Falanga i Zmiana do Obrony Terytorialnej? ''Chłopcy, którzy mają za dużo narodowego testosteronu...''

Publicyści w Poranku Radia TOK FM o monetyzowaniu ''narodowego testosteronu''.

Zapleczem dla wojsk obrony terytorialnej będą organizacje proobronne. Wśród nich krakowskie Stowarzyszenie Jednostka Strzelecka 2039. Maszerują w niej, ramię w ramię, neofaszyści z Falangi i byli członkowie prokremlowskiej partii Zmiana - pisze portal OKO.Press.

Portal pisze, że wiosną armia rozesłała do organizacji proobronnych listy z pytaniami o liczebność jednostek i ich stosunek do służby w WOT. Mają być oni wpisani jako potencjalni kandydaci do obrony terytorialnej.

- To, co budzi sprzeciw i niepokój to nie to, że takie wojska powstają - mówił Filip Konopczyński z OKO.press. - Ale nie można ignorować tego, kogo władza wybiera na żołnierzy. A wybiera organizacje neofaszystowsko-narodowe, a z drugiej członków proputinowskiej Zmiany - wyliczał dziennikarz.

- Falanga czy Zmiana nie są tak liczne, żeby zdominować szeregi tak dużej formacji, jaką jest Obrona Terytorialna - protestował Zbigniew Parafianowicz z „Dziennika Gazety Prawnej”.

Z kolei Jerzy Haszczyński z „Rzeczpospolitej” stwierdził, że oskarżanie kogokolwiek o to, że chciałaby, by polską obroną zajmowała się prorosyjska partia Zmiania, jest kuriozalne.

- A może jest tak, że chłopcy, którzy mają za dużo narodowego testosteronu trafiają do partii narodowo-testeronicznych i dostają dobrą ofertę zmonetyzowania testosteronu narodowego przez wstąpienie do OT, to się decydują, bo lepiej to będzie wyglądało w CV, że było się w Obronie Terytorialnej, a nie w Partii Zmiana - wyzłośliwiał się Jan Wróbel. Członkowie OT mają dostawać 500 zł miesięcznie.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (28)
Falanga i Zmiana do Obrony Terytorialnej? ''Chłopcy, którzy mają za dużo narodowego testosteronu...''
Zaloguj się
 • mamjuz1000lat

  Oceniono 32 razy 12

  Chodzi o to że zawsze 3 czołgi zniszczą 1 . Rosja ma większy potencjał armia ma wybić zęby agresorowi . A potem jest okupacja . zobaczcie jak w Iraku wojsko USA błyskawicznie wygrywało a potem same porażki . Masa straconej kasy . Agresor kalkuluje to wszystko. Aby okupować jakiś terem trzeba wierzej ar jak aby go podbić .
  Nie wiem komu przeszkadza że młodzi to patrioci i chcą coś dać od siebie .

 • tom_58

  Oceniono 48 razy 12

  Ciekawa teoria spiskowa. Liczę na dalsze odcinki.
  Nie wiem czy oglądaliście pierwszy odcinek. Leciał na hiszpańskim portalu Lavanguardia. W necie można jeszcze znaleźć. Autor - Maciej Stasiński (copyright Agora).
  Ten prolog bardziej wciągający, bo było tam, że to prywatne bojówki Antka.
  Tylko nie wiem jak długo to potrwa. Albowiem recenzje czytelników miał cieniutkie.
  Podpisywali oni tylko - mentira, mentira, mentira.
  Co to znaczy, poszukajcie sobie sami.

 • rosswatowski

  Oceniono 48 razy 12

  na pewno nie komuchy i potomkowie hyhyhy bo Ruscy swoich sołdatów mają dość, po co im te przechrzty?, --- ooo znowu pan Wróbel konserwatysta werbalny :>>>>

 • kromekatomek

  Oceniono 3 razy 1

  Co by nie mówić, do woja pchają się ludzie z deficytami mentalnymi. Nic nowego.

 • Gruby Jarecki

  Oceniono 25 razy 1

  W latach socjalizmu, partia PZPR miała ZOMO, dzisiaj w latach kato-bolszewizmu partia PiS będzie miała OT... WRACA STARE... DOBRA ZMIANA!

 • hastatrespasos

  Oceniono 19 razy 1

  Albośmy to jacy tacy, kaczy chłopcy zabijacy! Tak! To będzie PYWATNA ARMIA szmacianego szefa szmacianego MON. Który DAJE IM LICENCJĘ NA ZABIJANIE! Przecież takie formacje paramilitarne, typowe dla państw rządzonych przez dyktatorów, nie skupiają nikogo normalnego, uczciwego, a wyłącznie ludzi spod najciemniejszej gwiazdy zdolnych do wykonania każdej brudnej roboty. Więc falangiści i im podobni rozrabiacy będą tam jak znalazł. Będą na każdy rozkaz Fuck-Offczyńskiego, szmaty z MON i prowokatora generalnego. Dziś w którejś TV ktoś się zastanawiał, dlaczego herszt sPISku nie utemperuje Szmacierewicza? Przecież to oczywiste. W miarę zaostrzania represyjnego reżimu sobiepanek z Nowogrodzkiej będzie napotykać na coraz ostrzejsze protesty obywateli. Tylko najgorsze mendy antypolskie z tej szmacianej armii będą zdolne ratować dyktatora przed linczem politycznym. Zastanawiam się jednak czy młodzi polscy awanturnicy, wynajęci do zmasakrowania antyspiskowych demonstrantów, odważą się strzelać DO RODAKÓW? DO SWYCH BRACI, OJCÓW, PRZYJACIÓŁ?

 • 777edgar

  0

  Chwała Bohaterom. Śmiało chłopcy z Falangi. Front wschodni czeka. Dostaniecie krzyże. Żelazne.;)

 • getz54

  0

  Tak samo zaczynało państwo islamskie. Werbowali ochotników do walki z niewiernymi, z wrogami islamu. Dla tych wariatów ideologię dorobi ksiądz Mędlar, broń da Macierewicz, po 500 ,- + Morawiecki. W takich komfortowych warunkach będą się rozmnazali jak bakterie, przez podział bezpośredni, a walka z tą epidemią będzie niezwykle trudna i długotrwała. Niestety PO była za słaba zeby wprowadziic kwarantannę na terenie kraju gdy rządzili, a PiS-owi na tym nie zalezy, bo tą są ich ,,brunatne koszule,, które po wyborach zastąpiły bojówki niepewnej ideologicznie ,,Solidarności,, małego Dudy. Zalewska wprowadzi do szkół program dla małych Kaczyński jugend, i nieszczęście gotowe. Zdarza się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX