Na wakacje zabierz ze sobą TOK FM! Dostęp do audycji w internecie teraz o 15% taniej

Chcesz podczas urlopu zostać na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie? Wakacje to świetna okazja, żeby posłuchać podcastów TOK FM - teraz w niższej cenie! Najważniejsze tematy, pogłębione analizy, znakomici goście, przystępne i ciekawe formuły programów. Zapraszamy do słuchania!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROMOCJI

O najważniejszych wydarzeniach poinformują Cię Jacek Żakowski, Dominika Wielowieyska, Piotr Kraśko, Jan Wróbel i Dorota Warakomska w codziennym Poranku w TOK FM.

Najważniejsze tematy wezmą pod lupę Karolina Lewicka, Agata Kowalska, Piotr Najsztub i Mikołaj Lizut w Analizach, Wywiadzie Politycznym i Prawda Nas Zaboli.

Podsumowań i komentarzy dostarczą Wybory w TOKu Dominiki Wielowieyskiej, Świat Się Chwieje Grzegorza Sroczyńskiego i Trzódka Jacka Żakowskiego z udziałem m.in. Tomasza Lisa.

Ale nie samą polityką człowiek żyje. Wakacje to świetny czas, żeby na hamaku, plażowym kocu, albo prowadząc samochód posłuchać o filozofii, psychologii i historii:

Ale to i tak nie wyczerpuje bogactwa tematycznego, które oferuje archiwum audycji TOK FM. 

Wszystkie audycje sprawdzisz pod tym linkiem.

Mamy też audycje tworzone wyłącznie do internetu - sprawdź nasze dodatkowe podcasty!

Listę dodatkowych podcastów znajdziesz pod tym linkiem

Najważniejsze tematy, pogłębione analizy, znakomici goście, przystępne i ciekawe formuły programów - na wakacje 15% taniej. Zapraszamy do słuchania!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (1)
Na wakacje zabierz ze sobą TOK FM. Dostęp do audycji w internecie teraz o 15% taniej!
Zaloguj się
  • cynnik2

    0

    wystarczy, że słucham tych idiotycznych, robionych po polskiemu, w kółko powtarzanych reklam. Właściwie to TOK powinien w ramach wakacyjnych promocji dopłacać słuchaczom za katowanie ich intelektu tematami pt. smród z ust czy zakażenia intymne z upławami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX