Komentarze (33)
Patrycja Krzymińska. Dzięki niej zapełniono "ostatnią puszkę" Pawła Adamowicza. Teraz robi zbiórkę na nauczycieli
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomasznowak1986

  Oceniono 9 razy -1

  zbierać pieniądze dla nauczycieli...WSTYD ! I HAŃBA !!!!..uprzywilejowana grupa społeczna co dostaję kasę za pół roku wolnego !!!!! siedzi i pieniążki spływają na kąta gdzie inni ludzi zapierda....lają w wakacje i święta ! ....bez przywilejów !!!....a nauczyciele bidne ? HAŃBA nigdy nie widziałem biednego i głodnego nauczyciela !....NA GŁODNE DZIECI W AFRYCE ZBIERAJ !!!!!..bu u nas w POLSCE dzieci już mają co jeść !

 • 500nakrowe

  Oceniono 15 razy -1

  To jak wiele pisowskich troll tu ujada, potwierdza tylko jak bardzo słaby jest ten bolszewicki twór złożony z Pani Basi, pana Kazia, Kujdy i całej reszty komunistycznych spadów i esbeckich kapusi😁

 • wlaczmyrozumy

  Oceniono 15 razy -1

  Zastanówmy się co robimy, bo w tym momencie uczniowie klas maturalnych traktowani są jak karty przetargowe. Wielu z nas przez strajk nie ma możliwości poprawy ocen, przez co nie ukończą roku. Proszę przemyśleć kogo wspieracie i czy tak ma wyglądać ulepszanie edukacji? Wszystko można zrobić, ale nie naszym kosztem. Stanowcze nie. W tym momencie traktują nas bezwzględnie, niszczą nasze marzenia o dalszej edukacji i uniemożliwiają kontynuowanie nauki.

 • lokad

  Oceniono 15 razy -1

  Dzięki tym pieniądzom, najbardziej potrzebujący nauczyciele, którzy każdego dnia strajku tracą realnie swoje pieniądze, dostaną jakieś wsparcie. Taka pomoc to nie tylko finansowy zastrzyk - widząc ilu ludziom zależy można podnieść się trochę na duchu i uwierzyć w słuszność swoich działań.
  Może dzięki temu wytrzymają dłużej!

 • antaerpay

  Oceniono 8 razy -4

  Popieram słuszne żądania strajkowe nauczycieli. Niech rząd nie szantażuje maturami. Bo większość członków rządu /a nie tegorocznych maturzystów tej matury jak i egzaminu z negocjacji strajkowych nie zdają.Ich poziom jest na poziomie Żuław/ poniżej nie tylko morza ale wszystkiego czego się można po nich spodziewać.

 • lokad

  Oceniono 17 razy -5

  Brawo! Pokażmy rządowi, że stoimy za nauczycielami!
  Wpłacajcie choćby po 5zł, a zbierze się dużo! Ludzie zobaczą, że warto dorzucić również coś od siebie.
  Udostępniajcie wydarzenie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX