Komentarze (106)
Kraśko do Morawieckiego. Komentarz do występu premiera w Parlamencie Europejskim
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • miro26.56

  Oceniono 16 razy 6

  sługus kaczego dyktatora jak zwykle kłamał jak cała pis-bolszewia.!!!!

 • Bogdan Gawlik

  Oceniono 9 razy 5

  Dziś, gdy obserwuję premiera Morawieckiego coraz bardziej widzę w nim "bankstera" niż premiera. On nie dba o interes Polski tylko o własny i PiS.
  Zagłosuję na każdy ruch, który obieca postawienie tych przestępców łamiących Konstytucję RP przed Sądem.

 • jndy

  Oceniono 7 razy 5

  Premier Matołusz M. osiągnął to, że gdy tylko pojawia się na ekranie to przełączam na inny kanał. Żeńujący sposób jego wypowiedzi, niezależnie od poruszanego tematu, powoduje niemożliwość słuchania tych "przemyśleń". To już Szydło- Broszka była mniej denerwująca, bo nikt od niej nie oczekiwał intelektu.

 • eva01

  Oceniono 8 razy 4

  Tak samo myślę jak Pan. Rząd wybrany w demokratycznych wyborach, ale stworzony głosami co piątego Palaka nie może mówić np.moim głosem. To oni podejmują decyzje, z którymi nie zgadza się większa część Polaków, a swoimi błędami mówią głosem POLAKÓW. Rządzcie tak, aby przekonać do siebie normalnych Polaków -nie PO Wstańcie z kolan Watykanu.

 • gerardpolak2

  Oceniono 4 razy 2

  pisowcy łżą jak psy....

 • di.priv

  Oceniono 8 razy 2

  Morawiecki szykuje się na wybory prezydenckie, wychowany na kolejnego katolickiego zbawcę ludu pracującego miast i wsi, historia kołem się toczy

 • dependo

  Oceniono 12 razy 2

  Widzę, towarzysze, że cenzurujecie post? W takim razie żegnam! Gnijcie sobie we własnym sosie!

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 10 razy 2

  Wielki szacunek za wyważone, prawdziwe słowa o "premierze".
  TO prawda - Morawiecki, ani nie jest Polską, ani nie jest wyrazicielem opinii Polaków.
  Jest premierem rządu, który na ewidentnych przekrętach, mających na celu zdobycie władzy absolutnej, chce się utrzymać maksymalnie długo. Nie piszę - na zawsze. Bo jak pokazuje polska historia - na zawsze - nie wytrzymał system narzucony nam po '44 roku ub.w.
  Morawiecki - celowo nie używam grzecznościowego zwrotu "pan", jest oszustem, oszukującym pewną część elektoratu, legitymizującym dokonany zamach stanu i działający na rzecz rozpadu państwa demokratycznego.
  Morawiecki, niczym pewien Jezuita - Escobar (nomen omen), stosuje się do zasad kazuistyki prawnej, a nie do uniwersalnych, demokratycznych i transparentnych zasad, jakim prezentować winno się nowoczesne, solidarne i uczciwe, demokratyczne państwo. A właśnie ku takiemu modelowi zmierzała Polska, co skutecznie przerwane zostało przez Kaczyńskiego i jego sektę (czy mafię).
  Panie Piotrze,
  ten facet - Morawiecki, prędzej uwierzy w kolejną somnambuliczną wizję Kaczyńskiego, niż w to, że w swoich "mowach", myli zarówno pojęcia, jak i gubi przyzwoitość.

 • Piotr Bunzler

  Oceniono 1 raz 1

  Sęk w tym panie redaktorze, że sądy NIE BYŁY nigdy wolne i póki co, nie mam powodów przypuszczać by w najbliższej, ani nawet dalszej przyszłości miały takimi w Polsce być. Tak długo jak sędziowie są na usługach wszelkiej maści kacyków partyjnych, tak długo nie ma mowy o niezależności tzw. wymiaru sprawiedliwości. Dzisiaj rządzą ci, jutro będą inni i każdy będzie wpływał nań na swój sposób, choćby po to, by usankcjonować swoje własne posunięcia. To jest polityka, a polityka to gra interesów nie mająca nic wspólnego ze sprawiedliwością. Niestety obecny zwycięzca ( po raz pierwszy w historii III RP) wygrał przez nokaut i teraz wszyscy próbują chwytać się brzytwy i krzyczą ratujmy sądy. Nie tędy droga Panowie. Wygrajcie kolejne wybory i zróbcie to, co zrobił PIS. WYGRAJCIE. Taką przewagą, by samodzielnie sprawować władzę, jak dziś PIS... Jestem absolutnie pewny, że natychmiast ucichnie wszystko. Łącznie z KE pod warunkiem oczywiście, że będziecie robić co wam karze, a nie to co będzie rzeczywiście DLA POLSKI dobre. Nie wiem czy to, co dziś ma miejsce jest dobre dla Polski, wiem, że jest dobre dla wiadomej partii. I proszę. Zacznijcie być szczerzy i przestańcie wycierać sobie twarze dobrem Polski, bo naprawdę nikt w to nie wierzy. Nikt, kto nie jest podatny na wasze polityczne gierki. A reszta... no cóż... pewnie lubią te wasze przepychanki i myślą, że mają na coś wpływ... Ok, niech myślą. Przecież o to właśnie chodzi w tzw. demokracji.

 • flemming

  Oceniono 1 raz 1

  Ten krzywousty rozumie tylko jedno hasło: ein volk, ein reich, einfuerher,

 • teo-fano

  Oceniono 5 razy 1

  Zęby bolą od byków w tym tekście. Nie przystoi poważnej instytucji. Nie stać Was na korektora?

 • lao.premis

  Oceniono 15 razy 1

  Czy oni nie rozumiejąc że oddalając nas od Brukseli przybliżają nas do Moskwy? A może jest to celowe działanie?

 • M da.vinci

  Oceniono 2 razy 0

  Kraśko cale zycie spędzi na pasku swoich kolejnych panów jako bezgranicznie wierny pies

 • villk

  0

  "....Jestem zmęczony Twoim krzykiem i chamstwem, Twoja prowincjonalność ideologiczna mnie wprost boli, ale nie pozwolę krzykiem czy tupaniem zawłaszczyć Ci mojego Państwa.

  Bo to Ja jestem Polska stojąc na zimnie jako drugi sort Obywatela tak jak w Oświęcimiu na apelu stali Ci, których inni mieli za podludzi.

  Stoję tam bo chce , bo to mój Kraj, moje Państwo,.. Ty masz tylko większość w Sejmie a zdaje Ci się żeś Piłsudzki ,..aż mnie korci by odpowiedzieć Ci jego słowami z „Pierwszej Brygady”, tymi a propos psa…

  W mojej Ojczyźnie jest miejsce dla wszystkich, dla nie douczonych frustratów politycznych, dla niespełnionych dyktatorów, dla głupków i ludzi małego ducha czy karierowiczów… też. Nadziwić się jednak nie mogę, że cała ta menażeria zebrała się w jednej partii i udaje że oni to cała Polska. Mylą mnie na świecie z Tobą, wycierasz sobie mną gębę przy każdej okazji krzycząc że jesteś mną. A to nieprawda, bo Polska to ja. To ja bez władzy, bez wpływów, bez znajomości, bez żadnych politycznych możliwości podczepienia się pod kolejnego znajomego królika…

  To ja jestem Polska, gdy boje się kolejnego dnia o kurs złotego po Twym kolejnym „błyskotliwym” pomyśle politycznym.

  To ja jestem Polska gdy oszukujesz mnie w kwestii, że ”500 zł na każde dziecko” . To ja jestem Polska gdy Twe wielkie strategie rozbijają się o rzeczywistość jak Tupolew pod Smoleńskiem i pamiętaj, że to ja ponoszę koszy Twych politycznych aspiracji …więc szanuj mnie przynajmniej, jeśli nie potrafisz zrozumieć...."

  h ttps://villk308488492.wordpress.com/2016/01/16/to-ja-jestem-polska/

 • mrpens

  Oceniono 2 razy 0

  Kraśko mam małego siusiaka

 • maus kirchener

  Oceniono 2 razy 0

  Faktem jest, ze premier Morawiecki nie jest polka, jest polakiem

 • oloros11

  Oceniono 6 razy 0

  od wielu lat mieszkam w cywilizowanym swiecie - od poczatku byly watpliwosci czy Polska znajdzie swoje miejsce w Europie - sceptkow bylo wielu i gdyby nie upor Niemcow Polska by tam nie weszla tak szybko
  teraz widac dobrze ze Polska do Europy pasuje jak siodlo do krowy - kolejne wystapienia polskich "mezow stanu"
  " budza na zmiane zazenowanie i smiech - traktuja ich jak wrogow Unii - sojusznikow US ktore zamierza - i robi to calkiem otwarcie rozbic Uniie , juz szykuja sie do wspolpracy z Rosja
  srodowiska opiniotworcze szybko zapominaja tych Polakow ktorzy dobrze zapisali sie w Europie - a na pierwszych stronach gazet widnieja smieszne klauny , gnomy i faszysci

 • eldemon

  Oceniono 8 razy 0

  A co z fokami, co z fokami, bo dawno o nich nie mówił?

 • pizzon

  Oceniono 4 razy 0

  Kraśko troch rżnie głupa choć racje ma. Dobrze wie, że PIS od początku stosuje ten zabieg, który sugeruje, że działa w imieniu 100% Polaków. "Polska sprzeciwia się..." "Polacy nie pozwolą by Unia ..." "Polacy konsekwentnie będą reformowaś wymiar sprawiedliwości" itd. Tak samo było za Szydło.
  To skuteczny zabieg adresowany do swoich wyznawców a nie do PE.

 • w11mil

  Oceniono 14 razy 0

  Starsi z forumowiczów zapewne pamiętają frazę "Towarzysz Wincenty Kraśko spotkał się z twórcami kultury"

  Problem z panem Kraśko polega na tym, że był wychowywany w rodzinie o określonym światopoglądzie. Nie pozostaje to bez wpływu na to, gdzie widzi wrogów.

 • jack_flash

  Oceniono 2 razy 0

  Bo pan Prezes jest Polska i panstwem, a nie pan Premier.

 • malalyna

  Oceniono 8 razy 0

  cześć pis dy ale was się tu rozpleniło....rozkaz z góry przyszedł debille co i jak pisać ????

 • dependo

  Oceniono 14 razy 0

  Psy szczekają, karawana jedzie dalej. kraśko może sobie pluć - ale pluje sobie w brodę. Premier nawet tego nie zauważy. Swoją drogą pomyślcie, lewacy: skoro rościcie sobie prawo do tego, że to wy reprezentujecie Polaków, to spokojnie poczekajcie na wybory.

  • dependo

   0

   @Andrew J Zaczkiewicz
   Typowy odzew leminga - plucie. A może jakiś argumencik? Nie da rady, co? Plujecie, plujecie - i im bardziej plujecie, tym bardziej PiSowi rosną słupki. Stać cię, żeby sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak jest? Aha, jeżeli twoją odpowiedzią będzie tylko kolejna inwektywa, to widać, że na niewiele cię stać. Kup sobie światełko i idź pod sąd.

  • dependo

   0

   @Krzysztof Michałowski
   Do normalności. To obecny kształt UE jest zdegenerowanym tworem, który musi upaść. Innego wyjścia dla niego nie ma. Problem polega na tym, żeby ratować, co się da, ale z wami nic uratować się nie da. Zatem kołchoz UE zgnije.

  • villk

   0

   @dependo
   ale wykład polityczny....dalej nizż do ogródka sąsiada nie potrafisz popatrzeć?
   swoja droga to zastawiające jak krótkowzroczność się szerzy w Polsce i... buta... doradzam więcej pokory i szerszych horyzontów

 • usera

  Oceniono 16 razy 0

  I kto to mówi?

 • bodo9

  Oceniono 12 razy 0

  Brawo Panie Kraśko, lecz nadzieja że spotka się to
  ze zrozumieniem jest złudna.

 • mrpens

  Oceniono 3 razy -1

  Kraśko ma małego siusiaka

 • wolo

  Oceniono 3 razy -1

  TVN kontra Polska nie będzie. Będzie po TVN. Taka jest różnica

 • 13facet13

  Oceniono 7 razy -1

  WYBITNY INTELEKT TVN-U błysnął- geniusz normalnie

 • krzysztof cos

  Oceniono 7 razy -1

  Kraśko ? To ten co u niego na urodzinach zamęczyli konia dla zabawy

 • invest_pl

  Oceniono 5 razy -1

  kraśko jak narzeka na rząd RP to tak fajnie popiskuje cienko - pi pi pi pi pi(eniążki mi uciekły... ach ta władza pi pi pi pi(atformo wróć! odbierz dziecim 500+ i daj mi! pi pi pi!)

 • invest_pl

  Oceniono 7 razy -1

  a Kraśko nie jest dziennikarzem a nawet nie jest Panem - jest kiepskim mydłkiem, piewcą skompromitowanej władzy platformianej od koryta oderwanej

 • ireksz

  Oceniono 9 razy -1

  Piotr, co ty glupiemy chesz wytlumaczyc?? nie ma sensu

 • dirspacha

  Oceniono 17 razy -1

  Kraśko jest niestety żenujący - te jego pseudointeligenckie cośrodowe tyrady - wypluwa z siebie siedzącą w nim złość, małość, żal za straconym korytem. Ciągle wspomina jak był korespondentem z Brukseli, w NY, czy gdziekolwiek indziej. Dziś korytko się skończyło, pozostał dyżur w TOk, zsyłka w niszowym TVNBiznes. Brakuje mu wywiadów z politykami z pierwszej ligi... pozostają tylko wspomnienia.Słabiutko, słabiutko.....
  Jedyne co go broni to osobista klutura i nazywanie premiera premierem , prezydenta prezydentem. Bo niektórzy dziennikarze "oderwani od koryta" mówi i pisza per Morawiecki per Duda.
  Zal im d...ę ściska (i nie myśle o duszy(

 • hong2

  Oceniono 7 razy -1

  Wez sie Krasko nie kompromituj. Moze sobie przypomniesz jak zrobiles"kariere"? - na plecach komunistow dziadka i ojca.

 • moler1

  Oceniono 5 razy -1

  top zupełnie tak jak ty, panie kraśko

 • Wanda Wodynska

  Oceniono 12 razy -2

  Ty tefalenoski dupowlazie zamknij gebe!!! mozesz dupe lizac Kini bo przeciez zalatwila Tobie kundlu fuche ale wara od naszego Premiera!!!

 • def11

  Oceniono 14 razy -2

  Wyjątkowo zgadzam się z panem, Morawiecki to nie Polska, Polska i państwo to ja.

  prezes Polski

 • sailor2016

  Oceniono 5 razy -3

  Brakuje mi tutaj głosu pożal się boże opozycji, która powinna na zachodzie tonować nastroje i tłumaczyć właśnie, że piSS to nie Polska, że piSSlamiści reprezentują tylko około 19% uprawnionych do głosowania Polaków, a ich nierządy są wynikiem systemu liczenia głosów. Ponadto powinni głośno mówić na zachodzie, że po przegranej piSSlamistów wszytko wróci na swoje tory, a wszyscy odpowiedzialni za łamanie konstytucji i prawa wylądują w pudle. Tylko mam wrażenie, że opozycji, a w szczególności PO pasują zmiany przeprowadzone przez piSS gdyż po cichu liczą, że będą w przyszłości ich beneficjentami gdy obejmą władzę.

 • extragender

  Oceniono 34 razy -6

  Śniadaniowy celebryta bierze się za dziennikarstwo ... ratuj się kto może.

 • hegemon123

  Oceniono 33 razy -9

  Merytorycznie nic premierowi zarzucić nie można, więc pan Kraśko jadem POpluje, może coś się przyczepi...

  DNO a nie dziennikarstwo!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 24 razy -10

  Wystapienia PM dowiodlo jedynie iz obecna anachroniczna klasa polityczna w Europie wymaga szybkiej wymiany. Klasa ta nie jest zdolna do spowodowania by Europa poniwnie weszla na droge rozwoju, ich w zasadzie nie interesuja losy kontynentu, ktory juz pare razy przez nadmiar liberalizmu stanal na krawedzi przetrwania. Srodki spojnosci, ktore wtloczono we wschodna czesc kontynentu owszem umozliwily skomunikowanie i nadrobienie wielu zapoznien, jednak Europa musi moderowac lub sama prowadzic ambitne projekty badawcze i to nie tylko w naukach podstawowych vide CERN, ale technologicznych, Europa marnuje potencjal swoich obywateli i jest od tego by poprawiac byt mieszkancow, a nie tworzeniem gett islamskich w duzych miastach. Morawiecki jedynie przypomnial iz obecny stan grozi kolejnymi exitami w obliczu utraty dystansu do Chin i USA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX