Komentarze (67)
Komentarze o zatrzymaniu Frasyniuka. "Jarosław Kaczyński się podśmiewa nad atlasem z kotami, że mógł się tak zemścić"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jtby

  Oceniono 1 raz -1

  Dla tow. Małego faktyczni opozycjoniści, którzy byli represjonowani za swoją działalność i zaistnieli w społecznej pamięci jako symbole antykomunizmu, są jak kolonia wrzodów na d.pie. Jak by tow powiedział mój dziadek: z tow. Małego był taki opozycjonista jak z koziej d.py trąba. Małego, te wrzody musza boleć, ale widać, że i smród i ropa nie przeszkadzają wielu przypupaśnym, byly by tylko coś udoić z dojnej zmiany.

 • brzmski

  Oceniono 5 razy -1

  sierakowski - jak gdyby wieczorowo-zaocznie studiował, w łomży np. ...
  psychologię kliniczną

 • tornemorgren

  Oceniono 13 razy -3

  Obrzydliwa klakiernia! Czym wy się niby różnicie od gniotów z TVP INFO?! No czym?
  Tamci są nawiedzeni, przaśni i nieokrzesani, ale w pewnym sensie im się nie dziwię, bo muszą jakoś sobie poradzić z propagandą uprawianą przez Agorę i TVN. Macie więcej kasy, ladniejsze buźki, lepsze czołówki i lepszych wydawców, ale jesteście tak samo zakłamani jak ta hołota od Kurskiego!
  W czym lepsze są brednie Sierakowskiego od bredni Terlikowskiego?

 • kaczkowski12

  Oceniono 9 razy -3

  I dobrze jest,Fransyniuk po doświadczeniach z milicją wiedział,że nie ma co sie stawiać,bo mozna dostać wp..ol,grzecznie dał sobie założyć kajdanki i powieźć się do OLeśnicy.Tylko dlaczego nie dał się odwieźć do domu to juz nie rozumie,czyżby milicja też nie odwoziła?

 • anonimowy83

  Oceniono 12 razy -4

  Później wszyscy "oburzeni" będą "pilnować" Konstytucji a jak dzisiaj
  prowadzone są rutynowe działania to jest oburzenie.

  #stojezaprawem

 • 43norbert

  Oceniono 7 razy -5

  Newsweek, powinien juz byc dawno zakazany w Polsce. Toz to szmatlawiec SB-cki ciagle opluwajacy Polske. I nie dziwie sie ze takie moralne zera jak Wielowiejska czy Sierakowski pluja na Polske i polski rzad. Lewacy zrozumcie to wreszcie ze czasy poblazania skonczyly sie bezpowrotnie. I nie ma juz rownych i rowniejszych. To co dzis i nie tylko dzis wyprawia Frasyniuk musi budzic odraze. I niestety my byli opozycjonisci dzis wstydzimy sie za niego. Lepiej zeby juz odszedl ze sceny politycznej, bo jego karygodne wyczyny nie przysporza mu sympatykow!

 • tornemorgren

  Oceniono 13 razy -5

  A skąd Władek Frasyniuk, kierowca autobusu wziął w 1990 roku szmal na zakup kilkunastu ciężarówek? Dziś taki wydatek to majątek, a co dopiero wówczas! Ano świadkowie tamtych czasów określają jednoznacznie, na podstawie relacji samego Władka, że dostał pożyczkę. Niby nic dziwnego. Dzisiaj nic dziwnego, ale w 1990 roku? Okazuje się, ze pożyczył kasę od bandziorów związanych z wywiadem wojskowym, co potwierdzają liczni świadkowie tamtych czasów.
  Dziś lansuje się na opozycjonistę...

 • rafiol

  Oceniono 7 razy -5

  Nie wiedzialem, ze dozyje. Dawna "Solidarnosc" aresztuje sie nawzajem. Zdebialem.

 • ambion2015

  Oceniono 11 razy -7

  Brawa dla Policji i Prokuratury za skuteczne działania wobec pana Frasyniuka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX