Jaki jest program PO? Schetyna: Będziemy go szukać. Nie chcemy się z licytować z PiS i dać 550 zł na dziecko

- Polacy nie oczekują od PO, żebyśmy powiedzieli "550+", zorganizowali wyścig z PiS na rozdawanie pieniędzy - stwierdził Grzegorz Schetyna w Poranku Radia TOK FM. - Musimy pokazać, jak ważny jest człowiek, jak ważny jest start młodych ludzi, jak ważna jest polityka senioralna - wymieniał.

- PiS był bardzo konsekwentny przez te cztery lata, zmierzał w tę samą stronę, budował narrację i pomysł na państwo, które zaopiekuje się ludźmi, którzy czuli się porzuceni przez III RP - mówił Piotr Kraśko w Poranku Radia TOK FM. Przykładami tego są program 500+ i Mieszkanie plus czy obniżenie kwoty wolnej od podatku. - Jaki może program Platformy? - spytał Grzegorza Schetynę.

- Będziemy go szukać - przyznał przewodniczący PO. - Założenia przedstawimy w niedzielę - dodał. - Polacy nie oczekują od PO, żebyśmy powiedzieli "550+", zorganizowali wyścig z PiS na rozdawanie pieniędzy - stwierdził Schetyna.

- Musimy pokazać, jak ważny jest człowiek, jak ważny jest start młodych ludzi, jak ważna jest polityka senioralna - wymieniał polityk. - To musi być całościowy program wizji Polski - państwa po PiS w 2019 r., kiedy zmieni się władza i dostaniemy do rąk efekty tego, co dzieje się dzisiaj i będzie przez następne trzy lata - mówił. - Polska nie będzie wtedy w dobrym stanie - podkreślił Schetyna.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (29)
Jaki jest program PO? Schetyna: Będziemy go szukać. Nie chcemy się z licytować z PiS i dać 550 zł na dziecko
Zaloguj się
 • prelude93

  Oceniono 11 razy 5

  Panie Krasko - tak szczerze - nie odnosi Pan wrazenia ze Schetyna to glupek?

 • sew_pl

  Oceniono 10 razy 4

  Schetyna ma charyzmę żółwia. Nie nadaje się na lidera.

 • maruda.marudna

  Oceniono 2 razy 2

  Grzesiu, jesteśmy z Tobą! Grzesiu, prowadź PO do chwały i zwycięstwa! Naprawdę świetna robota.

 • evergreen111

  Oceniono 8 razy 2

  Schetyna to facet mający ZERO CHARYZMY, który nie punktuje celnie jak dobry bokser każdej wpadki PIS i rządu (a jest ich mnóstwo), całą uwagę skupiając na wyrzucaniu z partii każdego, kto mu nie chce bić pokłonów. Jakaś pani w "Szkle kontaktowym" nazwała go trafnie "wołkiem zbożowym".

 • siwywaldi

  Oceniono 4 razy 0

  Pracujecie nad programem? A KOGO ten „program” obchodzi?

  Platforma ma dziś tylko dwie drogi: jedna to całkowite oczyszczenie, taki POKAZOWY „katharsis”, polegający na wybraniu JEDNEGO, zdecydowanego Wodza , który wywali z polityki wszystkich „Rychów”, „Zbychów” oraz inne spady w rodzaju „Miśków” , Dornów i pozostałych, podobnych im, przyssanych do politycznego koryta pijawek, skaczących z partii do partii, niczym pchły z psa na psa.

  Druga droga, to dreptanie w miejscu w celu pozostawienia „spadochronów” dla 10-15 najbardziej „zasłużonych” działaczy.
  Ale to ostatnie, to zadziała najwyżej na jedną kadencję.

 • blumor

  Oceniono 1 raz -1

  Zagłosuję na partię która całkowicie zlikwiduje 500+

 • Janusz Wojtowicz

  Oceniono 3 razy -1

  Szanowni, np.Prelude 93,Sew,Evergreen111 i inni.Tak się składa,że akurat mniej jest ważne co opisuje p.Kraśko,bo jest to zaczyn,a bardziej istotne to,co Wy panowie wypisujecie.Świadczy to bowiem i o Panów wieku i o braku jakiegokolwiek rozeznania w aktualnej sytuacji politycznej w Polsce.Proszę więc przyjąć do wiadomości,że aktualnie brak jest opozycji parlamentarnej.Są natomiast 4 partie posiadające mniejszość parlamentarną w sejmie,o których nie można powiedzieć,że tworzą opozycję.Dlatego p.Schetyna szczerze informuje,że jego partia aktualnie dopiero opracowuje program działania,który umożliwi wypracowanie dotychczas nie stosowanych w sejmie przez PO metod,mogących skutecznie ograniczać wprowadzane przez PiS,a niekorzystne i szkodliwe dla społeczeństwa w Polsce zmiany.Przy tym,p.Schetyna zapewne zdaje sobie sprawę,że dalsza przywódcza rola Platformy wśród innych partii politycznych,to przebrzmiała pieśń przeszłości,pełniąca aktualnie pożyteczną funkcję furtki.Stąd też,nie charyzma p.Schetynie jest najbardziej potrzebna,a zdroworozsądkowe myślenie całej PO,za jak najszybszym urzeczywistnieniem hasła:"Mniej inteligencji,więcej chamstwa".

 • aniapuszek

  Oceniono 5 razy -1

  program PO już przez 8 lat poznaliśmy to na przemian kłamać i kraść i ogłupiać Polaków, ciepła woda, a prawda tylko między swoimi na kolacyjkach, czyli: dodrukujemy kasy, podzielimy się kamieniczkami w Warszawie, przetargami na budowę dróg, zadłużymy czyli podwoimy dług od czasu przejęcia rządów, nie dając społeczeństwu nic bo nie było na nic na rodziny, na nic tylko na znajomych królika było, w polityce zagranicznej to tylko bicie pokłonów Niemcom i przyjmowanie muzułmanów wg życzenia Merkel- taki jest program polityczny PO, zniszczyć i rozkraść kraj, a Polaków na emigrację!!!!!!!

 • mikro_klik

  Oceniono 5 razy -1

  Będziemy go szukać? To pachnie desperacją. Tym bardziej niezrozumiałą, że: PIS jest za co punktować codziennie - to partia głupków i totalnych amatorów, po drugie od wyboru na przewodniczącego minął prawie rok. To chyba wystarczająco dużo czasu, by coś już ustalić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX