Komentarze (86)
Strajk nauczycieli. Biskup zestawia strajkujących nauczycieli i Janusza Korczaka. Komentarze polityków
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 1 raz -1

  Nie śmiem nawet podejrzewać aby jakikolwiek klecha był w stanie cokolwiek zrozumieć.

 • swru

  Oceniono 7 razy -1

  Dlaczego każdą wypowiedzią o nauczycielach kościół się szmaci i pokazuje że liże buty kaczemu guru ? Aż tak nisko upadli - zero honoru ?

 • swru

  Oceniono 7 razy -1

  cała deforma edukacji świadczy o pogardzie dla dzieci przez pisuarów. Dzieci mają tylko przysporzyć wyborców, natomiast edukacja ma upaść - głupimi lepiej się rządzi.

 • henrykus1943

  Oceniono 7 razy -1

  Profesorko , myśl co chcesz, ale zawsze głupio wychodzisz-jak to inteligentne zwierzę.

 • claudiusz

  Oceniono 7 razy -1

  Polacy popieraja strajk...nie ustepujcie ani na krok...strajk ma byc bolesny dla wladzy....tylko taka postawa moze przyniesc rezultat....mieszkam w Kanadzie od 37 lat...zona mojego syna jest nauczycielka w szkole podstawowej i zarabia ponad 90000$....do tego zawodu w Kanadzie garna sie najlepsi z uwagi na dobre zarobki...zdaje sobie sprawe,ze Kanada jest bogatym panstwem ale chodzi mi o proporcje....nie moze byc tak,ze niewykwalifikowany robotnik w Polsce zarabia wiecej niz nauczyciel....pis precz!! ...pis niszczy panstwo...

 • krzywelustro

  Oceniono 9 razy -1

  Jego Świętojebliwość sugeruje, aby współcześni Korczakowie dla dobra dzieci podporządkowali się żądaniom i naciskom współczesnych faszystów.

 • andrzej56

  Oceniono 7 razy -1

  Resort finansów ujawnił zarobki duchownych kapelanów w izbach administracji skarbowej...w Podkarpackiem - 6344,48 brutto , dolnośląskie - 6005,32 zł brutto, mazowieckie - 7373,03 zł brutto. Wielkopolskie 6010,13 brutto , zachodniopomorskie 2 kapelanów 1 etat 5373,01 brutto , 0,5 etatu 2432,60 zł brutto , podlaskie 5467,47 brutto jak i innych województwach A ile zarabiają nauczyciele ?Dlaczego duchowni o tym nie mówią. Nauczyciele uczą nasze dzieci a czy duchowni modlą się nad naszymi finansami.

 • wierze_w_ateizm

  Oceniono 13 razy -1

  nauczyciele zrozumieli, że Polacy nie popierają strajków...

  gdyby np. 3 mln Polaków popierało strajkujących i wpłaciło po 10 zł na fundusz na płace i byłoby 30 mln zł

  a zgromadzono kilka mil zl...

  p.s.

  ciekawe ile Platek wplaciła ?

 • kokrzysz12

  Oceniono 11 razy -1

  Monika Płatek - znakomita kandydatka w wyborach do europarlamentu - Warszawa, "Wiosna", pozycja "3"

 • kuba161048

  Oceniono 15 razy -1

  Komentowanie wypowiedzi Deca czy innych klechów jest upokarzające dla przeciętnego śmiertelnika.
  Ci ludzie są spaczeni psychicznie i fizycznie . Przecież normalny człowiek nie pójdzie do zakonu.

 • maaac

  Oceniono 10 razy -2

  Faktycznie to skandal że PiS traktuje uczniów jak naziści Żydów a nauczyciele nie postępują jak Korczak ale jak księża.

 • Ernest Mamrot

  Oceniono 3 razy -3

  Przecież nie żyjemy w czasach okupacji. Korczak opiekował się sierotami a dzieci w czasie strajku mają rodziców a w większości przypadków dziadków. Coś się z lekka panu biskupowi pop...ło pod usakralnioną czaszką.

 • swru

  Oceniono 5 razy -3

  Kościół to bojówka PiSu. Nisko upadli.

 • emeni

  Oceniono 3 razy -3

  Masa nauczycieli jest zdewociała i toleruje w szkołach kleszą hucpę bez ograniczeń. A dyrektorzy to najczęsciej podnóżki pastuchów. Wiec - dobrze im tak. hah

 • maaac

  Oceniono 9 razy -3

  Warto przypomnieć że tam gdzie księża szczuli wiernych przeciwko Żydom dziś tak samo szczują przeciwko nauczycielom. To ta sama Polska nawet nie b ale pewnie z g.

 • banan125

  Oceniono 7 razy -3

  przecież te bis_KUPY z Epidiaskopu upadły na głowę ...

 • mcguirre

  Oceniono 7 razy -3

  Biskupi zwykle nie rozumieją.

 • Beniamin Wójcik

  Oceniono 7 razy -3

  Zapewne niczym niezwykłym ze strony Kościoła byłoby, gdyby ten opowiedział się po stronie narodowców, albo faszystów, gdyby Ci bezpośrednio rządzili w Polsce.

 • banan125

  Oceniono 10 razy -4

  kolejny głupek z czarnej mafii.. i wcale się nie dziwę, że nic nie rozumie bo ta sekta wywodząca się z Judaizmu , niewiele o Żydach CHCE wiedzieć

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy -4

  dec jędraszewski gądecki depo (i paru innych)
  sprawiają wrażenie
  że biorą czynny udział
  w terapii odwykowej
  od kk w pl

 • getz54

  Oceniono 7 razy -5

  Słuchając wypowiedzi biskupów, nieznających nawet pacierza, nie wspominając o 10 przykazaniach, czy siedmiu grzechach głównych, odnoszę wrazenie ze dązą do jednego celu. Oni chcą po prostu załatwic deal z tą władzą, ze ofiary ich pedofilskich przestępstw będą dla swojego dobra odbywały z nimi karę więzienia. Zaczęło się od Michalika, do którego lgnęły dzieci i wchodziły mu do łózka. Ale skoro najwyzsza władza w tym kraju, prezydent Wałęsa, wiedział o pedofilii prałata Jankowskiego i jeszcze go dopieszczał, zapraszał na uroczystości rodzinne, to nie dziwią mnie wypowiedzi Jędraszewskiego, Gondeckiego, Deca, winiące ofiary ich niezdrowego popędu, ze same sa obie winne. A ta władza czyli stowazyszenie Pedofilów i Sutenerów w skrócie ,,PiS,, ze strachu przed przegraniem wyborów i poniesieniem odpowiedzialności karnej za swoje czyny stała się głownym obrońcom kleru
  i zarazem wrogiem nauczycieli, którzy domagają się likwidacji lekcji religii w szkołach, obowiązkowych rekolekcji,
  zwolnienia katechetów, do czego dyrektorzy szkół mają pełne prawo. Nauczyciele juz zaczęli naprawiac to państwo po rządach Pedofili i Sutenerów.

 • chudebyki

  Oceniono 20 razy -6

  Karski ma rację, a wiedza, ocena sytuacji i konkluzje Płatek są jak zwykle porażające. Wow! W imię swoich politycznych interesów ta banda z ZNP z Broniarzem na czele jest zdecydowana poświęcić dobro i przyszłość uczniów! Ale to bedzie koniec etosu nauczyciela. Próby fizycznego zablokowania przez strajkujących przebiegu matur zrobią z nich ostatecznie wrogów publicznych. Nauczyciele przegrywają swój protest na całej linii.

 • krzysio333

  Oceniono 14 razy -6

  TOK FM, Wybiórcza, TVN24, to jedyne media w których jest prawda, tylko prawda i cała prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX