Komentarze (230)
Dymisja Kuchcińskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 3

  od dawna wiadomo że dla pisowskich złodziej rozkradanie Polski to nic złego. kałczyński nie raz o tym mówił i dziś to powtórzył

 • marymania

  Oceniono 11 razy 3

  Gdyby nie zbliżały się wybory październikowe, to Kuchciński by nie wyleciał. PiSdecja nie ma absolutnie żadnych zasad moralnych ani etycznych. Kierują się wyłącznie interesem.

 • brave48

  Oceniono 9 razy 3

  Marszałku Ciupciński oddaj laskę … tę małolatę z Ukrainy też!

 • jacmenos

  Oceniono 6 razy 2

  ze smutkiem trzeba przyznać : długa droga Polaków do europejskiej normalności !
  Stary pasat w garażu , to jeszcze nie Europa !

 • rggg

  Oceniono 6 razy 2

  Gensek pierdnął i marszałek poleciał. Jak za komuny. Stworzyli patologiczne państwo w którym prezydent jest figurantem, marszałek jest figurantem i złodziejem, premier jest figurantem i kłamcą a rządzi naszym państwem zblazowany gensek, który nie ma nawet odwagi zrobić prawdziwej konferencji prasowej tylko wygłasza "oświadczenia". Dokąd dojdziemy?

 • artau

  Oceniono 8 razy 2

  Nareszcie. Żegnamy złodzieja. I tak pożegnamy ob. Kaczyńskiego gdy będzie lazł do pierdla

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 2

  Już przedwczoraj napisałem, że prezes zaspał o wiele bardziej, niż 13 grudnia roku pamiętnego.
  Teraz nie skończy się to wezwaniem na MO na 17-tego!

 • stef0909

  Oceniono 6 razy 2

  Odlotowy przegrany i gnom z pełnymi majtami!! warto było czekać///////

 • kralik111

  Oceniono 6 razy 2

  Zlodzieja Lipca Kaczynski tez do samego konca na stolku trzymal, a zwolnil przed samymi wyborami, zeby pokazac, jaki to on uczciwy jest. Coz, wynika z tego, ze wyborcy PiS maja mentalnosc zlodzieja i tacy ludzie im imponuja.

 • seymir

  Oceniono 6 razy 2

  Mieszkańcy Rzeszowa rzeczywiście nie mogą narzekać. Taka postać wybrała ich, by tyle razy... do nich... samolotem... za prawie cztery bańki.
  Powinni zorganizować marsz w obronie marszałka.

 • andrzej.wald

  Oceniono 6 razy 2

  Brakowało tylko by prezes Kaczyński jeszcze zaśpiewał "Polacy nic się nie stało".:-) Z dobrze poinformowanych "źródeł" wynika, że po wyborach będzie realizowany program "Samolot dla każdego". Marszałek Kuchciński w ramach służby Polakom zgodził się być pionierem w tym niezwykle ważnym i trudnym innowacyjnym projekcie mającym uniezależnić Polaków mieszkających w najdalszych zakątkach Polski, w tym w Bieszczadach, zapewniając swobodny przepływ ludzi oraz towarów do stolicy bez konieczności uciążliwej podróży 5-9 h.:-) Absurdalność całej sytuacji oraz sposób myślenia ludzi rządzących Polską to wypisz wymaluj homo sovieticus. Ale jeżeli ktoś myśli, że w PO jest dużo lepiej pod tym względem niż w PiS to może być zaskoczony jak blisko światopoglądowo jednym do drugich. Zresztą najlepiej o tym świadczą transfery na linii PO-PiS. Radek Sikorski kiedyś minister w rządzie PiS, potem u Donalda Tuska w rządzie PO. Jarosław Gowin kiedyś w rządzie PO, a teraz w rządzie PiS. Joanna Kluzik-Rostkowska kiedyś szefowa kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego i posłanka PiS, a dzisiaj posłanka PO. Antoni Mężydło kiedyś poseł PiS, a potem poseł PO. Paweł Kowal kiedyś wiceminister spraw zagranicznych w rządzie PiS, a dzisiaj kandydat PO do sejmu w Krakowie. Jeżeli komuś wydaje się, że tacy ludzie wprowadzą edukację seksualną w szkołach, umożliwią zakup kobietom tabletki "po" bez recepty, uczynią dostępnym in vitro to chyba grzeszy wielką naiwnością. Tylko Lewica daje nadzieję, że w tym kraju może realnie coś się zmienić na lepsze.

 • iwonazetka

  Oceniono 4 razy 2

  I po sprawie. Igrzyska się odbyły, "chleb" co miesiąc wpływa na konto, więc usatysfakcjonowany suweren ponownie zagłosuje na jesieni na to dobre i hojne PiS...

 • arche556

  Oceniono 8 razy 2

  Zrobią Kuchcińskiego prezesem Lotu i będzie git. Będzie mógł sobie polatać. Jak nie prezesem Lotu, to prezesem Orlenu. Zrobi kilka wałków i taki samolot będzie mógł sobie kupić.

 • maw1988

  Oceniono 1 raz 1

  Niczego to nie zmieni. Niestety. Elektorat odbiera to tak. Mógł latać, każdy by korzystał ale trochę przegiał pałke. Przyszedł dobry car i przywołał bojara do porządku. Uczciwy sprawiedliwy Pan, sam jeden pilnuje żeby "nie kradli". No i cały czas daje 500.

 • szpung

  Oceniono 3 razy 1

  To rzeczywiscie kleska bo musieli powtorzyc to co setki razy powtarzal rudokudly zlodziej. Jak to wszystko zaczyna przypominac tamte koszmarne lata i te same teksty wladzy nie zlamoano prawa. Lysa pala drukowal banknoty przedwyborcze nua lamano prawa przez 6 lat pozowolona na 259 mld przewlaszcznego VAT nie zlamano prawa, no nie tak miala wygladac republikanska wlaDZA TAMTYCH SMIECI NIGDY NIE WYBERZEMY JEDNAK JEST TO SYGNAL OSTRZEGAWCZY JAK SZYBKO NOWI UCZA SIE STARYCH NAWYKOW WLADZY.

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 1

  A teraz kochani czas na prześwietlenie zakupu samolotów które sobie złodzieje kupili do latania. Serki milionów bez przetargu, Nacierewicz , Berczynski. To musiałbyś piękny szwindel bo Berczynski aż wille z widokiem na ocean w San Francisco po tym zakupił

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 1

  Punktujące kacyka mafii niech mu pijawa wysiądzie twórcy złodziejskiego układu

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 1

  Punktować Zlodxieja twórcę nafii. Tetaz czas na odświeżenie sprawy okradzenia Bilfigera bo ten złodziej musi za to odpowiedzieć. Mija rok jak peokutaturaZiobey chroni złodzieja w spisob przestępczy.

 • kormo

  Oceniono 5 razy 1

  Jak prezes się odwócił uciekając widać było, że pampers jest pełny.

 • rggg

  Oceniono 5 razy 1

  Nie złamał prawa bo prawo to my!

 • wernyh

  Oceniono 5 razy 1

  Nie byłbym takim optymistą. Nie wiem, co się dzieje w mózgach elektoratu PiS, ale ktoś tak im te mózgi sformatował, że świętym oburzeniem pałali, gdy Sikorski na ich koszt zjadł sobie ośmiorniczkę za 100 zł, nie wzrusza ich natomiast fakt, gdy KC PiS - też przecież na ich koszty - wozi swoje dudy samolotami za miliony złotych.

 • vanad48

  Oceniono 5 razy 1

  Za niedługo pojawią się nowe PiS afery w tym z CBA, spółkami skarbu państwa itp.....to dopiero czubek góry lodowej..na Nowogrodzkiej panika..

 • Poczta Lotnicza

  Oceniono 7 razy 1

  no a co z mrożony aptekarzem piotrowiczem i rodzinnie na swoim karczychem?

 • dziadwawelski

  Oceniono 5 razy 1

  Ten frajer już dawno przegrał życie swoje i brata, którego wysłał w zaświaty !!!!!!!!!

 • leoleo

  Oceniono 7 razy 1

  mamy już sposób na zdeptanie piździelców razem z prezesem - nieustajaca krytyka, chamska i głośna, inna jest niesłyszalna dla pisiaków

 • lyjnin69

  Oceniono 5 razy 1

  ja pissdzielce łąmią DEKALOG
  to trzeba go zmienić ,
  żeby ŻADNEGO pissdzielca NIE MOŻNA PODAĆ DO SĄDU
  szczególnie jarosłąwa k. za sprawstwo kierownicze
  Ala Capone tez w końcu posadzili za podatki

 • jaroslaw.kucypera

  Oceniono 5 razy 1

  Do szanownych ekspertów: mam wrażenie, że cały czas rozumujecie w kategoriach cywilizowanego uprawiania polityki, które to kategorie zupełnie nie aplikują się do tego co teraz dzieje się w tym kraju. Mamy przy władzy skrajnie cynicznych populistów bez jakiegokolwiek programu, z kadrami na pograniczu niepełnosprawności intelektualnej, popieranych przez wyborców o mocno spłyconym i ograniczonym rozumieniu świata w którym żyją. Obawiam się, że ta rzeczywistość rządzi się zupełnie innymi prawami ...

 • lyjnin69

  Oceniono 5 razy 1

  po prostu
  BALI SIĘ RZEZI w sejmie
  ale to dopiero początek
  a propos
  zarzucają Donaldowi Tuskowi loty to on przegrał wybory, czyli wg pissdzielców suweren tak wybrał
  czekam co będzie teraz
  acha jeszcze jedno
  skoro znalazły sie (BYŁY) wszystkie loty i listy pasazerów za rządów Donalda Tuska sprzed 5 lat
  to co z listami z ostatnich 4 lat - ZNISZCZYLI DOWODY na to są paragrafy i to grube

 • brrr3

  Oceniono 5 razy 1

  Teraz ludzie gremialnie zagłosują na POKO . Wreszcie się doczekali programu. Jest "odlotowy" :-)

 • wieraku

  Oceniono 5 razy 1

  Panie Kaczyński! Muszę poinformować Polaków, że kończy się w Polsce kaczyzm. Jest Pan starym, złośliwym człowiekiem. Umie Pan kłamać, prowadzić narrację i retorykę godną swojego mistrza Putina, Hitlera? Obraża Pan nas, dzieli na gorszy sort. To do jakiego sortu Pan należy? Chciałabym, żeby Pan stanął wreszcie przed sądem i został dobrze osądzony przez sądy, które które powstaną z ruin przez Pana stworzonych.

 • zbyszan

  Oceniono 5 razy 1

  Zwykłą mentalność Kalego : Jak Kali ukraść karabin to dobrze a jak Kalemu ukraść karabin to źle :) Tyle w temacie :)

 • vomitorium1

  Oceniono 5 razy 1

  "Przebijało z niego poczucie, że coś się zmieniło, urwało."
  zapewne także
  w wierchuszce pisu
  bo do tej pory
  każdy sobie mówił
  wiem
  że jestem świnią bez charakteru
  i to co robię to nie jest koszerne
  ale jak coś
  to prezes mnie obroni
  (a od dziś
  się zmieniło i urwało)

 • Zyndram Zmaszkowic

  Oceniono 5 razy 1

  Za 500 zł ciemny lud zza Wisły wybacza im każde świństwo. Obudzi się jak zwykłe po szkodzie gdy Polskę szlag trafi i zaczniemy pisać cyrylicą.

 • greeg99

  Oceniono 5 razy 1

  w 21 wieku w państwie rzekomego prawa, z rzekomym trójpodziałem władzy i rzekomym prezydentem wychodzi na mównice szeregowy poseł i oświadcza "prawa nie złamano" - kuriozum polonicum

 • mietekkowalski

  Oceniono 7 razy 1

  "PiS się skończył!" odc. 2458

 • hegemon123

  Oceniono 13 razy 1

  COŚ PIĘKNEGO
  Wreszcie ktoś robi coś z tymi przelotami!!

  Brawo PiS

 • wieraku

  0

  Panie KACZYŃSKI, skończył się w Polsce Kaczyzm. I pana rola w Polsce. Marzy się panu rola Putina. My nie wyrażamy zgody. Niech Pan odejdzie

 • getz54

  0

  Przy okazji tej konferencji poznaliśmy nowy gatunek piranii. Obok rzecznika Mullera przedstawicielem tego gatunku jest tez kolega Fogiel. Po wysłaniu eksponatów z parku jurajskiego do Brukseli, piranie zajęły ich miejsce. PiS ujawnił niewidocznych dotąd operatorów sceny, pracujących za kulisami polityki. Te piranie atakują niezwykle brutalnie. Mozna to zaobserwowac w studio TVN24, do którego są masowo wysyłani. Ich chamska buta, obrazanie osób równiez zaproszonych do studia, arogancja, i to co teraz staje się w tej kampanii wyborczej copyright PiS-u, bezczelne kłamstwa. Bez zadnego wstydu, bez mrugnięcia okiem, wykrzyczane kilkakrotnie pewnym, donośnym głosem, zgodnie z zasadą, ze kazde kłamstwo wypowiedziane wielokrotnie staje się prawdą. Przekonała się o tym pani Kolęda- Zalewska, i pan Ryszard Kalisz, przekonuje się o tym codziennie pan Morozowski. Szambo z tv republika, tv trwam, które wybiło w TVP Info, rozlewa się na inne media. Zdarza się. Te piranie swoją aparycją nie przypominją juz tych ohydnych zombie, które wywieziono do Brukseli, oni mają zagospodarowac młodych, wykształconych, cynicznych cwaniaczków, przerobic ich na piranie. Przyciągnąc ich do bolszewików, rozdac w nagrodę stanowiska w sądach, prokuraturze, spółkach skarbu państwa, w mediach, w administracji państwowej. Oni mają pomóc bolszewikom w przejęciu państwa. Kaczyński jest groznym psychopatą, on nie moze w nadchodzących wyborach zdobyc parlamentarnej większości, bo zrobi z tego kraju Gułag. Na szczęście wybór mamy, nie musimy głosowac na bolszewików z PiS, ani na PSL z faszystami od Kukiza XV. Koalicja Obywatelska i nowa Lewica z Wiosną pozwolą nam nadal zyc w państwie demokratycznym w strukturach Unii Europejskiej.

 • rbik53

  0

  .
  Czy w końcu Mlaskacz kłamał mówiąc, że prawo nie zostało złamane, czy też prawdę mówił?
  Jakoś dziwnie zero komentarzy w audycjach na ten temat.
  .

 • dmbdmb

  Oceniono 4 razy 0

  A u was biją murzynów!

  PiS miało być lepszą partią, bardziej etyczną, miało zwalczać układy, i co?
  Wyszło szydło z worka.

  PiS to DOJNA zmiana. I jak to skomentował ich sympatyk (chyba) - "kradną, ale się dzielą". No cóż, mentalność chłopa pańszczyźnianego została dopieszczona.
  I to ma być prawo? Ze sprawiedliwością też różnie bywa - jak chociażby w sprawie pobić spokojnych ludzi i słynnym "nie popieram ale rozumiem".

 • jacmenos

  Oceniono 4 razy 0

  Pisowski suweren wszystko łyknie ! Wina Tuska i już ! Kampania opozycji powinna być skierowana do tych co nie chodzą na wybory !!! Muszą iść i wyrazić sprzeciw ! Hasło :
  nie zgadzam się aby politycy i ich nominanci okradali mnie , moje dzieci i mój kraj !!!

 • czechy11

  Oceniono 4 razy 0

  Kradniem ale jest to zgodne z noszym prowem. Tak nam dopomusz proboszcz bredzacy kłamliwym ideologiem katolickom, która zamordowała tylu ludzi co komuna o faszyzm razem wzinte

 • jacmenos

  Oceniono 4 razy 0

  Dojechać Naczelnika za Srebrne Wieże ! Nie odpuszczać ! Dojechać Macierewicza za Misie , za demolkę armii , za zdradę WSI ! Dojechać Szydło i ministrów za premie ! Dojechać Morawieckiego z działki , za miskę ryżu !
  Jak opozycja tego nie zrobi to niech spadają na drzewo !

 • jacmenos

  Oceniono 4 razy 0

  Mentalność PISiora ? Somsiad kradnie , jo kradne , moje ojce kradli - to co sie bede fantował ,że w Warszawie tyż kradnom !

 • snook70

  Oceniono 4 razy 0

  Stary dziadu a nie prezes. Jego braciszek to dopiero latał i korzystał z przywilejów.

 • stan47.emeryt

  Oceniono 4 razy 0

  Nie złamał prawa - pisowskiego. Wg prawa pisowskiego - można kraść, kłamać, oszukiwać - dopóki cię nie złapią. A jak już złapią za rękę - to nie moja ręka - to ręka Tuska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX