodziców. Udają, że stracili pamięć o tym, jak w szkole były traktowane "panieńskie dzieci " i jak nauczyciele potrafili pilnować, żeby dzieci z "porządnych rodzin" się z takimi nie zadawały. Słowem - udają, że nic nie wiedzą o rewolucji obyczajowej, jaka się zrobiła w ciągu ostatniego półwiecza. A tacy, jak Zdzisław Krasnodębski, umacniają ich w tym samozakłamaniu. to nie jest rola godna profesora.

 • ryslew2061

  Oceniono 7 razy 1

  "2-3 znajomych homoseksualistów". Niby niewielka liczba, ale i tak okazuje się, że czcigodny profesor do trzech nie łumi zliczyć.

 • fakduck

  Oceniono 5 razy 1

  kryształowy?

 • madhukari

  Oceniono 4 razy 0

  Szanujący się homoseksualista nie chodzi na marsze..

 • lubella69

  Oceniono 8 razy 0

  odwieczny problem jak nazwać zboczeńców, dewiantów i pederastów.... a to są ludzie chorzy, co mają błąd w kodzie DNA, kwestia chromosomów, oni rodzą się chorzy. Tylko dlaczego mówią nam, że są "normalni" ???? To jest grube oszustwo. Minister spraw zagranicznych Skubiszewski był homo, szantażowany przez Stasi nie domagał się uznania ziem pruskich za należne Polsce, nie domagał się traktatu pokojowego z Niemcami! Nie mamy podpisanego pokoju z Niemcami, wiecie o tym? Skubiszewski nie był gejem, był szantażowanym pederastą. jak macie z tym problem, to ujawniajcie się! Pederaści, wyłazić z szaf, wtedy nikt was nie będzie szantażować!

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 2 razy 0

  Hej "redakcjo" -nie daje się niczego ocenić, ani odpisać na czyjąś odpowiedź-najwyżej na swoją ciągiem dalszym, bo po klinknięciu przewija stronę do góry :P

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 8 razy 0

  A co ten volksdeutsch opłacany przez Sorosa ma do gadania?

 • zagraniczny-online

  Oceniono 10 razy 0

  Homoseksualisci ktorzy nie za gejami, kobiety ale nie feministki ... Ktora to uczelnia ksztalci takie umysly ? I do tego to jeszcze ponoc profesor jest ...

 • shtalman

  Oceniono 12 razy 0

  I po co drukować te nędzne wypociny jakiegoś gnojka zwącego się profesorem wolskim?
  Przecież to zyeb jak każdy PiS-dziel, pazerny zboczony kootas

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX