Komentarze (102)
Cimoszewicz: Wygrał próżny narcyz. Jeśli nie zaufa doradcom, a intuicji wstrząsy czekają i NATO, i gospodarkę światową
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • passtorian

  Oceniono 5 razy 1

  Spokojna czaszka czerwony. Dal sobie rade z politycznymi przeciwnikami pommo , ze jest politycznym neofita, da sobe rade z cymbalami podobnymi do ciebie.

 • lisa2

  Oceniono 7 razy 1

  "... A wtedy?" - wciśnie czerwony guzik w noszonej przy nim walizeczce!!!???

 • westgreg

  Oceniono 2 razy 0

  Demokracja jest do dupy.

 • nemilek

  Oceniono 10 razy 0

  Zestawmy jak zawsze mądre wypowiedzi posłanki Krystyny Pawlowicz czy chociażby osądy zasłużonego bojownika o wolność i niepodległość Polski posła Stanisława Piotrowicza czy wypowiedzi głównego specjalisty od badania wypadków lotniczych Antoniego Macierewicza z żenującym poziomem wypowiedzi niejakiego Cimoszewicza. Tego się nie da porównać !!!

 • targaj

  Oceniono 14 razy 0

  No cóż, na tym forum wyraźnie widać z jak dużej ilości idiotów składa się społeczeństwo polskie. Stąd mamy to co mamy, a ku lepszemu nie pójdzie. Kiedyś pewna posłanka powiedziała, że społeczeństwo jest głupie i chyba miała rację. ja bym tu użył słowa SUWEREN, ale ON będzie mądrzejszy po szkodzie...

 • kromekatomek

  Oceniono 7 razy -1

  Cimoszewicz ma racje.

 • kromekatomek

  Oceniono 11 razy -1

  Taki sam elektorat jak na Trumpa glosuje nas pis. Ciemny, niedouczony, a przy tym bezczelny.

 • Andrzej Lisiak

  Oceniono 7 razy -1

  Cimoszewicz marna i mało wiarygodna persona. Najwyższy czas na polityczne panoptikum.

 • eski57

  Oceniono 4 razy -2

  Nie poddajmy się próżnym proroctwom , osoby obejmujące stanowisko -funkcje zmieniają się , bo dochodzi świadomość odpowiedzialności , no i nie będzie sam - czas pokaże , a co do wyników ... , z historii coś pamiętam , że dawno , dawno temu, ktoś powiedział , że kiedy masy nie mają nic do stracenia , chwytają za broń i robią rewolucje …, obecnie - póki coś nieco do stracenia jeszcze mają , zaczęli chwytać za KARTY WYBORCZE !... ?
  Jeżeli ELYTY NIE pojmą , że TRZA odwrócić obecne trendy , by - jeśli bogatym rośnie , TO UBOGIM biedy MUSI UBYWAĆ , by historia się NIE powtórzyła …. ? !

 • bihepi

  Oceniono 4 razy -2

  ".. Wygrał próżny narcyz...."
  Pan Cimoszewicz pierwszy raz zobaczył Crystynę Ronaldo?

 • efz

  Oceniono 6 razy -2

  Boże, Amerykanie, coście zrobili!!?? Świat zmierza ku wojnie. Najpierw Litwa, Łotwa, Estonia..., a potem?

 • rot.leszek

  Oceniono 14 razy -2

  Wielu celebrytow, gwiazd i gwiazdeczek aktorow, rockmanow zapowiedzialo po wyborze Trumpa powrot do swoich ojczyzn...
  Chce to "zobaczyc"))
  I tu widze szanse dla wszelkiej masci Pietrzakow, Zelnikow i innych gigantow w Hollywood (w najgorszym przypadku zalapia sie przy budowie muru z na granicy z Meksykiem))

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy -2

  Prognozowałam wszak, że Trump wygra. Łatwo. I łatwo to sprawdzić na forach....
  Każdy indywidualny człowiek moze uważac sie przy goleniu za najczulszego obywatela, najwspanialszego strażnika dobra powszechnego...
  Ale w masie, w tłumie, w populacji (wyborców) staje sie tępym jełopem, sterowalną pacynką, ciemnym obiektem o prostackiej inteligencji...
  Nasz przykład kazał mi od dawna prognozować pwoaźne zwycięstwoTrumpa: u nas tez niby tacyśmy światli, tacy nabożni,taki kazdy jest intelektualista i obrońca Rzeczypospolitej, a masa wybrała promotorów ciemnoty, chucpy i anachronizmów.
  A juz i w cześniej tępe tłumy orgiastycznie wspierały niejakiego Tymińskiego Stanisłąwa, to nic, że ewidentnego malwersanta i manipulatora.

  Były okresy dziejów, kiedy społęczeństwa starały się inwestować w rozwój i ruch do przodu.
  Teraz w dziejach społeczeństw zapanował okres Alleluja i do tyłu....

 • do_podziwu

  Oceniono 12 razy -2

  Obama ...bialy scenariusz 🤓
  Trump ...czrny scenariusz 🤓

  Kolory Wam sie popierniczyly , a "prezes " mowil-Nikt mi mie powie ,ze biale jest biale a czarne, czarne 😃

 • niezalany

  Oceniono 16 razy -2

  chłam w tv, chłam w sklepach, chłam wokół, wszędzie - no to czego się spodziewacie po tak karmionych społeczeństwach?!
  wyniki wyborów (i w polsce, i w usa) to efekt wieloletniego karmienia społeczeństwa wszelakim goownem za niewielkie pieniądze, czyli dostarczanie im niskiej jakości i oczekiwanie że wyrośnie z tego rozsądny obywatel, zdolny do podejmowania zdroworozsądkowych decyzji - nic bardziej mylnego, tacy ludzie głosują na im podobnych lub przynajmniej tak wystylizowanych

 • Marian Koń

  Oceniono 7 razy -3

  Próżny narcyz przy tej kasie dawno by coś zrobił z tą swoją "fryzurą, a nie markuje łysinę zaczesem jak "zwykły" chłop z kompleksami... ;)... szybciej narcyzem nazwałbym kogoś, kto od blisko 20 lat markuje bycie politykiem dla blasku fleszy, jednocześnie unikając odpowiedzialności i jakichkolwiek sensownych działań...

 • biba1234567

  Oceniono 55 razy -3

  6.000.000.000 zł rocznie (6 MILIARDÓW ZŁ ROCZNIE!) tyle dzięki populiście Cimoszewiczowi idzie na górników, tyle dał im jak kandydował na prezydenta RP. Też mi autorytet.

 • rot.leszek

  Oceniono 19 razy -3

  Zobaczymy czy spelni przedwyborcze obietnice ... czy okaze sie kolejnym klamca, pajacykiem, ciota... jak nie przymierzajac scisle kierownictwo PiSu hehe))

 • realistas

  Oceniono 10 razy -4

  Takim próżnym narcyzem jest również Cimoszewicz.

 • wasserski

  Oceniono 9 razy -5

  CIMOSZEWICZ wyprzedzał na skrzyżowaniu traktor z przyczepą z lewej strony,skręcający w lewo, DZWON

 • biba1234567

  Oceniono 47 razy -5

  Clinton w USA "wygrywała" w sondażach cały rok, tak jak u nas Petru a prawda jest taka że to PO ma ponad 20% a Petru 4%.

 • biba1234567

  Oceniono 59 razy -5

  Ja już pół roku temu mówiłem, że Trump wygra z Clinton duużą przewagą 60-40, kiedy zmanipulowane "sondaże" dawały jej przewagę. Jak na dłoni widać całą medialną manipulację. CNN wspierała Clinton podbnoe jak Wyborcza i tvn24 wspiera ćwiercinteligenta Petru. korporacje medialane zamiast relacjonować zaczęły kreować rzeczywistość co je dyskwalifikuje..

  Trump był przeciwko imigracji muzułmanów do USA, których to demokraci przyjęli 2 miliony z afganistanu i skończyło się to masakrą w klubie dla gejów i ukrywanymi gwałtami w USA.

  W Polsce żadne media nie zająkną się o aferze sondażowej jak Petru w TNS i dwóch pozostałych sondażowniach ma 7-11% a w IBRIS 18%. To jest atak wieliiego biznesu na Platformę Obywatelską.

  To co jest najsmutniejsze, to to, że całe szambo PISdzielców wylało dzięki ćwierćinteligentowi Petru, który co chwila się kompromituje. Osłabił PO, dał tym władze PISdom, a w zamian dał swój bełkot i niski poziom. Stworzył partię sezonową, amy mamy PIS.

  Wszyscy moi znajomi którzy głosowali na Petru są nim zniesmaczeni i wracają do popierania PO.

  A kiedy redakcjo napiszecie o żenującym poziomie Petru? O manipulacjach sondażami, w których Petru ma wg IBRIS 25%, a według pozostałych sondażowni 8-11%? Kiedy napiszesz o niskim poziomie tej partii? Czemu nie napiszesz o tym, że już 200 osób odeszło z partii Nowoczesna?

  1. Petru to ćwierćinteligent, który osłabiając PO[infantylna nienawiść do Tuska] dał władzę PISdzielcom, w zamian Petru dał tylko bełkot i niski poziom,
  2. Petru chce by Polska przyjmowała 90.000 arabowa rocznie, wpiszcie w google Ryszard petru za przyjęciem uchodźców,
  3. Petru ma księzycowy pomysł nie wystepujący w Europie by podwyższyć VAT na żywność z 5% do 16% a VAT na dobra luksusowe obniżyć z 23% na 16%.

  Taka partia ma realnie 4% poparcia.

  Platforma Obywatelska jest największą partią opozycyjną. Dlaczego media atakują PO? Bo PO blokowała imigracją muzułmanów.

  To Platforma wynegocjowała, że przyjmiemy tylko tych, co mają dokumenty, było to sprytne posunięcie, bo wiadomo, że araby nie mają dokumentów. Nie musimy dzięki Platformie przyjmować nikogo, a i tak nie złamiemy ustaleń.

  Głupie kraje jak Czechy, Słowacja i Węgry po prostu wetowały a ewa Kopacz sprytnie negocjowała.

  To właśnie dlatego powstała Nowobogacka ćwierćinteligenta petru, bo zgorzkniały frasyniuk, balcerowicz byli oburzeni, że PO nie chce przyjmować nielegalnych imigrantów. Pertu chce przyjmować 90.000 arabów rocznie. Wpiszcie w google ryszard petru za przyjeciem uchodźców i przekażcie rodzinie i znajomym.
  U mnie cała masa znajomych głosowała na petru, ale teraz po jego kompromitujących wypowiedziach i chęci przyjmowania arabów wszyscy wracają do głosowania na PO.

  Tvn24 popiera Nowobogacką niedorajdy petru, który osłabiając PO dał władzę pisowi.

  Zdziwicie się jak z Trumpem jak Petru dostanie swoje 4%, już jeden EFEKT PETRU jest dał PISdom władże obsolutną przez osłabienie PO, a mógł zamiast tworzyć sezonową partyjkę wejść do PO iwalczyć o przywództwo, nie mielibyśmu PISd u władzy.

 • kaczorbe

  Oceniono 12 razy -6

  nie chrzań człowieku...co obawiasz się o córeczkę w stanach?....straszycie a może właśnie nadejdą lepsze czasy dla europy...może skończą się konflikty zbrojne wywoływane przez usa i fala imigrantów.....czy normalne relacje z Rosją muszą od razu oznaczać zło...rusofobia w polsce bije rekordy dzięki ogłupianiu przez media

 • biba1234567

  Oceniono 62 razy -6

  Pan Cimoszewicz jak pamietam jak kandydował to sprawil że górnicy dostali emerytury za 6mld zł rocznie!!!! Cimoszewicz to populista, to jest tandeta

 • oloros11

  Oceniono 32 razy -12

  zawsze twierdziłem ze uczenie hołoty pisania i czytania to błąd = dowodem są wpisy na tym forum
  sprawdza się podstawowe prawo - Biedni uwielbiają jak ich okłamują
  Byt określa świadomość - wielki powrot Marksa

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 18 razy -14

  Wygrał Trump, będzie wojna. To nieuniknione. Ostatnich kilku prezydentów - republikanów wojny zaczynało. Nie ma podstaw, żeby przypuszczać, że tym razem będzie inaczej.

 • wujtommy102

  Oceniono 20 razy -14

  Czy przewidywany upadek political correctness w USA to populizm czy może zdrowy rozsądek i mniej wojen na świecie.

 • feurig59

  Oceniono 21 razy -17

  Doskonale rozumiem rźniętych od dziesięcioleci w dudę wyborców Trumpa. Mogą nareszcie pokazać establishmentowi ogromnego FUCK'a. Mają do tego uzasadnione prawo.
  Wybór Trumpa to moze nawet oddech dla USA, oddech dla świata.
  Dla Europy i szczególnie Europy Wschodniej to katastrofa, bo Putin tego gościa ogra na każdym polu. Górujenad nim inteligencją, dyplomacją , wszystkim.
  Wybór Trumpa to dla Polski WYROK.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX