Mobbing w Wiośnie Biedronia? Były działacz oskarża lokalną koordynatorkę

Nie ma miejsca w takim ugrupowaniu jak Wiosna na żaden mobbing; sprawa jest wyjaśniana - w ten sposób Krzysztof Śmiszek (Wiosna) skomentował medialne doniesienia o zarzucie stosowania mobbingu w partii Wiosna, postawionym przez jednego z lokalnych działaczy młodzieżówki.

W czwartek portal wPolityce.pl opisał wyznanie opublikowane na Facebooku przez Przemysława Stefaniaka, maturzystę i byłego działacza Wiosny z Lublina, w którym przytacza on zachowania lokalnej koordynatorki Wiosny Moniki Pawłowskiej. Ze słów działacza wynika, że kobieta wielokrotnie dopuszczała się wobec niego mobbingu.

Stefaniak w rozmowie z portalem wPolityce.pl potwierdził, że jest autorem wpisu na Facebooku i podtrzymał w rozmowie z portalem zawarte we wpisie zarzuty wobec Pawłowskiej. Jak wyjaśnił, miało chodzić o aroganckie i wulgarne zachowania Pawłowskiej wobec niego i innych działaczy młodzieżówki Wiosny.

- To moja historia, historia o tym jak byłem mobbingowany. Dwa tygodnie temu pisałem w tej sprawie do Krzysztofa Śmiszka. Powiedział mi, że z tego co wie, to nie ma w Wiośnie procedur antymobbingowych i skierował mnie do mojej koordynatorki. Odpisałem mu, że sprawa dotyczy właśnie tej koordynatorki. Poradził mi, bym napisał więc do koordynatora młodzieżówki Wiosny. Ta odpisała mi z kolei, że nie może się tym zająć - powiedział Stefaniak.

- Sprawa jest wyjaśniana. Bardzo poważnie traktujemy wszystkie takie wypowiedzi. Mam nadzieję, że szybko sprawę wyjaśnimy - powiedział w czwartek w Polsat News Krzysztof Śmiszek, który jest liderem dolnośląsko-opolskiej listy Wiosny do PE. - Ta sprawa jest wyjaśniana za pomocą specjalnych procedur - dodał.

Śmiszek zapewnił, że działacz Wiosny, na którego powoływały się media, i który zarzucił swojemu ugrupowaniu, że w partii nie ma procedur antymobbingowych nie przyszedł do niego z prośbą o pomoc.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (2)
Mobbing w Wiośnie Biedronia?
Zaloguj się
 • oko2009

  Oceniono 1 raz 1

  To jest chłopak, który wydaje się trochę delikatny jak na politykę. Używa ogromnej liczby wulgaryzmów. I nie wiem czy cytuje swoją koleżankę czy taki jest jego styl wysławiania się. W sumie cała sprawa to głupota z której robi się problem publiczny.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 6 razy 0

  Coz trudno nie powtorzyc Kukiza pojechal po siersciuchu jak po ruskiej kobyle

  Biedroń chce zniesienia artykułu o obrazie uczuć religijnych „ by nikt już nie był ścigany dlatego, że jacyś talibowie chcą na tym zbić kapitał polityczny”

  Kapitał polityczny to zbijasz Ty i Twój żonomąż, Panie Biedroń - na wrzaskliwych pedaliadach, agresywnym ateizmie, neobolszewickim „liberalizmie”, który chce zmieść wszystko, co było święte dla naszych Przodków i co do tej pory wyznacza cel i jest Sensem dla ogromnej większości Ludzi. Zbijasz kapitał polityczny, SLD-owcu Palikotny, na faszystowskich metodach narzucania innym swojej „estetyki”, rodem z Rzymu tuż przed upadkiem, na nienawiści do świata, przykrytej fałszywym uśmiechem.
  Pamiętaj, Panie Biedroń, że nasi Przodkowie ginąc w walce o Ojczyznę, ściskali w dłoniach święte dla Nich medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, krzyżyki, różańce....
  Dla mnie może Pan chodzić z ping-pongiem w ustach i wyćwiekowanej obroży z tabunem podobnych Panu kolegów- Pańska sprawa i nic mi do tego. Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne.
  Jeśli Pana uraziłem to już z góry przepraszam lecz trudno mi pohamować emocje samemu będąc urażonym.
  Kukiz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX