Komentarze (140)
Pisarka Manuela Gretkowska o zdjęciu polityków PiS i młodziutkich gimnastyczek. "Obraz żenady. To kwintesencja tego, co rząd robi z kobietami"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  Dziewczynki prezentuja swoje umiejetnosci taneczno-akrobatyczne, ale dlaczego "napalone samce, napalone byczki", jak mawia J.Brudzinski-Jojo, siedza tak blisko? Widac usmiechy i zadowolenie na twarzach "satyrow": Sellina, Czarneckiego, Szczerskiego i A.Dudy no i oczywiscie biskupa. A fe, fe, fe panowie, nie wszystko wam wypada i nie wszystko wolno. Sprawowanie wladzy nie upowaznia do niczego takiego, poszaleliscie. Kiedys "WLADCA" wybieral z tlumu bialoglowy jako naloznice albo do igraszek a wy cieszycie sie jeszcze przed igraszkami? Wstyd mi za was i za wasza moralnosc. Mialo być tak dobrze a jest paskudnie.

 • curious2003

  Oceniono 3 razy 3

  "Polish girl" w nawiązaniu do do "China girl" David"a Bowie'go i pompowania na plaży.

 • vontomke

  Oceniono 3 razy 3

  Trynkiewicze

 • sselrats

  Oceniono 3 razy 3

  Zdjecie pokazuje, ze teraz obywatele do nowj wladzy ustawieni otworem.

 • yosemitesam

  Oceniono 2 razy 2

  Powinna nastąpić zamiana - dziewczynki mogłyby wystąpić w Tańcu z Gwiazdami a dla biskupa, obu Dudów i Szczurka mogliby się powyginać Popek z Różalem.

 • oloros11

  Oceniono 4 razy 2

  niczego innego po nich nie oczekuje - to jest obraz polskiego kaTolicyzmu - podrecznikowy wrecz - to nie sa poza tym politycy - profesjonalisci maja instynkt do takich sytuacji - a to jest zbieranina wiesniakow ktorzy udaja kogos innego - generalnie Polacy to sa tacy Rosjanie udajacy Francuzow -
  ale zgoda co do jednego - pokazuje jak w soczewce role kobiety w tym polskim piekielku - i co gorsza wiekszosc kobiet nie ma im tego za zle - garstka protestuje - i chwala im za to
  generalnie Polska pasuje do cywilzowanej czesci Europy jak krowa do siodla

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  W przypadku celebrytek nie chodzi o jakieś tam krocze, ale o OKOLICE BIKINI.
  no raczej.

 • eclipse23

  Oceniono 2 razy 2

  okupant w środku myśli o seksualnym okrucieństwie wobec dziecka, w około pożyteczne koczkodany,.jest też nikodem dyzma wykobzany z parlamentu eu

 • pollako

  Oceniono 4 razy 2

  Oba dudy się napalają, Czarneckiemu leci ślina a purpuratowi to zwisa go to nie jego gust.

 • alicia.online

  Oceniono 6 razy 2

  Czym to się różni od tańca brzucha haremu przed "władcami"??? Niczym. Faceci mają takie same obleśnie uślinione m...y.

 • bartooolooo

  Oceniono 1 raz 1

  Lata mijają, ale temat dzieci uwikłanych w różne zespoły pieśni i tańca, sekcje gimnastyczne, harcerstwo, konkursy na modelki czy śpiewacze nie mija.

  Rodzice rekompensują sobie stracone młodości, niepowodzenia, i pchają dzieci w aktywności które by sami chcieli podjąć - a już nie mogą. Bez patrzenia, czy dziecko chce czy nie. Manipulując, przekupując czy zastraszając.

  Takie sekcje czy kursy, obozy, to raj dla efebo i pedofili. Zaślinieni "działacze" zaglądają pod sukienki, podglądają, obiecują lepsze prowadzenie w sekcji za usługi. To pokłosie jeszcze czasów choćby 19 wieku, gdzie młodziutkie tancerki i aktoreczki musiały pełnić rolę pań do towarzystwa; pokłosie lat tzw. komuny, gdzie trenerzy robili co chcieli ze swoimi wychowankami, a sprawy zamiatano pod dywan. Tak jak teraz zbrodnie wobec dzieci popełniane w Polsce przez kler katolicki.

  Kiedy patrzę na te wygibasy tych dziewczynek, przychodzi mi do głowy jeszcze jedno. Jak można zmuszać dziecko do tak nienaturalnego "sportu". Zaiste, obrazki z komunistycznej Korei czy totalitarnych (do których Andrzej Dupa latał sliniąc się usłuznie, o Tybecie czy Ujgurach się nawet nie zajękniując) Chin się same skorelowane narzucają.

  Zwatykaniona hołoto PiSowska - ręce precz od dzieci !

  Watykan musi kiedyś odpowiedzieć za swe zbrodnie.

 • topjar

  Oceniono 1 raz 1

  Może używajmy słów Polskich i zrozumiałych, ten lans językowy kojarzy mi się z licealistkami.
  Co do nadużywania greckich słów,to mizoginia pasuje do zdjęcia jak pięść do nosa.

 • blue.badyl

  Oceniono 1 raz 1

  i jeszcze te kobiety w dalszych rzędach- zaprawdę - Alegoria Lechistanu

 • derylski

  Oceniono 3 razy 1

  Przygłupy z PO zróbcie z tego przedwyborczy plakat i wygracie w w cuglach - to jedyny sposób zeby pozbyć sie pisowskiej gangreny

 • cromio

  Oceniono 5 razy 1

  Stu, puk, pani Gretkowska! Jest jeszcze rozum u Pani, czy zacietrzewienie zabrały cały i wyszło?
  Jestem akurat co do zasady antyPiSem a nawet racjonalnym feministą ale Pani wszystko kojarzy się z dópą, jak chusteczka żołnierzowi w dowcipie.

 • Mieszko Pierwszy

  Oceniono 5 razy 1

  Dziwi mnie, że nikt nie ma pretensji do rodziców tych dziewczynek.
  Zamiast zapisać je na dodatkowe zajęcia z matematyki, informatyki czy astronomii wybrali im takie mało intelektualne zajęcie.

  Dlaczego nikt z oficjeli nie wyszedł ? Ja też bym prawdopodobnie nie wyszedł aby nie urazić gospodarza i nie zrobić przykrości samym dziewczynkom.

  Szkoda,że z powyższego artykułu nie sposób dowiedzieć się kto był pomysłodawcą i organizatorem tego występu.

 • swobodan1

  Oceniono 5 razy 1

  Mam pytanie dlaczego w programach w telewizji TVN i Polsat pokazuje się
  krocze tancerek szczególnie gdy odznacza i jest bardzo widoczna szpara zwana
  cipką na majtkach.

 • dziadekjam

  Oceniono 5 razy 1

  A tam z tyłu jakaś "małpa w czerwonym" też zadowolona. Lesba czy co? :-)

 • bartooolooo

  Oceniono 2 razy 0

  Dobry wywiad, tekst z profilu Pani Gretkoskiej świetny. Niestety, prawdziwy.

  To straszne, jak się w polsce dzieciom, w szczególności dziewczynkom zabiera dzieciństwo. Potworne, jak się je seksualizuje, stręczy, jak zmusza do wchodzenia w role będące w świetle dzisiejszej wiedzy i możliwości w cywilizowaych krajach - totalnie archaicznymi.

  Totalne buce u władzy, wespół z pedofilskim kościołem katolickim przejęły rząd dusz w tym zbankrutowanym moralnie do cna kraiku ... Syf, kiła, mogiła ...

  Dzieciaki, w....e z tego horroru jak najprędzej możecie za granicę. polska bowiem wstała z kolan.

 • curious2003

  Oceniono 4 razy 0

  Billy Idol "Sweet sixteen" i David Bowie "China girl". Katolicka obłuda chciałaby pociupciać świeże mięsko. Haha.

 • Krzysztof T

  Oceniono 4 razy 0

  Jeszcze tylko list Giertycha, przepowiednie Marcinkiewicz, opinia Petru i bezstronna ocena człowieka z lasu - Cimoszewicza i temat zdjecia gimnastyczek mamy wyczerpany! Oby zdążyli przed Wielkanocą! PS. Pamietajcie o babci Jadzi.

 • pawelo73

  Oceniono 4 razy 0

  Biorąc pod uwagę takie baby jak Gretkowska, to duma być mizoginem. W końcu mamy tu do czynienia z mizoandrią w czystej postaci, nie mamy o czym dyskutować, nie podoba się to wypad, w ślad za grafomanką Paulinką Młynarska

 • distepfano

  Oceniono 6 razy 0

  Czy to prawda, że w kuluarach sprzedawano wibratory oraz Viagrę. PO co ?
  Jaki był cel tej całej machiny perwersji wśród polityków i biskupa ?

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 2 razy 0

  To zdjęcie to kwintesencja kaszyzmu.

 • eclipse23

  Oceniono 2 razy 0

  popatrz synku, tak wyglada lepszy sort

 • Oceniono 10 razy 0

  Zabronić gimnastyki. Zabronić zakładania obcisłych strojów. Zabronić publicznych występów. Nakazać noszenie czadoru/burki (niepotrzebne skreślić) aby nie wzbudzać niezdrowego podniecenia/kudłatych myśli.
  I w ten oto sposób, czołowa feministka może podać rękę Ajatollahom.

 • mczes57

  Oceniono 4 razy 0

  Kto to zorganizował? Teraz robi się z tego cyrk polityczny. Czy pomyśleliście o tych dzieciach i rodzicach ? Zboczeni jesteście wszyscy , co się tym podniecacie i nakręcacie spirale tego chorego zboczenia. Głodnemu zawsze chleb na myśli.

 • cityremade

  Oceniono 1 raz -1

  Ja bym tak mocno nie obwiniała polityków i biskupa. dziewczynki biorą najwiecej przykładu z otaczających je dorosłych kobiet.

 • marecky666

  Oceniono 1 raz -1

  Jasne. Alimenciary maja sie w tym Kraju bardzo dobrze...

 • Zenon Benke

  Oceniono 11 razy -1

  P. Gretkowska . Lekarze w Tworkach czekaja i maja dla pani wolne miejsca .Zycze szybkiego powrotu do zdtowia.

 • saves

  Oceniono 9 razy -1

  To jeszcze niech połączy wybuch wulkanu w Indonezji ze srającym na chodniku psem sąsiada. Jak widać, nie ma dla niej rzeczy niewykonalnych. Zdjęcie przedstawia występ, a nie jakąś chorą, pornograficzną sytuację i ciężki los kobiety w Polsce. Cóż, jeśli cierpi się na permanentne niedopchnięcie, to i z seksem wszystko się kojarzy.

 • parsom

  Oceniono 7 razy -1

  Szczerze mówiąc nie wiem kogo tu bardziej poj... Organizatorów tego występu czy pałających oburzeniem komentatorów? Bo Gretkowską tutaj to na pewno - jakby tam chłopcy ćwiczyli, to byłoby inaczej?

 • hihihihi

  Oceniono 13 razy -1

  To wszystko racja ale poniżanie i instrumentalizowanie ludzi działa w obu kierunkach. Wystarczy wspomnieć spędy młodych chłopaków zmuszanych podczas komisji poborowych do demonstrowania swoich genitaliów lekarzom i lekarkom w asyście młodziutkich przypadkowych protokolantek.

 • Krzysztof T

  Oceniono 2 razy -2

  Jeszcze tylko list Giertycha, przepowiednie Marcinkiewicza, opinia Petru i bezstronna ocena człowieka z lasu - Cimoszewicza i temat zdjecia gimnastyczek mamy wyczerpany! Oby zdążyli przed Wielkanocą! PS. Pamietajcie o babci Jadzi.

 • anders76

  Oceniono 2 razy -2

  Faktem jest, ze ci patrzacy to wyraznie co najmniej drugi garnitur polskich "elit" i nie maja zadnej kultury bycia, w tym jakiegos chociaz opanowania. Drugi fakt, ze dziewczynki sa zbudowane jak dziewczynki co moze buylo przez chwile wyrazniej niz zazwyczaj widac, gdyby to byli chlopcy w podobnych strojach to tez mozna by sie domyslic, ze sa zbudowani jak chlopcy. Oddalanie gimnastyczek od widowni zasadniczo by nic nie zmienilo, zalozeniem bylo pokazanie sprawnosci a nie demonstracja powszechnie znanej anatomi. Tyle co bylo u nich widac to na kazdym sportowym pokazie, tancu na lodzie czy innym balecie tez widac.
  Problem jest dopiero w komentarzach nawiedzonych pan, ktore staraja sie wmowic widowni i nam wszystkim, ze to krzywda, ze dziewczynka jest zbudowana jak dziewczynka a aktualna publicznosc ulegla niezdrowym emocjom, czego ja jakos na ich twarzach nie dostrzegam.
  Gratuluje pannom gimnastyczkom, wiele godzin ciezkiej pracy je kosztowalo takie opanowanie ciala. Zdrowia i powodzenia w tym sporcie Wam zycze.

 • Harald Wessling

  Oceniono 14 razy -2

  Każdemu kogo by uchwycono w tej pożałowania godnej sytuacji … powtarzam KAŻDEMU, można było zrobić takie głupie zdjęcie. Wystarczyło poczekać z aparatem. Papież Franciszek, Anna Dymna, Robert Lewandowski i moja mama też mieliby dziwne, głupie miny. Ja też. Ty też. Nabijanie się z tego niefortunnego zajścia, komentowanie go i dorabianie do niego ideologii (polityki) to dziecinada. :(

 • wuetend

  Oceniono 3 razy -3

  Tydzień wałkujecie temat niefortunnego zdjęcia? Jeśli wy tak serio, to nie dziwcie się, że WAS pies z kulawą nogą później serio nie traktuje.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 11 razy -3

  Czy ktoś oprócz kilku tysięcy przedstawicieli michnikowego ciemnogrodu zwraca jeszcze uwagę na wariatki pokroju Manueli albo pajaców w typie Lisa czy Żakowskiego? Nie, i dlatego jesteście jeszcze zabawniejsi w swoim małym ciemnogrodzie :-)

 • kasiapanowie

  Oceniono 11 razy -3

  Chyba organizatorom brakło dobrego smaku i wyczucia ?

 • Ela Okularek

  Oceniono 8 razy -4

  W sytuację "półpornograficzną" !?
  Czy jej coś mózg zeżarło? Wszystko jej się kojarzy z pornografią????

 • swobodan1

  Oceniono 7 razy -5

  Od początku tego tygodnia obowiązującym strojem dla dziennikarek i zaproszonych
  gości w Tok FM są barchanowe majtki.Poprzednio u pani Manueli Gretkowskiej można
  było zauważyć duże wiszące wargi sromowe ale gdy obecnie ubrała barchanowe majtki
  były one już nie widoczne.

 • pedro.666

  Oceniono 5 razy -5

  No dobra, a jakby tam siedziały stare baby, a na podłodze wyginali się faceci w trykotach, to co by to było? Pokaz gimnastyczny? Czy mizoandria (trudne słowo)?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX