"Kandydat Jaki ma bardzo wygodne obietnice". Gronkiewicz-Waltz znowu kpi i podaje przykłady

FRANCISZEK MAZUR

Prezydent Warszawy nie odpuszcza Patrykowi Jakiemu, który ma być kandydatem PiS na jej stanowisko. Gronkiewicz-Waltz opublikowała kolejnego tweeta, w którym kpi z polityka partii rządzącej.

"Kandydat Jaki ma bardzo wygodne obietnice" - zaczyna swój wpis polityczka Platformy. Następnie sugeruje, że wiceminister Jaki obiecuje to, co inni już dawno zrobili lub właśnie robią. "Obiecał darmowe parkowanie dla samochodów elektrycznych, które jest już gwarantowane ustawą" - podaje przykład. Następnie Gronkiewicz-Waltz krytykuje Jakiego za to, że obiecuje to, co robi już Polska Grupa Energetyczna. "Chce stawiać ładowarki, które i tak stawia PGE".  

"Wcześniej obiecał most, który buduje GDDKiA" - kontynuuje prezydent Warszawy. Swój wpis kończy kpiarską hipotezą, na temat kolejnej obietnicy Patryka Jakiego. "Czekamy na obietnicę dokończenia I linii metra..." - konkluduje Gronkiewicz-Waltz. Patryk Jaki (jeszcze) nie odpowiedział na jej wpis, który zyskał sporą popularność na Twitterze.

To nie pierwszy raz, gdy Hanna Gronkiewicz-Waltz wbija szpilę Patrykowi Jakiemu. Członkini Platformy, która jako kandydata na swojego następcę popiera Rafała Trzaskowskiego, wczoraj wytknęła politykowi PiS, że obiecuje warszawiakom walkę ze smogiem, choć jako poseł głosował przeciw ustawie antysmogowej.

Zobacz także
 • Związkowcy z JSW wybierają się do Warszawy. W poniedziałek protest pod ministerstwem
 • Wiceprezydent Gdańska spotkał się z matką zabójcy Pawła Adamowicza. "Oni też przeżywają swój dramat"
 • Niemal puste ławy PiS podczas minuty ciszy na sesji Rady Miasta w Łodzi. Radni innych klubów uczcili zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Radni z Łodzi uczcili pamięć Pawła Adamowicza minutą ciszy. Ławy PiS niemal puste
Komentarze (5)
"Kandydat Jaki ma bardzo wygodne obietnice". Gronkiewicz-Waltz znowu kpi i podaje przykłady
Zaloguj się
 • jasiekiera

  Oceniono 3 razy 1

  Nie jest wazne jaki jest Jaki. Wazne jest ze ten z Nowogrodzkiej przykaze swojemu ciemnemu elektoratowi glosowac na niego, a ciemny zrobi to co mu sie kaze.

 • 2zero

  0

  Prezes każ popełnić seppuku i chociaż bez radości to trzeba będzie.

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  Pani prezydent Gronkiewicz - Waltz "Cela + czeka" !

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 9 razy -3

  Jaki Jaki jest, każdy widzi.
  Jest jak każdy przydupas szczerbatego karła.
  Ale to pudrowane, fałszywe babsko, też należałoby wstawić do antykwariatu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM