Komentarze (144)
Lis wylicza wszystkie grzechy PiS. "Chamska i pazerna władza. Dorwali się i myślą, że wszystko jest ich"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 7 razy 5

  styrojeby rozkradły polskę

 • siekier35

  Oceniono 9 razy 5

  niezadługo i internet będzie pod ścisłą kontrolą i tylko vpn nas ocali...

 • benek231

  Oceniono 6 razy 4

  Skoro nie zwrocil panstwu a wplacil 15 tys. na cele charytatywne, w co oczywiscie nie wierze, to wychodzi, ze koszt jednego lotu samolotu wynosi ok. 150 zl., gdyz latal przynajmniej 100 razy. A to oznacza, ze Kuchcinski wybral sobie najtansze linie lotnicze na swiecie bo 150 zl. za obsluge, pilotow, paliwo, obsluge naziemna itp. to znacznie taniej niz barszcz.
  Chyba sam zaczne latac tymi liniami zamiast meczyc sie samochodem.

 • obeznany

  Oceniono 6 razy 4

  Bolszewicy zawsze zostaną bolszewikami.

 • zd46

  Oceniono 6 razy 4

  Prezes PiSu Jarosław Kaczyński, wiarygodność, interpretuje infantylnie, niczym humorzaste i nieodpowiedzialne dziecko, bo czy „WIARYGODNOŚĆ” partii rządzącej z systematycznie rosnącymi przywilejami, właściwie „KASTY-PiS”, ma polegać na ciągłej zmianie prawa a właściwie na tworzeniu bezprawia WYŁĄCZNIE dla ochrony przestępczej działalności członków KASTY-PiS? Złapany za rękę „szubrawiec” zajmujący wysokie stanowisko państwowe, bez zmrużenia oka, wykorzystuje mienie państwowe, samoloty, dla celów prywatnych wożąc BEZPŁATNIE, NA KOSZT PODATNIKA, rodzinę i znajomych. Okrada budżet państwa w co najmniej 23 lotach samolotu rządowego i to pod płaszczykiem lotów specjalnych ostatusie HEAD. Łamie wszelkie zasady praworządności, uczciwości a także konstytucyjnej godności stanowiska Marszałka Sejmu. Co tam robi ten ogrodnik Kuchciński, strzyże kasę? I tu wkracza z gnojem na butach „WIARYGODNOŚĆ KACZYŃSKIEGO” i „KASTY-PiS”? ZMIENIA PRAWO wstecz i UWIARYGODNIA nieprawość, KASTA-PiS przykrywa swoje draństwa, potwierdzając nieprawość i nieuczciwość słowami: „BO IM SIĘ TO NALEŻY”. Teraz zmieniana w oparciu o „wiarygodność kasty-PiS” , instrukcja lotów specjalnych o statusie HEAD, tworzy groźne przesłanki i zagrożenie przedwypadkowe (patrz Smoleńsk 2010) dla konstytucyjnych władz Plski. Teraz będą to darmowe dla KASTY-PiS, lotnicze „czartery libacyjno-towarzysko-grilowe”, którymi będą kierowały rodziny lub „krośnieńska baba”. Kaczyński stacza Polskę w „syf”.

 • xsawer

  Oceniono 3 razy 3

  "9 sierpnia, przypomnijmy, w Sejmie odbędzie się debata i głosowanie nad złożonym przez PO wnioskiem o odwołanie Marka Kuchcińskiego ze stanowiska marszałka Sejmu."
  - Ja nawet znam wynik głosowania, ale nie zdradzę.

 • brylant1

  Oceniono 5 razy 3

  Henryk Kwinto - zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako ZŁODZIEJ tak jest chyba uczciwiej... PIS/PO/PSL,SLD,AWS itd to niestety złodzieje w białych rękawiczkach. Co ich różni metody i skala złodziejstwa na nas obywatelach.

 • popis_musi_odejsc

  Oceniono 7 razy 3

  Jest zrodlo wszystkiego zla w Pl, szatanski system ukladanych list wyborczych.
  Kto sie sprzeciwi wodzowi, nie bedzie na nastepnych listach wyborczych i pojdzie do normalnej pracy za 2.5-3 tys. zl.
  Co zrobilbys na miejscu takiego palanta, sprzeciwilbys sie czy wazelinowalbys wodzowi Kaczorowi czy Schetynie?

 • baby1

  Oceniono 8 razy 2

  W Polsce kradzież publicznych pieniędzy nie jest uważana przez "sówerena" za coś nagannego. Żyjemy w państwie, w którym praktycznie od początku XVII wieku zanikło myślenie propaństwowe. Na dodatek olbrzyma większość społeczeństwa to byli chłopi pańszczyźniani, którzy nie mieli żadnych praw, więc też to nie pomagało w kształtowaniu świadomości wspólnego dobra jakim jest państwo.

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 1 raz 1

  No pacz pan, a matoł został krulem ełuropy

 • sly.pl

  Oceniono 3 razy 1

  Lis wylicza wszystkie grzechy (TUTAJ MOŻNA WSTAWIĆ DOWOLNĄ RZĄDZĄCĄ W CIĄGU 30 LAT PARTIĘ) : Chamska i pazerna władza

 • kenijro

  Oceniono 3 razy 1

  Sądzę, że PiS zbytniego spadku w sondażach nie odnotuje i Kuchciński będzie się bujał nadal a to dlatego, że wszystkie kolejne władze od 30 lat zdążyły przyzwyczaić nas do tego że kradły, kradną i będą kraść już zawsze. Że publiczne pieniądze i bizantyjski trub sprawowania urzedu są łupem kolejnych wladz. To norma polska. I nikogo to już za bardzo nie dziwi. Jest milicząca zgoda na to, tak jak i na kościelną pefofilię.

 • yassmin_kami

  Oceniono 1 raz 1

  Ta piątka ma dziwnie podobne garnitury do " Reservoir Dogs " Q. Tarantino...

 • zaginiony_palik

  Oceniono 7 razy 1

  Gdyby zostali skazani, prawo przewiduje dla czterech z nich kulkę a dla piątego stryczek.

 • xsawer

  Oceniono 2 razy 0

  A na zdjęciu piątka PiS, tylko który z nich ma plusa w diagnozie?

 • jezierskiadam

  Oceniono 10 razy 0

  Razem czy osobno?

  Nie wiem, co zadecydują politycy opozycji w sprawie jesiennych wyborów, ale wg mojego zdania najlepszym rozwiązaniem jest wystąpienie przeciwko PiS-owi w dwóch silnych grupach: centrowo-liberalnej i lewicowo-wiosennej.

  System trzech dużych partii odpowiada istniejącym w społeczeństwie podziałom i mógłby utrwalić się po wyborach. Szczególnie w przypadku przejęcia władzy przez powyborczą koalicję centro-lewicową. Jest to zaleta sama w sobie.

  Dwie partie mogą odebrać Kaczyńskiemu znacznie więcej zwolenników od jednego antyPiSu.
  Przyczyny:
  1) Koalicja, której dominuje Platforma i Nowoczesna nie ma możliwości odcięcia się od neoliberalizmu. W Platformie i Nowoczesnej jest zbyt wielu działaczy uważających, ze problemy spowodowane są niedoborem liberalizmu.
  Wyborcy krytycznie nastawieni do ideologii neoliberalnej będą mieli możliwość wyboru między PiS-em proponującym zastąpienie liberalizmu dyktaturą i lewicą proponującą odejście od neoliberalizmu przy zachowaniu demokracji.
  2) Wyborcy religijni i wyborcy obyczajowo konserwatywni nie godzący się na dyktaturę ciemniaków z PiS, będą mogli z czystym sumieniem głosować na koalicję Platformy i PSL.

  Jeśli będzie wybór między dwoma blokami opozycjonistów, głosy takich wyborców zasilą jeden z bloków opozycyjnych. Przy wyborze między PiSem i antyPiSem ci sami wyborcy wstrzymają się od głosu albo zagłosują na PiS.

  Adam Jezierski

 • losiu4

  Oceniono 1 raz -1

  ht tps://www.youtube.com/watch?v=WVzoocILgz4

  Pozdrawiam

  Losiu

 • patriot.wr

  Oceniono 5 razy -1

  Co tam Kuchciński, najważniejsze, że z takim elektoratem, jak ten wczorajszy w Kostrzyniu na skrzyżowaniu, to możecie PIS najwyżej cmoknąć i pogratulować im większości konstytucyjnej.

 • m.arco

  Oceniono 2 razy -2

  Chyba bardziej się pomylić nie można.
  ----
  Lis wylicza wszystkie grzechy PiS: Chamska i pazerna władza

 • sigillum.2

  Oceniono 4 razy -2

  Byli redakcyjni koledzy redaktora Lisa mają swoje własne zdanie o "kulturze" wymienionego

 • rufus-1

  Oceniono 16 razy -2

  W dodatku bezczelni usunęli taki świetny program jakim był "Tomasz Lis na żywo".

 • Jan Kowalski

  Oceniono 5 razy -3

  "LIS" - ekspert hehehe. Jak peowcy klepali liska po plecach, to byli ok. i nawet Tusk był zapraszany do TV. Nie znoszę Lisa i tak mi i mojej rodzinie już zostanie ...Amen!

 • abcacy

  Oceniono 5 razy -3

  Z jednej strony to dobrze, że demokracja ma takich obserwatorów. Zastanawia mnie jednak to, że ci obserwatorzy są ślepi na jedno oko. zdecydowanie przeinaczając biblijne powiedzenie. Panowie tam nie stoi „Niech nie wie prawica co ukradła lewica” tylko „Gdy natomiast ty spełniasz uczynek miłosierdzia, niech nie wie twoja lewa, co czyni prawa”. Przez 4 lata oprócz hejtu, połajanek, naśmiewania się ze wszystkiego w przekazie TVN, Lisa i Gazety nie ma żadnej pozytywnej oceny. Wniosek jest smutny bo dochodzę do wniosku, że tak dużo lewych wpływów i geszeftów wam ograniczono, że trudno się wam ze stratami pogodzić.

 • ellis25pl

  Oceniono 5 razy -3

  Smieszny te Lis, takiej wladzy jak teraz Polska nigdy nie miala i miec nje bedzie , nareszcie wladza ktora rządzi dla ludzi, slucha ludzi, nie kradnie tak jak poprzednicy. Walczą o Polske , o honor polski o znaczenie polski w swiecie. Lis niech sie schowa. do nory ze swoimi pobratymcami z PO przednich zlodziejskich ekip rządzących. Brawo PIS , brawo Kaczynski!!!!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 19 razy -3

  ha ha ha ha ha ha ha ha mowi to ktos kto zadal od TVP pol miliona za program ha ha ha ha ha ha monthy python nie rowna sie rozrywce jaka moze dac nam dawny funkcjonariat medialny.

 • lukki69

  Oceniono 8 razy -4

  Wrócą postkomuchy i będzie to samo tylko 500+ , CBA i TVP zniknie i będziemy robić laskę Niemcom a nie Amerykanom...no ale demokracja będzie bo wygrają "nasi"...;)

 • janrobin2015

  Oceniono 6 razy -4

  Panowie hipokryci czytalem wasze artykulu z czasow PO-PSL kiedy to tamta wladza latala gdzie i z kim chciala. Stolki byly rozdane wlacznie ze sprzataczkami tylko dla swoich. Nie pisaliscie NIC !!! zero krytyki. Dlaczego np poptzednicy nie wprowadzili regulacji kto i z kim moze latac rzadowymi samolotami. Macie zero wiarygodnosci. Co nieznaczy ze to co robil kuscinski jest calkowicie ok.

 • buwalker

  Oceniono 9 razy -5

  TVP PiS jest tak samo obleśne, jak TVP PO. Nie ma po co włączać telewizora. Transport osób piastujących kluczowe stanowiska zawsze powinien odbywać się w odpowiednich warunkach, Sikorski nie powinien był sam prowadzić samochodu, wracając do domu, kiedy pełnił funkcję ministra, to normalne, że za każdym razem przysługiwała mu obstawa, nawet, gdyby miał to robić codziennie. Oczywiście, przypadek Sikorskiego to wyjątek, nadużycia polityków PO i pogarda dla ogłupionych obywateli dużo bardziej jaskrawe, niż w PiS. W PO to co drugi jak Misiewicz, i taka jest smutna prawda. Z drugiej strony, takie rzeczy, jak narzucanie liturgii katolickiej przez zakaz handlu w niedziele, forsowanie innych tego typu obyczajów w ustawach, faworyzowanie Kościoła, zbijanie kapitału politycznego na generowaniu nienawiści i ksenofobii, to rzeczywiście powinno być obiektem krytyki. Tak na marginesie zamiast 500+, rent, emerytur i innych świadczeń wprowadziłbym bezwarunkowy dochód podstawowy, o czym warto wspomnieć między innymi w związku z wypowiedziami premiera Morawieckiego o eksperymentach społecznych - oczywiście zgadzam się, jestem bowiem zdania, że jeśli ktoś chce prowadzić eksperymenty społeczne, niech je prowadzi tylko na sobie. 500+ to też eksperyment społeczny, zachęcanie do wielodzietności. Pewne tradycje w Polsce to już tylko iluzja, próba rekonstruowania konserwatywnego modelu w naszym społeczeństwie to też eksperyment, inżynieria społeczna, forsowanie schematu niezgodnego z rzeczywistymi trendami. Oczywiście, jeśli ma być 500+ albo nic, to lepiej już 500+, bo inaczej forsę zabierze skorumpowana administracja PO, i kupią sobie nowe samochody, albo pojadą na drogie wakacje.

 • malinajan

  Oceniono 17 razy -5

  1. Kuchciński: Naganne co zrobił, głupie, jak teraz chowa głowę w piasek. Kaczyński powinien coś szybko z nim zrobić.
  2. Loty polityków PO vs loty polityków PiS: To oczywiste, że najważniejsze osoby w państwie latają w celach służbowych. Chciałbym zobaczyć, ile za swoich dwóch kadencji wylatali peowcy a ile w ciągu jednej kadencji - pisowcy. Nie chciałbym, żeby GLOBALNĄ ocenę, kto jest bardziej rozrzutny, zaburzał JEDYNY , naganny przykład Kuchcińskiego.

 • farcry3

  Oceniono 12 razy -6

  Niech już Lis lepiej nie krytykuje PiS bo tylko przez im rosna sondaże. PiS doszedł do władzy dzięki obecnej opozycji i takim "dziennikarzom" jak Lis. Idżcie już lepiej razem ze Schetyną na emeryturę bo inaczej jesienią PiS zdobędzie większość konstytucyjną.

 • ubudubu4

  Oceniono 11 razy -7

  PIS wam złodziejom z PO do pięt nie dorasta...ukradliście 250 mld zł VAT i 150 mld z OFE ..... złodzieje kumple mafiozów.....

 • profnzw

  Oceniono 11 razy -7

  Prrzegląd lotów popieram, ale może by tak sięgnąć np. od 2008 roku i zobaczyć czym może skończyć się powrót PO do władzy?

 • chynek

  Oceniono 23 razy -7

  Spokojnie, to tylko Lis....

 • gr_ub_y

  Oceniono 18 razy -8

  Facet, który za postawienie na środku studia telewizyjnego 2 krzeseł, dostawał milionowe gaże od TVPO, czyli od podatników płacących abonament, oskarża kogoś o pazerność i chamstwo.

  Zachowaj proporcje funkcjonariuszu Lis. Są jeszcze nagrania, nigdzie się nie rozpłynęły, na których słychać w jaki sposób ty "dorwałeś się i uważałeś, że wszystko jest twoje".

 • stagrz20

  Oceniono 14 razy -8

  A wcześniej PO uważało, że wszystko może. Polityków należy odsunąć od władzy. To najgorszy gatunek człowieka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX