Kancelaria premiera publikuje wykaz lotów Donalda Tuska w trakcie dwóch kadencji jego rządów

Były premier od końca listopada 2007 roku do września 2014 latał 573 razy. W tym zestawieniu znalazły się wszystkie loty różnymi samolotami i śmigłowcami.

Donald Tusk latał najwięcej ze wszystkich premierów, których loty ostatnio opublikowała kancelaria, ale jego zestawienie zawiera połączenia z siedmiu lat czyli obu kadencji. Pierwszy lot jest datowany na 30 listopada 2007 r., a ostatni na 5 września 2014 r.
W tym zestawieniu znalazły się wszystkie podróże różnymi samolotami i śmigłowcami. co warto zaznaczyć samych lotów jest więcej niż 573 bo niektóre pozycje zawierają kilka przelotów, które odbyły się w czasie jednej podróży.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu kancelaria opublikowała już loty premier Beaty Szydło, która korzystała z różnych statków powietrznych 164 razy oraz premier Ewy Kopacz. Następczyni Donalda Tuska latała 47 razy.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Kancelaria premiera publikuje wykaz lotów Donalda Tuska w trakcie dwóch kadencji jego rządów
Zaloguj się
 • rastablaster

  Oceniono 4 razy 2

  W garniturkach wyglądają jak karaluszki biegające po kuchni.

 • szpung

  Oceniono 5 razy 1

  Wam to mr switek wszystko trzeba pokazac npisac wytlumaczyc. Rudokudly premnierowal 90 miesiecy o 90 za dlugo, ale dosc dygresji zatem srednia na miesiac, to cos ponad szesc razy. To rzeczywiscie niewiele w porownaniu z nastepczynia, ktora w zaledwie szesc miesiecy wylatala 85 razy, dajac srednia 14 lotow na miesiac.

 • marswitek

  Oceniono 7 razy 1

  Podajcie liste lotow na miesiac, Tuska i innych a nie zucajcie jednej cyfry ktora kreuje zwichrowany obras. Kuchcinski. Morawiecki czy soltysowa latali na miesiac znacznie czesciej niz Tusk.

 • marswitek

  Oceniono 5 razy -1

  Ziobrze scierwo bedzie scigac teraz a wieszajacych na szubienicach oleje. pis-dzielstwo sie szezy.

 • vian

  Oceniono 4 razy -2

  Jedna banda!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX